Výsledková listina krajských kôl 26. ročníka súťaže “Čo vieš o hviezdach?”

Výsledková listina bratislavského krajského kola 26. ročníka súťaže
"Čo vieš o hviezdach?"


1. kategória
Meno Priezvisko Test Písomné úlohy/príklady Súhvezdia Ústne Celkom body Umiestnenie
Emma Haková 6 12.5 2 15 35.5 1.
Martin Cimra 10 12 3 9 34 2.
Klára Palová 6 11.5 1 15 33.5 3.
Liliana Gejdošová 7 9 2 4 22  


2. kategória
Meno Priezvisko Test Písomné úlohy/príklady Súhvezdia Ústne Celkom body Umiestnenie
Mária Elena Bodnárová 5 15.5 15 15 50.5 1.
Jakub Puškáš 10 3.5 7 15 35.5 2.


3. kategória
Meno Priezvisko Test písomné úlohy/príklady Súhvezdia Ústne Celkom body Umiestnenie
Juraj Halabrin 6 39 15 15 75 1.
Marek Repka 5 31 8 15 59 2.
Jakub Lušnák 5 7 0 3 15 3.
František Untermayer 7 0 0 1 8  




Výsledková listina nitrianskeho krajského kola 26. ročníka súťaže
"Čo vieš o hviezdach?"


1. kategória
Meno Priezvisko Test Písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
Martin Fehérváry 8 16 12 15 51 1.
Viliam Záborský 8 17 15 6 46 2.
Bence Gyarmati 5 14 15 11 45 3.
Tadeáš Valent 8 15 8 12 43  
Matúš Halmo 6 9 15 8 38  
Šimon Peter 7 9 11 10 37  
Katarína Selmesziová 9 21.5 6 0 36.5  
Scott Baker 4 14.5 2 15 35.5  
Nina Erdélyová 6 10 12 7 35  
Martin Gurbaľ 8 8 0 15 31  
Roman Špaňo 6 14.5 6 4 30.5  
Lea Letková 10 8 6 5 29  
Matej Potočný 5 7 5 12 29  
Tobiáš Borsík 10 6 12 0 28  
Martin Hubocký 7 5.5 3 12 27.5  
Samuel Peter 6 9 9 2 26  
František Jenis 7 7 0 8 22  
Ľubor Dianovský 7 10.5 1 0 18.5  
Oliver Hlavačka 5 5 0 8 18  
Adam Bohoš 4 8 4 0 16  


2. kategória
Meno Priezvisko Test Písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
Samuel Buranský 12 44 15 13 84 1.
Peter Popa 11 26 13 13 63 2.
Oliver Longauer 9 23 9 15 56 3.
Erik Csengel 7 28 14 0 49  
Richard Medzihradský 7 14 9 12 42  
Lenka Holčíková 5 12 9 12 38  
Tereza Mrázová 8 14 3 13 38  
Hana Korytárová 9 11 11 3 34  
Mário Ďuráč 6 8 0 15 29  
Adriana Pereczová 8 8 5 6 27  
Matej Mikula 6 8 12 0 26  
Nina Tessedíková 8 5 6 6 25  
Laura Zajíčková 4 11 10 0 25  
Marcel Borkovič 4 9 5 5 23  
Jakub Gák 7 10 6 0 23  
Ivan Rusňák 9 6 6 0 21  
Michal Čemez 6 9 2 2 19  
Vanessa Lukáčová 4 13 1 0 18  
Filip Bálint 2 9 6 0 17  


3. kategória
Meno Priezvisko Test Písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
Natália Mokrášová 7 39 14 11 71 1.
Robert Dianovský 5 25 15 14 59 2.
Martin Max 6 3 15 14 38 3.
Michal Ďurovič 8 4 3.5 10 25.5  
Samuel Lukačovič 12 11 2.5 0 25.5  
Alex Tomáško 8 1 3 2 14