Vesmír očami detí 2016 - vyhodnotenie okresného kola

Práce postupujúce na celoslovenské kolo – Bratislava
Kat. Meno Priezvisko vek Názov práce Škola Ulica školy PSČ Mesto Pedagóg
1. Viktória Hurbaničová 6 Návšteva na mačacej planéte Materská škola Pavla Horova č. 3 841 07 Bratislava Táňa Kuzmová
1. Daniela Glasová 6 Cesta zázračnou trubkovou raketou Materská škola, alok.prac.Haburská č. 6 Stálicová č. 2 821 01 Bratislava Pevná
1. Diana Bieliková 5 Začudované slniečko Materská škola, alok.prac.Haburská č. 6 Stálicová č. 2 821 01 Bratislava Pevná
1. Eliška Lancuchová 5 Mimozemšťanka Materská škola Bulíková č. 25 851 04 Bratislava Marcela Nemčeková
1. Liliana Hulíková 4 Mimozemšťania v snehovej fujavici Materská škola Pavla Horova č. 3 841 07 Bratislava Táňa Kuzmová
2. Viola Koštálová 9 Červený vesmír ( The Red Space ) Súkr.spojená šk.- Cambridge International School Úprková č. 3 911 04 Bratislava Csilla Conticello
2. Nikola Marcelová 7 Mimozemšťan Základná škola Medzilaborecká č. 11 821 01 Bratislava Mgr.J.Križanová
2. Amália Gräffingerová 7 Farebný vesmír Základná škola Tupolevova č.20 851 01 Bratislava Zuzana Bulafčíková
2. Petra Čupcová 9 Vesmír Základná škola Pankúchová č. 4 851 04 Bratislava Mgr. Eva Szolcsányiová
2. Adam Benko 9 Vysedávač planét Základná škola s materskou školou Odborárska č. 2 831 02 Bratislava Mgr.Mária Prisenžňáková
3. Adrián Elšík 13 Štart rakety Špeciálna základná škola Vajanského č. 93 900 01 Modra PaedDr. M. Moravčíková
3. Jakub Spevák 11 Kozmonaut Základná škola Riazanská č. 75 831 03 Bratislava Kamila Čajdová
3. Jamie Wood 11 Exkurzia žiakov do vesmíru Základná škola Podzáhradná č. 51 821 07 Bratislava  
3. Matúš Barcsay 10 Mimozemšťania si obzerajú našu planétu Základná škola Podzáhradná č. 51 821 07 Bratislava  
3. Marek Hájek 14 Podivuhodná vesmírna dáma? Základná škola Jelenia č. 18 811 05 Bratislava Mgr. Ingeborg Drbalová
4. Ondrej Zeman 8 Príchod mimozemšťanou Základná umelecká škola Istrijská č. 22 841 07 Bratislava Táňa Kuzmová
4. Laura Rajecká 8 Príchod na planétu Víl Základná umelecká škola Istrijská č. 22 841 07 Bratislava Táňa Kuzmová
4. Magdaléna Marková 8 Zamilovaná mimozemšťanka Základná umelecká škola Eugena Suchoňa Batková č. 2 811 05 Bratislava B. Nevřelová
4. Eva Nedeliaeva 5 Mimozemšťania z farebnej planéty Súkromná základná umelecká škola LADON Nevädzová č. 4 811 05 Bratislava Alexandra Puchovská
4. Tamara Selepová 6 Môj vesmír Súkromná základná umelecká škola LADON Nevädzová č. 4 811 05 Bratislava Kristína Gavernik
5. Martina Špačková 13 Štruktúra neznámej planéty Základná umelecká škola Istrijská č. 22 841 07 Bratislava Táňa Kuzmová
5. Maroš Seidmann 14 Kozmická loď Základná umelecká škola Istrijská č. 22 841 07 Bratislava Anna Horváthová
5. Adam Obertáš 10 Na Mesiaci Základná umelecká škola Istrijská č. 22 841 07 Bratislava Táňa Kuzmová
5. Marek Homola 16 Vesmírne stavby Základná umelecká škola Eugena Suchoňa Batková č. 2 811 05 Bratislava B. Nevřelová
5. Gabika Belicová 16 Pohľad do vesmíru Základná umelecká škola Eugena Suchoňa Batková č. 2 811 05 Bratislava B. Nevřelová

  

 


  

 

Práce postupujúce na celoslovenské kolo - okres Nové Zámky
Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Ulica školy PSČ Mesto Pedagóg
1. Sarah Rebeka Sekerová 5 Rozhovor s mimozemšťanmi Materská škola Ďorocká č. 4 940 01 Nové Zámky Iveta Varényiová
1. Katka Almášová 6 Stretnutie s neznámou civilizáciou Základná škola s materskou školou č.243 941 33 Kolta Tatiana Matějíčková
1. Lukáš Ďurina 5   Cirkevná materská škola sv.Filipa Neri Andovská č. 4 940 01 Nové Zámky  
1. Ema Risznerová 5 Raketou na mesiac Materská škola Slniečko Bitúnková č. 6 940 01 Nové Zámky Elena Kešjarová
1. Kevin Cselétka 5 Pohľad do vesmíru Materská škola Družstevný rad č. 22 943 01 Štúrovo Bc. Štefáneková Marianna
2. Diana Hudecová 10 Aj odpad môže byť krásny Základná škola s materskou školou ul.kpt.Nálepku č. 43 941 01 Bánov Mgr. Petra Villemová
2. Maroš Tomko 7 Veselo je vo vesmíre Základná škola G.Bethlena č. 41 940 01 Nové Zámky  
2. Adela Bartošová 6 Tanec planét Základná škola Bernoláková č. 35 942 01 Šurany PaedDr. Adriana Poláková
2. Kristína Machatová 9 Návšteva z planéta YO Základná škola s materskou školou Školská č. 1 941 45 Maňa Mgr. Zuzana Mančušková
2. Ondrej Kender 9 Raketoplán Základná škola Školská č. 460/2 941 48 Podhájska Ľubica Steinerová
3. Zuzana Vörösová 14 Hviezdny prach Základná škola Hlavné nám.č14 941 31 Dvory nad Žitavou Mgr. Linda Škaudová
3. Ottó Válent 12 Kde je planéta Zem? Základná škola Endre Adyho s VJM Adyho č. 9 943 01 Štúrovo Siposová Timea
3. Andrea Podoláková 13 Tajomná krása vo vesmíre Základná škola Nábrežná č. 95 940 57 Nové Zámky  
3. František Bombicz 14 Hvezdáreň Hurbanovo Základná škola Á.Jedlika s VJM Školská č. 845 941 22 Zemné Eva Vargová
3. Matúš Piršel 12 Pripravený na odlet Základná škola s materskou školou ul.kpt.Nálepku č. 43 941 01 Bánov Dr. Z. Klučková
4. Tamáš Szenczi 7 Lietajúci ufóni Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
4. Kata Sára Czizmadia 6 Ufóniky Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
4. Adrián Lenkei 8 Život vo vesmíre Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
4. Alexandra Kubičková 8 Vo vesmíre Základná umelecká škola SNP č. 5 940 60 Nové Zámky Mária Zsapková
4. Dávid Nyitrai 9 Život vo vesmíre Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo  
5. Emese Kovács 12 Vesmírne bytosti Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
5. Gergő Jakubík 11 Cestovanie vo vesmíre Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo Mgr. Zuzana Faragó
5. Diana Csemezová 12 Zieratá vo vesmíre Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo  
5. Nikoleta Holopová 14 Vesmírna akadémia Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo  
5. Štefánia Mocsiová 14 Vesmírne mesto Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo  

  

 


  

 

Ocenené práce - okres Komárno
Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Ulica školy PSČ Mesto Pedagóg
1. Sophia Riszdorferová 6 Čarovný vesmír Materská škola Eötvösová č. 64 945 01 Komárno Eva Csíková
1. Mia Orvošová 4.5 Pred štartom Materská škola Kapitánová č. 29 945 01 Komárno Zlatica Libaiová
1. Attila Dobai 5 Cesta na mesiac Materská škola Kapitánová č. 29 945 01 Komárno M. Adameková
1. Daniel Héder 6 Vesmírna stanica Materská škola Nový diel č. 50 947 01 Hurbanovo S. Lovászová
1. Veronika Szokolová 6 Kamaráti z vesmíru Materská škola Mederčská č. 38 945 01 Komárno Iveta Kaločaiová
2. András Gergely Jakab 9 Skúmanie Slnka Základná škola s VJM Školská č. 8 946 55 Pribeta Štefan Záležák
2. Máté Pallag 10 Mimozemšťania Základná škola M.Jókaiho s VJM Mieru č. 2 945 01 Komárno Jókai Eva
2. Alexa Horváthová 10 U susedky na kávičke Základná škola Školská č. 757/10 946 14 Zemianska Olča Mgr. Dagmar Janišová
2. Natálka Berkyová 9 Mimozemšťan Špeciálna základná škola Hradná č. 7 945 01 Komárno Mgr. Mečárová
2. Viktorka Olléová 8   Základná škola J.A.Komenského Komenského č. 945 01 Komárno  
3. Lujza Fekete 11 Sama v mliečnej ceste Základná škola M.Jókaiho s VJM Mieru č. 2 945 01 Komárno Mgr. Monika Bécsi
3. Boglárka Veszpreém 13 Vesmírne nákupy Spojená škola Hradná č. 7 945 01 Komárno I. Ganzerová
3. Réka Jakubek 11   Základná škola s VJM Eötvösová č. 39 945 01 Komárno Mgr. Ferencziová Eva
3. Emília Némethová 10   Základná škola J.A.Komenského Komenského č. 945 01 Komárno  
3. Veronika Chvostiková 11 Pod kupolou Základná škola Rozmarínová č. 1 945 01 Komárno Kubalová
4. Jennifer Keszanová 10   Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 947 01 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
4. Klaudia Barniaková     Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 946 03 Kolárovo Mgr. Tímea Golaszová
4. Ivana Hromadová 8 Vesmír podľa mňa Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 947 01 Hurbanovo Mgr. Soňa Poláchová
4. Viktor Szuksányi 10   Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 946 03 Kolárovo Mgr. Timea Golaszová
4. Réka Izsák 9 Ples marťanov Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 947 01 Hurbanovo Mgr. Melinda Záležáková
5. Simona Kecskésová 14   Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 947 01 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
5. Bianka Adamek 10   Základná umelecká škola Letná č. 12 945 01 Komárno Mgr. Art. Szilva Ilona
5. Noémi Zsóka Keszeg     Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 946 03 Kolárovo Mgr. Timea Golaszová
5. Tibor Kulich     Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 946 03 Kolárovo Mgr. Timea Golaszová
5. Lilla Petrík 15 Vesmírne divadlo Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 947 01 Hurbanovo Mgr. Soňa Poláchová

  

 


   

 

Práce postupujúce na celoslovenské kolo - okres Komárno
Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Ulica školy PSČ Mesto Pedagóg
1. Ladislav Petruš 6   Materská škola Lesná č.10 946 03 Kolárovo Mgr. Monika Kacz
1. António Lakatoš 6.5   Materská škola pri zdr.zariadení Hradná č. 7 945 01 Komárno Mgr. I. Ganzerová
1. Viktória Šejirmanová 6 Vo vesmíre Materská škola Kapitánová č. 29 945 01 Komárno M. Adameková
1. Oliver Peltzner 5 Na planéte Mars Materská škola Nový diel č. 50 947 01 Hurbanovo  
1. Máté Madarász 6   Materská škola Lesná č.10 946 03 Kolárovo Mgr. Monika Kacz
2. Sebastián Zahorcsek 9 Misia na Mars Základná škola s VJM Školská č. 8 946 55 Pribeta Štefan Záležák
2. Máté Jóba 10 Vznik Mimozemšťanov Základná škola M.Jókaiho s VJM ul. Mieru č. 2 945 01 Komárno Jókai Eva
2. Lucia Obuchová 8 Na planéte B612 Základná škola J.A.Komenského Komenského č. 3 945 01 Komárno  
2. Sofia Kocsisová 8 Dúhový most Základná škola Rozmarínová č. 1 945 01 Komárno R. Kubalová
2. Vanessa Polgár 9 Myš prišla vesmírnou dierou Základná škola Školská č. 757/10 946 14 Zemianska Olča Mgr. Dagmar Janišová
3. René Farkaš 15 Cestovanie v čase a v priestore Spojená škola pri zdr.zariadení Hradná č. 7 945 01 Komárno Mgr. I. Ganzerová
3. Sebastián Bartoš 14 Mimozemská civilizácia Špeciálna základná škola Lesná č. 9 946 03 Kolárovo Mgr. M. Mojšová
3. Peter Weinrauch 11 Potvorky z vesmíru Základná škola Nám.Konkolyho Thege č. 2 947 01 Hurbanovo Mgr. Marta Kováčová
3. Gabriel Juhász 12 Kozmonaut – návštevník vesmíru Základná škola s VJM Školská č. 8 946 55 Pribeta Štefan Záležák
3. Orsolya Csicsó 11 Vesmírne dobrodružstvo Základná šk/spanborder: 1px solid #000000;/td/span height=border: 1px solid #000000;ola s VJM Školská č .8 946 55 Pribeta Štefan Záležák
4. Jakub Hegedüs 8 Vesmír je blízko Základná umelecká škola Letná č. 12 945 01 Komárno Mgr. art. Szilva Emőke
4. Levente Gál 10   Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 947 01 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
4. Panka Kováč 9 Kamaráti Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 – prac.Sv.Peter 947 01 Hurbanovo Zsapková
4. Márk Madarász     Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 946 03 Kolárovo Mgr. Timea Golaszová
4. Denisa Keszeliová     Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 946 03 Kolárovo Mgr. Timea Golaszová
5. Orsolya Virág Kocsis 13 Valčík planét Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 947 01 Hurbanovo Mgr. Zálezáková Melinda
5. Eszter Czirák     Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 946 03 Kolárovo  
5. Viktória Páczer     Základná umelecká škola Letná č. 12 945 01 Komárno Jozef Szilva
5. Réka Puha 12 Marťania Základná umelecká škola Letná č. 12 945 01 Komárno Ágota Novák
5. Mátyás Szalay 12 Vesmírne zážitky Základná umelecká škola Letná č. 12 945 01 Komárno Ágota Novák

 

 Fotky z vyhodnotenia okresného kola môžete nájsť v galérii TU.