Hlavné Menu

Operačný program Informatizácia spoločnosti

 

Súťaž Kultúrno-osvetové zariadenie roka

Výsledková listina - celoslovenské finále súťaže "Čo vieš o hviezdach?" 2020

Výsledková listina - celoslovenské finále
vedomostnej súťaže "Čo vieš o hviezdach?"
25. máj 2020

1. kategória
Meno Priezvisko Kraj Príklady
(106 bodov)
Mapa
(30 bodov)
Penalizácia Body celkom
(136)
Poradie
Samuel Štefeček Trnava 104 30 0 134 1.
Matúš Kováč Nitra 101 30 0 131 2.
Maxim Kopčan Nitra 100 30 0 130 3.
Júlia Stepien Trenčín 95 30 0 125 4.
Iveta Štefančínová Prešov 90 30 0 120 5.
Radoslav Štefančín Prešov 90 30 0 120 6.
Ondrej Fabian Bratislava 96 24 0 120 7.
Emma Kališová Nitra 86 30 0 116 8.
Tamara Begeniová Košice 87 28 0 115 9.
Olívia Billiková Nitra 85 30 2 113 10.
Michal Darida Banská Bystrica 81 30 0 111 11.
Adam Laluch Nitra 90 30 9 111 12.
Tomáš Trudič Prešov 80 30 0 110 13.
Branislav Soták Košice 79 30 0 109 14.
Milan Skladan Trnava 78 30 0 108 15.
Matej Pangrác Košice 75 30 0 105 16.
Oliver Kovačič Bratislava 86 18 0 104 17.
Oliver Vantroba Košice 75 28 0 103 18.
Nina Jurčáková Žilina 70 30 0 100 19.
Stella Krištofová Nitra 70 30 0 100 20.
Adela Židuljaková Nitra 70 30 0 100 21.
Michal Muránsky Košice 75 24 0 99 22.
Margaréta Valentová Nitra 68 29 0 97 23.
Marína Neviďanská Nitra 76 20 0 96 24.
Maxim Skička Košice 65 30 0 95 25.
Juraj Obejcačík Žilina 70 24 0 94 26.
Šimon Janovec Trenčín 80 28 15 93 27.
Alexander Rozina Banská Bystrica 74 18 0 92 28.
Martin Korec Banská Bystrica 91 0 0 91 29.
Michal Ďuriš Nitra 60 30 0 90 30.
Michaela Bérešová Košice 59 30 0 89 31.
Michaela Ivanová Trnava 59 30 0 89 32.
Peter Palušík Nitra 62 26 0 88 33.
Jakub Skákala Žilina 69 18 0 87 34.
Martin Kníž Bratislava 64 22 0 86 35.
Jakub Bartok Banská Bystrica 63 22 0 85 36.
Vivien Kubacká Banská Bystrica 65 20 0 85 37.
Theresa de Haas Nitra 75 10 0 85 38.
Liliana Gašparíková Nitra 54 30 0 84 39.
Veronika Žolnaiová Nitra 54 30 0 84 40.
David Gerard Trnava 54 30 0 84 41.
Leonard Laco Banská Bystrica 59 24 0 83 42.
Kristína Ďurišová Nitra 60 30 7 83 43.
Adrián Bálint Banská Bystrica 69 10 0 79 44.
Marián Blšák Žilina 64 12 0 76 45.
Jerguš Kováčik Žilina 63 12 0 75 46.
Adela Blahová Trnava 65 6 0 71 47.
Michal Maliarik Trnava 44 26 0 70 48.
Samuel Kríž Prešov 70 0 0 70 49.
Zoja Tužinská Nitra 44 24 0 68 50.
Daniela Vasilková Košice 38 28 0 66 51.
Matyas Kovalovský Trnava 65 0 0 65 52.
Katarína Huňavá Banská Bystrica 43 22 0 65 53.
Hana Sung Nitra 65 0 0 65 54.
Dominika Chudá Banská Bystrica 40 23 0 63 55.
Tomáš Žilák Nitra 50 8 0 58 56.
Ema Osifová Prešov 39 16 0 55 57.
Matúš Gajgoš Trenčín 76 0 21 55 58.
Andrej Bílek Žilina 54 0 0 54 59.
Damien Chovanec Banská Bystrica 42 10 0 52 60.
Karin Urdová Prešov 53 0 2 51 61.
Lucia Findrová Banská Bystrica 45 4 0 49 62.
Martin Zápotočný Žilina 48 0 0 48 63.
Oliver Frgelec Banská Bystrica 38 6 0 44 64.
Patrik Franek Žilina 40 0 0 40 65.
Michal Nagy Banská Bystrica 39 0 0 39 66.
Matej Mikula Trnava 23 14 0 37 67.
Richard Kavacký Banská Bystrica 34 0 0 34 68.
Terézia Nemčeková Žilina 34 0 0 34 69.
Matúš Mrusko Košice 27 0 0 27 70.
2. kategória
Meno Priezvisko Kraj Príklady
(116 bodov)
Mapa
(30 bodov)
Penalizácia Body celkom
(146)
Poradie
Martin Fehérváry Nitra 111 30 0 141 1.
Oliver Labaška Košice 106 30 0 136 2.
Šimon Tomko Prešov 98 29 0 127 3.
Eduard Bielik Banská Bystrica 98 30 1 127 4.
Jakub Brezáni Žilina 96 30 0 126 5.
Miroslav Tirpák Košice 96 30 0 126 6.
Marek Baňárek Trnava 95 30 0 125 7.
Jozef Jabczun Prešov 91 30 0 121 8.
Ema Kršjaková Košice 91 30 0 121 9.
Branislav Dubravka Žilina 93 27 0 120 10.
Matej Vigaš Banská Bystrica 90 30 1 119 11.
Katarína Prevužňáková Prešov 90 27 0 117 12.
Matúš Tomko Prešov 88 29 0 117 13.
Mário Tlamka Žilina 81 28 0 109 14.
Verena Pekárová Trnava 78 30 0 108 15.
Adela Schuchmannová Trenčín 78 30 0 108 16.
Zeno Hudák Košice 81 26 0 107 17.
Adela Bežová Trenčín 78 28 0 106 18.
Marek Štofko Prešov 78 28 0 106 19.
Ferenc Zahorcsek Nitra 78 24 0 102 20.
Matúš Želiba Nitra 81 22 1 102 21.
Samuel Duda Banská Bystrica 71 29 0 100 22.
Matej Smieško Žilina 70 29 0 99 23.
Ela Šulganová Nitra 71 27 0 98 24.
Oliver Víglaský Banská Bystrica 70 30 2 98 25.
Martin Končok Banská Bystrica 70 26 0 96 26.
Nika Pastoráková Banská Bystrica 65 30 0 95 27.
Michaela Kubranská Trnava 63 30 0 93 28.
Robert Front Prešov 63 30 0 93 29.
Mária Malčeková Banská Bystrica 65 28 0 93 30.
Simona Patajová Trnava 63 30 0 93 31.
Sabina Mužlayová Košice 60 30 0 90 32.
Nina Tužinská Nitra 63 26 0 89 33.
Dominik Fiťka Nitra 63 26 0 89 34.
Tibor Kováč Nitra 58 30 0 88 35.
Martin Dzúr Banská Bystrica 88 0 0 88 36.
Stanislav Barčák Žilina 55 30 0 85 37.
Rebeka Tichá Banská Bystrica 55 30 0 85 38.
Michal Korim Nitra 58 28 1 85 39.
Jakub Ilčin Košice 70 14 0 84 40.
Branislav Hajdák Nitra 70 13 0 83 41.
Vanessa Paholíková Trenčín 76 22 15 83 42.
Šimon Valent Nitra 48 30 0 78 43.
Andrej Ďuriš Nitra 53 24 0 77 44.
Tomáš Hubina Nitra 48 29 0 77 45.
Samuel Steiner Nitra 48 29 0 77 46.
Samuel Sklenár Banská Bystrica 60 17 1 76 47.
Monika Kšenzuláková Žilina 48 27 0 75 48.
Peter Toth Košice 71 4 0 75 49.
Adam Bozsaky Nitra 48 26 0 74 50.
Viktória Kosar Trnava 43 30 0 73 51.
Dominika Varholiková Nitra 43 29 0 72 52.
Filip Golský Banská Bystrica 70 0 0 70 53.
Alexander J. Dobrovič Prešov 56 12 0 68 54.
Jakub Kačur Košice 43 24 0 67 55.
Jakub Garaj Žilina 35 27 0 62 56.
Matej Lastič Žilina 51 10 0 61 57.
Filip Strýček Banská Bystrica 43 18 0 61 58.
Peter Cingel Žilina 48 12 0 60 59.
Hana Šedivová Trnava 33 26 0 59 60.
Samuel Chorvát Banská Bystrica 38 20 0 58 61.
Matej Vlček Žilina 30 24 0 54 62.
Jakub Knapp Banská Bystrica 48 6 0 54 63.
Martin Franek Žilina 43 10 0 53 64.
Martin Gurbaľ Nitra 48 4 0 52 65.
Michal Gracák Žilina 43 3 0 46 66.
Dávid Kristián Kremler Košice 45 0 0 45 67.
Pavol Nemček Žilina 43 0 0 43 68.
Monika Najmanová Košice 45 6 8 43 69.
3. kategória
Meno Priezvisko Kraj Príklady
(85 bodov)
Mapa
(15 bodov)
Penalizácia Body celkom
(100)
Poradie
Roman Janovčík Žilina 75 15 0 90 1.
Róbert Jurenka Trenčín 75 15 0 90 2.
Radovan Lascsák Košice 65 15 0 80 3.
Jakub Kliment Banská Bystrica 65 15 0 80 4.
Samuel Buranský Nitra 65 15 0 80 5.
Radoslava Hatalová Košice 65 15 0 80 6.
Oliver Nagy Trnava 65 15 0 80 7.
Michaela Ďuríšková Trenčín 60 15 0 75 8.
Jakub Popovič Košice 60 15 0 75 9.
Ladislav Červenák Banská Bystrica 55 15 0 70 10.
Tadeáš Valent Nitra 55 15 0 70 11.
Peter Popa Nitra 50 15 0 65 12.
Slavomír Vodnák Banská Bystrica 50 15 0 65 13.
Ján Plavnický Košice 45 15 0 60 14.
Tomáš Bartoš Banská Bystrica 45 15 0 60 15.
Filip Bukový Banská Bystrica 45 15 0 60 16.
Jakub Puškáš Bratislava 45 15 0 60 17.
Ľudovít Popik Košice 40 15 0 55 18.
Jozef Jasenovec Žilina 40 15 0 55 19.
Filip Závadský Žilina 40 15 0 55 20.
Matúš Klimko Prešov 40 15 0 55 21.
Klára Palová Bratislava 40 14 0 54 22.
Matej Rovder Košice 40 11 0 51 23.
Daniela Buková Banská Bystrica 35 15 0 50 24.
Mária Pavlikovská Prešov 35 14 0 49 25.
Dávid Pazderák Košice 30 15 0 45 26.
Richard Gold Prešov 30 15 0 45 27.
Viliam Záborský Nitra 30 14 0 44 28.
Liliana Gejdošová Bratislava 30 14 0 44 29.
Tamara Ambrová Trnava 30 14 2 42 30.
Zoran Trnka Banská Bystrica 25 14 0 39 31.
Adrián Laco Žilina 30 15 6 39 32.
Filip Frgelec Banská Bystrica 25 14 1 38 33.
Andej Sekerák Prešov 25 15 2 38 34.
Jaroslav Petrisko Prešov 25 12 0 37 35.
Dominik Pajtáš Trnava 20 15 0 35 36.
Jozef Ševčík Banská Bystrica 30 5 0 35 37.
Richard Vančo Banská Bystrica 20 14 0 34 38.
Jozef Urda Prešov 20 14 2 32 39.
Marián Harnádek Trenčín 20 10 0 30 40.
Lea Szakszonová Košice 15 15 0 30 41.
Marko Fehérpataky Banská Bystrica 20 10 0 30 42.
Dávid Šponták Košice 15 15 0 30 43.
Natália Bilčíková Trenčín 10 15 0 25 44.
Richard Szarka Nitra 20 0 0 20 45.
Tomáš Krištof Nitra 15 0 0 15 46.