Výsledková listina krajských kôl 27. ročníka súťaže “Čo vieš o hviezdach?”

Výsledková listina bratislavského krajského kola 27. ročníka súťaže 
"Čo vieš o hviezdach?"


1. kategória
Meno Priezvisko Test Písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
Matúš Cichý 7 33 6 3 49 1.
Patrik Granec 5 27 2 1 35 2.


2. kategória
Meno Priezvisko Test Písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
Jakub Puškáš 8 17 11.5 6 42.5 1.
Klára Palová 6 26 0 0 32 2.
Liliana Gejdošová 6 8 1 0 15 3.
Lukáš Jarábek 4 5 1 0 10  
Peter Vlasič 3 5 0 0 8  
Samuel Orban 5 1 0 1 7  
Jakub Kováč 1 3 2 0 6  


3. kategória
Meno Priezvisko Test Písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
Marek Repka 7 15 10 10 42 1.
Rastislav Sihelský 8 7 15 10 40 2.
Viktória Mária Bánovská 7 5 15 10 37 3.
Klaudia Protušová 6 8 6 8 28  
Mária Elena Bodnárová 5 0 9 0 14  
Kristína Gáliková 4 1 0 0 5  




Výsledková listina nitrianskeho krajského kola 27. ročníka súťaže 
"Čo vieš o hviezdach?"


1. kategória
Meno Priezvisko Test Písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
Matúš Halmo 11 42 11 10 74 1.
Martin Fehérváry 13 39 12 10 74 2.
Roman Špaňo 8 42 13.5 10 73.5 3.
Andrej Ďuriš 10 39 8 9 66  
Pavol Csémy 10 35 14.5 5 64.5  
Mária Mederlyová 10 37 6 10 63  
Šimon Peter 11 33 8 10 62  
Simon Valent 11 28 11.5 10 60.5  
Martin Gurbaľ 10 39 7 3 59  
Oliver Nagy 12 28 9 10 59  
Diana Kunová 7 35 6 5 53  
Adela Tenkelová 8 35 0 10 53  
Lea Letková 9 30 3 6 48  
Matúš Želiba 8 23 0 10 41  
Radka Ďuriačová 9 23 2.5 0 34.5  
Michaela Sádecká 3 27 4.5 0 34.5  
Tomáš Borovica 3 21 5 5 34  
Matúš Kmeťo 5 23 3 0 31  
Lukáš Karas 6 11 6 0 23  


2. kategória
Meno Priezvisko Test Písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
Matúš Miškovič 9 36 15 10 70 1.
Viliam Záborský 4 26 15 8 53 2.
Marcel Borkovič 5 22 8 6 41 3.
Veronika Pečeňová 6 25 7 1 39  
Rebeka Kováčová 6 13 15 4 38  
Nina Tessediková 5 11 11 10 37  
Hana Korytárová 6 9 11 10 36  
Matej Mikula 4 14 15 2 35  
Oliver Longauer 9 10 9 5 33  
Katarína Selmecziová 11 6 12 4 33  
Laura Zajíčková 4 22 3 1 30  
Bence Gyarmati 8 4 15 1 28  
Daniel Mačura 5 10 3 9 27  
Vanessa Lukáčová 3 12 5 4 24  
Alexandra Svoradová 3 7 7 5 22  
Radoslav Šindler 3 15 1 2 21  
Henrieta Užáková 2 6 7 3 18  
Terézia Mrázová 4 8 3 1 16  
Lionel Šipoš 4 1 6 3 14  


3. kategória
Meno Priezvisko test písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
Samuel Buranský 8 25 10 10 53 1.
Natália Mokrášová 8 19 12 9 48 2.
Martin Max 8 13 14 5 40 3.
Richard Medzihradský 7 10 8 5 30  
Alex Tomáško 8 12 5 1 26  
Matúš Výboch 10 0 9 0 19  
Samuel Lukačovič 8 10 0 0 18  
Peter Popa 4 1 12 0 17  
Erik Csengel 7 0 6 2 15  
Matúš Béber 3 6 1 3 13  
Andrej Čermák 6 4 0 0 10