Výsledková listina celoslovenského finále 26. ročníka súťaže “Čo vieš o hviezdach?”

1. kategória
Meno Priezvisko adresa slepá mapa
30
príklady
50
historický test
15
ústne
10
celkom body 105 umiestnenie
Matúš Motlo Plevník 26 46 10 6 88 1.
Martin Fehérváry Melek 30 40 7 7 84 2.
Oliver Nagy Galanta 30 33 7 10 80 3.
Mário Tlamka Liptovský Mikuláš 17 38 4 9 68  
Ivo Micišin Trebišov 18 33 5 10 66  
Mário Mičáni Gáň 18 33 5 9 65  
Martin Svorad Lučenec 10 34 8 9 61  
Adam Menyhart Nové Mesto nad Váhom 21 30 7 1 59  
Matej Trebatický Čachtice 18 20 9 10 57  
Viliam Záborský Nitra 24 21 7 5 57  
Verena Pekárová Sobotište 17 24 5 8 54  
Miroslav Tirpák Trebišov 23 17 7 5 52  
Oliver Vorek   21 11 12 8 52  
Filip Frgelec Banská Bystrica 15 22 5 7 49  
Bence Gyarmati Svätý Peter 24 20 4 1 49  
Jakub Knapp Kremnické Bane 17 21 7 4 49  
Radoslav Repko Zemplínske Hámre 2 33 7 6 48  
Dávid Božik Prešov 6 23 10 6 45  
Alexander Jozef Dobrovič Prešov 4 20 10 9 43  
Matej Slivka Spišská Nová Ves 16 11 8 1 36  
Martin Cimra Bratislava 10 10 6 6 32  
Filip Závadský Zbýňov 0 12 7 10 29  
Klára Palová Bratislava 2 10 6 8 26  
Emma Kleopatra Hatoková Bratislava 0 9 3 9 21  

 


 

2. kategória
Meno Priezvisko adresa slepá mapa
30
príklady
50
historický test 15 ústne
10
celkom body
105
umiestnenie
Samuel Buranský Vráble 29 50 10 10 99 1.
Radoslav Lascsák Košice 30 50 5 10 95 2.
Samuel Toman Púchov 30 40 6 9 85 3.
Ján Hablák Trenčín 30 40 6 5 81  
Radoslava Hatalová Spišská Nová Ves 30 31 6 4 71  
Kamil Huljak Rajec 30 25 3 10 68  
Jaroslav Petrisko Prešov 12 40 7 9 68  
Tomáš Červenák Vidiná 30 25 4 8 67  
Jakub Popovič Vojčice 30 23 6 7 66  
Marek Červenák Vidiná 30 21 5 8 64  
Nina Zemková Liptovský Mikuláš 30 21 4 9 64  
Branislav Faktor Púchov 18 37 7 1 63  
Jozef Jasenovec Rajec 27 20 5 6 58  
Martin Minka Žiar nad Hronom 30 11 6 10 57  
Oliver Longauer Chynorany 24 21 4 7 56  
Štefan Šinko Jablonica 29 20 3 4 56  
Alexandra Dzurová okres Svidník 30 15 6 2 53  
Pavol Adamíček Senica 12 33 2 0 47  
Jakub Puškáš Bratislava 24 11 5 7 47  
Peter Popa Levice 18 11 4 4 37  
Laura Blažeková Galanta 18 5 4 3 30  
Alexander Šlapak Prešov 2 10 4 6 22  

 


 

3. kategória
Meno Priezvisko adresa slepá mapa
30
príklady
50
historický test
15
ústne
10
celkom body
105
umiestnenie
Andrej Kancko Lučenec 30 31 8 10 79 1.
Jaroslav Jaroš Gáň 30 30 9 10 79 2.
Martin Okánik Banská Bystrica 28 31 7 10 76 3.
Dejan Prokop Galanta 30 29 6 10 75  
Jana Švrčková Sobotište 30 24 9 10 73  
Marek Repka Senec 16 31 7 10 64  
Natália Mokrášová Semerovo 24 20 5 10 59  
Beáta Plaskurová Nové mesto nad Váhom 30 11 7 8 56  
Dávid Šebeň Banská Bystrica 27 6 11 10 54  
Sára Belejová Michalovce 24 21 4 2 51  
Dušan Gold Lipany 28 4 6 6 44  
Martin Max Nová Ves nad Žitavou 30 2 5 6 43  
Emanuel Dopater   24 4 7 3 38  
Katarína Pavlikovská Prešov 14 13 4 2 33  
Tomáš Talár Spišská Nová Ves 24 0 7 1 32  
Jozef Mizerák Lipany 20 1 5 1 27  
Matej Borovička Kysucké Nové Mesto 11 6 8 1 26  
Štefan Jackovič Topoľovka 9 2 5 2 18  
Silvia Bátorová Bánovce nad Bebravou 10 0 5 0 15  
Jakub Lušnák Rosina 2 0 3 0 5