Operačný program Informatizácia spoločnosti

 

Facebook

Výsledková listina krajských kôl 28. ročníka súťaže “Čo vieš o hviezdach?”

Výsledková listina bratislavského krajského kola 28. ročníka súťaže

"Čo vieš o hviezdach?"

 

1. kategória
Meno Priezvisko Test Písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
Oliver Brunovský 6 25 2 9 42 1.
Marián Szabo 4 15 1 5 25 2.
Martina Hokšová 6 10 1 1 18 3.
               
               
2. kategória
Meno Priezvisko Test Písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
Liliana Gejdošová 9 18 5 7 39 1.
Klára Palová 7 18 2 7 34 2.
Lukáš Jarábek 5 12 3 1 21 3.
Jakub Kováč 5 3 0 1 9  
               
               
3. kategória
Meno Priezvisko Test Písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
Rastislav Sihelský 6 20 15 10 51 1.
Jakub Puškáš 6 10 15 10 41 2.
Viktória Mária Bánovská 8 12 13 5 38 3.
Laura Blažeková 7 3 9 8 27  
Emil Hrebeň 5 7 3 10 25  

 

 

 

Výsledková listina nitrianskeho krajského kola 28. ročníka súťaže

"Čo vieš o hviezdach?"

 

1. kategória
Meno Priezvisko Test Písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
Matúš Halmo 11 25 12 10 58 1.
Matúš Želiba 9 32 3 6 50 2.
Matúš Kováč 6 20 10 10 46 3.
Patrícia Chlupová 7 23 7 8 45  
Lukáš Karas 5 22 10 5 42  
Maxim Kopčan 6 18 9 9 42  
Ela Šulganová 6 18 7 8 39  
Samuel Steiner 7 23 6 2 38  
Nina Tužinská 3 18 6 10 37  
Dominik Fiťka 7 13 7 9 36  
Andrej Ďuriš 5 13 10 0 28  
Matej Haulik 8 8 6 6 28  
Ondrej Blaško 4 14 7 2 27  
Daniel Csémy 4 6 6,5 2 18,5  
               
               
2. kategória
Meno Priezvisko Test Písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
Matúš Miškovič 11 30 15 10 66 1.
Martin Fehérváry 9 20 15 10 54 2.
Viliam Záborský 11 13 13 10 47 3.
Tadeáš Valent 10 11 15 10 46  
Matej Mikula 10 11 13 10 44  
Katarína Selmecziová 11 10 9 10 40  
Simon Valent 9 9 15 7 40  
Martin Gurbaľ 9 20 2 5 36  
Pavol Csémy 6 10 15 1 32  
Hana Korytárová 6 6 11 8 31  
László Szabó 7 11 13 0 31  
Radka Ďuriačová 4 13 6 0 23  
Tomáš Hubina 4 0 9 10 23  
Bence Gyarmati 3 2 15 0 20  
Nina Tessediková 9 1 5 5 20  
Tomáš Borovica 5 2 8 1 16  
Matúš Piršel 5 1 2 2 10  
Sára Solčianska 5 1 2 0 8  
Adela Tenkelová 6 0 1 0 7  
Marek Machálek 3 0 0 0 3  
               
               
3. kategória
Meno Priezvisko test písomné úlohy/príklady Slepá mapa Ústne Celkom body Umiestnenie
Samuel Buranský 6 30 15 5 56 1.
Martin Max 7 20 15 7 49 2.
Peter Popa 3 12 10 10 35 3.
Rebeka Kováčová 5 10 15 2 32  
Edina Némethová 4 8 6 10 28  
Lenka Holčíková 6 8 8 0 22  
Roman Hrivňák 5 0 6 10 21  
Tadeáš Šimunek 6 7 6 1 20  
Laura Zajíčková 6 0 3 1 10  
Alex Tomáško 4 2 1 2 9  
Ľubomír Szojka 3 0 3 0 6  
Daniel Mészáros 3 2 0 0 5