Čo vieš o hviezdach? - výsledky celoslovenského kola


1. kategória
Meno Priezvisko adresa slepá mapa
33
príklady
40
test
15
ústne
15
celkom body
103
umiestnenie
Matúš Miškovič Vráble 32 30 13 15 90 1.
Martin Minka Žiar nad Hronom 32 29 10 15 86 2.
Ján Plavnický Novosad okr. Trebišov 30 30 11 15 86 3.
Tomáš Červenák Vidiná 31 26 12 15 84  
Marek Červenák Vidiná 32 23 13 15 83  
Kamil Huljak Rajec 29 23 8 15 75  
Nina Zemková Liptovský Mikuláš 17 31 9 15 72  
Jakub Popovič Vojčice 14 24 11 15 64  
Jaroslav Petrisko Prešov 6 29 7 15 57  
Oliver Longauer Chynorany 14 14 9 13 50  
Matej Mikula Žemberovce 4 28 5 10 47  
Jakub Puškáš Bratislava 17 10 5 14 46  
Lenka Vargovčíková Ražňany 8 23 6 0 37  
Alžbeta Jakalová Veľké Chlievany 1 21 6 8 36  
Adam Kubiš Piešťany 1 17 6 12 36  
Matúš Brhel Krásno nad Kysucou 3 25 7 0 35  
Kristián Čalfa Košice-okolie 7 13 10 3 33  
Erik Zibrín Piešťany 0 12 4 12 28  
Alexandra Káčerová Dolné Naštice 0 16 4 3 23  
Matej Kolivoška Kendice 3 11 5 1 20  
Ľubomír Baško Bánovce nad Bebravou 2 10 6 0 18  
Alexander Bělůnek Piešťany 1 5 3 0 9  

 

 


 

 

2. kategória
Meno Priezvisko adresa slepá mapa
36
príklady
40
test
15
ústne
15
celkom body
106
umiestnenie
Jana Švrčková Sobotište 36 34 10 15 95 1.
Robert Dianovský Levice 36 28 7 15 86 2.
Dávid Šebeň Banská Bystrica 34 26 8 15 83 3.
Ivona Abrahámová Banská Bystrica 34 26 7 15 82  
Samuel Buranský Vráble 36 18 13 15 82  
Radovan Lascsák Košice 30 28 8 15 81  
Sára Belejová Michalovce 36 22 6 14 78  
Roman Bujdák Matúškovo okr. Galanta 34 20 8 15 77  
Dejan Prokop Galanta 35 19 7 13 74  
Tomáš Vörös Senec 25 26 7 15 73  
Rastislav Kruták Čierne 30 19 8 15 72  
Dušan Gold Lipany 30 18 8 15 71  
Matej Borovička Kysucké Nové Mesto 19 24 9 15 67  
Dominika Jakubcová Raková 34 10 8 15 67  
Jakub Štupák Divín 24 25 10 8 67  
Barbora Habláková Trenčín 30 11 8 15 64  
Samuel Dzur Svidník 36 7 9 11 63  
Radoslava Hatalová Spišská Nová Ves 30 10 7 13 60  
Silvia Bátorová Bánovce nad Bebravou 30 6 7 14 57  
Daniela Bušová Melčice 12 14 8 15 49  
Peter Brezina Kostoľany pod Tribečom 18 4 6 11 39  
Josef Sviták Bratislava 1 18 5 4 28  

 

 


 

 

3. kategória
Meno Priezvisko adresa slepá mapa
36
príklady
40
test
15
ústne
15
celkom body
106
umiestnenie
Miroslav Gašpárek Púchov 35 28 15 15 93 1.
Jozef Lipták Zvolen 34 16 11 15 76 2.
Juraj Halabrin Komárno 36 14 9 6 65 3.
Patrik Gádoši Banská Bystrica 26 12 9 15 62  
Jaroslav Jaroš Gáň 31 11 7 10 59  
Daniel Dupkala Kysucké Nové Mesto 20 11 11 15 57  
Andrej Kancko Lučenec 27 4 10 14 55  
Juraj Jonák Dolný Kubín 18 8 9 15 50  
Martin Murin Bratislava 8 22 8 10 48  
Dominika Hubová Trenčín 20 13 8 6 47  
Jakub Jambrich Prešov 16 5 9 15 45  
Matej Schwartz Košice 10 9 9 13 41  
Matej Dzurov Prešov 24 1 9 0 34  
Peter Kvačkay Šaľa 11 6 5 8 30  
Marek Slávik Dzince pod Javorinou 5 1 6 14 26  
Natália Mokrášová Semerovo 13 1 6 5 25  
Roman Majo Veľká Mača 0 4 6 13 23  
Peter Výboch Hurbanovo 9 6 4 0 19  
Martin Timko Široké 7 0 5 4 16  
Andrej Kovaľ Senec 0 2 4 5 11  
František Pastorek Nové Mesto nad Váhom 4 2 5 0 11  

 

 

Štatút 24. ročníka celoslovenskej vedomostnej súťaže