Operačný program Informatizácia spoločnosti

 

Súťaž Kultúrno-osvetové zariadenie roka

Vesmír očami detí 2020 - vyhodnotenie okresného kola

Práce postupujúce na celoslovenské kolo súťaže VOD 2020 - okres Komárno
Č. Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1 1 Réka Vas 5 1/2 Tűzoltó a csillagok között Materská škola s VJM Ulica Františkánov 20 Komárno Katalin Sipula
2 1 Viktória Kiss-Pistiová 6 Mimozemská rodinka Materská škola Nový diel 50 Hurbanovo Angelika Holomáňová
3 1 Kristóf Kecskés 4 Vesmírni bojovníci Materská škola s VJM - Óvoda Kvetná 39 Pribeta Gabriela Pinkeová
4 1 Mátyás Mórocz 6 Objavenie vesmíru Cirkevná základná škola s materskou školou MARIANUM Ul. Biskupa Királya 30 Komárno Anita Nagyová a Erika Lestár
5 1 Bálint Fördős 6 Bodkovaný vesmír Materská škola s VJM - Óvoda Eötvösova 48 Komárno Tímea Takácsová
6 2 Adam Benkóczky 7 Vesmír v budúcnosti Základná škola Móra Jókaiho s VJM Mieru 2 Komárno Eva Jókai
7 2 Leonard Hudák 7 Ja mimozemšťan Základná škola J. A. Komenského Komenského 3 Komárno Ľubica Mrázová
8 2 Daniel Černek 7 Rádioaktívna vesmírna základňa Základná škola Šrobárová 2 Šrobárová Ivana Murcinová
9 2 Fruzsina Kecskés 9 Mimozemšťan Základná škola s VJM Školská 8 Pribeta Štefan Záležák
10 2 Adrián Lévai 10 Obyvateľ planéty Fosforus Základná škola J. A. Komenského Rábska 14 Kolárovo Monika Kacz
11 3 Lilla Zsidek 13 Tajomný vesmír Základná škola s materskou školou Jozefa Kossányiho s VJM Školská 22 Svätý Peter František Konkolyi
12 3 Ádám Laky 13 Naozaj chceme zamoriť aj vesmír? Základná škola Školská 757/10 Zemianska Olča Dagmar Janišová
13 3 Laura Németh 12 Na modrej planéte Základná škola s VJM Eötvösova 39 Komárno Eva Ferencziová
14 3 Hanna Macsánszky 14 Medziplanetárny let Základná škola s materskou školou Árpáda Fesztyho s VJM Ul. Športová 7 Hurbanovo Ildikó Csontosová
15 3 Ján Répás 14 Solárna erupcia Základná škola s VJM Školská 8 Pribeta Štefan Záležák
16 4 Ádám Pataky 6 Raketoplán Základná umelecká škola Komárno Letná 12 Komárno Emőke Szilva
17 4 Karin Ludaš 10 Vesmírna misia Základná umelecká škola MAI Hurbanovo Komárňanská 116 Hurbanovo Melinda Zaležáková
18 4 Lizbeth Lovászová 8 "Vitaj doma" Základná umelecká škola MAI Hurbanovo Komárňanská 116 Hurbanovo Anita Horváthová
19 4 Dorka Melečky 8 Vymyslený vesmír Základná umelecká škola Kolárovo Kostolné námestie 10 Kolárovo Ildikó Botková
20 4 Kristína Ďurišová 10 Hvezdáreň na jeseň Základná umelecká škola MAI Hurbanovo Komárňanská 116 Hurbanovo Angelika Holomáňová
21 5 Alex Voňák 13 Mliečna dráha Základná umelecká škola MAI Hurbanovo Komárňanská 116 Hurbanovo Melinda Záležáková
22 5 Ema Angyalová 14 Selfie z budúcnosti Základná umelecká škola Kolárovo Kostolné námestie 10 Kolárovo Ildikó Botková
23 5 Ádám Laky 12 Mimozemšťan Základná umelecká škola Komárno Letná 12 Komárno Helena Szilva
24 5 Zsóka Elvíra Máté 15 Prvá cesta Základná umelecká škola Komárno Letná 12 Komárno Helena Szilva
25 5 Amélie Laczová 13 Kométa "Halley" Základná umelecká škola MAI Hurbanovo Komárňanská 116 Hurbanovo Melinda Záležáková
                   
                   
Práce postupujúce na celoslovenské kolo súťaže VOD 2020 - okres Nové Zámky
Č. Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
26 1 Sofia Vavríková 5 1/2 "Stretnutie vo vesmíre" Materská škola - Óvoda Bartókova 38 Štúrovo Beata Babincová
27 1 Alessia Královičová 6 "Ahoj kamarát" Materská škola Bitúnková 6 Nové Zámky Slavomíra Dominová
28 1 Nataška Ružová 6 Návšteva z vesmíru Základná škola s materskou školou Kolta 243 Kolta Tatiana Matejčíková
29 1 Zara Kopányiová 4 Návšteva z vesmíru Materská škola Ďorocká 4 Nové Zámky Iveta Varényiová
30 1 Michaela Kováčová 6 Vesmírna diskotéka Materská škola Námestie Gy. Széchényiho 3 Nové Zámky Alica Harišová
31 2 Michaela Mojcherová 8   Základná škola Bernolákova 35 Šurany Adriana Poláková
32 2 Natália Villemová 10 "Ahojte, pozemšťania!" Základná škola s materskou školou Ul. kpt. Nálepku 43 Bánov Petra Villemová
33 2 Vivien Švec 9 Mimozemšťan Základná škola Hradná 22 Nové Zámky Zuzana Mazúchová
34 2 Zuzana Prohásková 8 Mimozemský krivohlav Základná škola Radava 440 Radava Ivana Amrichová
35 2 David Gróf 6 Padajúce meteority Základná škola  G. Bethlena 41 Nové Zámky Gabriela Mizereová
36 3 Soňa Petríková 15 "Milky way" Základná škola J. A. Komenského Nová cesta 9 Tvrdošovce Beáta Borbélyová
37 3 Sofia Zrubcová 15 Tajomstvo vesmíru Základná škola s materskou školou Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou Zdenka Cubínková
38 3 Karolína Kissová   Objavovanie neznámych svetov Základná škola G. Bethlena 41 Nové Zámky Katarína Sedláčková
39 3 Viktor Almási   Mimozemšťan na planéte XY Základná škola G. Bethlena 41 Nové Zámky Katarína Sedláčková
40 3 Adela Bartošová 11 Cvičíme s fitloptou Základná škola Bernolákova 35 Šurany Adriana Poláková
41 4 Eszter Pócs 9 "Vesmírne telesá" Základná umelecká škola SNP 5 Nové Zámky Mária Zsapková
42 4 Lucia Szekánová 9 "Farebný vesmír" Základná umelecká škola SNP 5 Nové Zámky Mária Zsapková
43 4 Katalin Lizsica 9 "Mačací vesmír" Základná umelecká škola SNP 5 Nové Zámky Mária Zsapková
44 4 Ema Bodáková 6 "Vesmírny škriatok" Základná umelecká škola SNP 5 Nové Zámky Mária Zsapková
45 4 Tamara Dékány 8 "Kozmonaut" Základná umelecká škola SNP 5 Nové Zámky Mária Zsapková
46 5 Veronika Záhorčeková 10 "Kozmonaut" Základná umelecká škola SNP 5 Nové Zámky Mária Zsapková
47 5 Réka Jaruška 10 "Medzi hviezdami" Základná umelecká škola SNP 5 Nové Zámky Mária Zsapková
                   
                   
Práce postupujúce na celoslovenské kolo súťaže VOD 2020 - okres Dunajská Streda
Č. Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
48 1 Anna Kromková 5 Letíme raketou Materská škola - Óvoda Komenského ulica 657/2 Dunajská Streda  
49 1 Eszter Bölcskei 5 Slnečná sústava Materská škola - Óvoda Lehnice 119 Lehnice Enikő Janák Németh
50 1 Csilla Nagy 5 Vesmír Materská škola Námestie priateľstva 2173/27 Dunajská Streda Edit Fekete
51 1 Kornél Fekete 6 Vesmír - rakety na štart Materská škola Októbrová 939/46 Dunajská Streda Monika Ignaták
52 1 Noel Hacsík 6 Vesmír - Let na Mesiac Materská škola Októbrová 939/46 Dunajská Streda Monika Ignaták
53 2 Natália Keveždová   "Na Marse" Základná škola Hlavná 787/25 Zlaté Klasy Veronika Nagyová
54 2 Alžbeta Činčuráková 8 Mesiac sa pozerá Základná škola Veľká Paka 253 Veľlká Paka Klaudia Nagyvendégiová
55 2 Nina Gombárová 8 Vesmír očami detí Základná škola M. Bela Kláštorná 995 Šamorín Krajčírová
56 2 János Szabó 8 Môj sen Základná škola Bélu Bartóka s VJM Bratislavská 622/38 Veľký Meder  
57 2 Tamara Németh 7 Vesmír Základná škola Zoltána Kodálya s VJM Komenského ulica 1219/1 Dunajská Streda Mária Fodorová
58 3 Mária Viktória Siposová 14 "Žijem vo vesmíre" Základná škola Hlavná 787/25 Zlaté Klasy Veronika Nagyová
59 3 Enikő Radi 10 "Ohrozená Zem" Základná škola Bélu Bartóka s VJM Bratislavská 622/38 Veľký Meder Alžbeta Fábiková
60 3 Barbora Sofia Wagnerová 14 Vesmírna korytnačka Základná škola J. A. Komenského Námestie B. Bartóka 497/20 Veľký Meder Mária Porembová
61 3 Frida Kollerová 10 Vesmír Základná škola Zoltána Kodálya s VJM Komenského 1219/1 Dunajská Streda Mária Fodorová
62 3 László Végh 10 Vesmír Základná škola Zoltána Kodálya s VJM Komenského 1219/1 Dunajská Streda Mária Fodorová
63 5 Réka Szalacsi 10 "Vesmírna zábava" Základná umelecká škola Jozefa Janigu Železničná 16 Veľký Meder Alžbeta Fábiková
64 5 Anna Vivien Rišková 10 "Cesta vo vesmire" Základná umelecká škola Jozefa Janigu Železničná 16 Veľký Meder Alžbeta Fábiková
                   
                   
Práce postupujúce na celoslovenské kolo súťaže VOD 2020 - okres Bratislava
Č. Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
65 1 Michaela Huljaková 5 Slnečná sústava Spojená škola sv. Uršule - MŠ Nedbalova 4 Bratislava Miloslava Réső
66 1 Emma Majorošová 5 Pri Slnku Materská škola Šulekova 35 Bratislava Adriana Havranová
67 1 Hana Martinovičová 6 "Psí vesmír" Materská škola Švantnerova 1 Bratislava - Dúbravka Martina Sklenicová
68 1 Veronika Sedliakova 5 "Stretnutie" Materská škola Pavla Horova 3 Bratislava Táňa Kuzmová
69 1 Monika Molnárová 5 "Na návšteve" Materská škola Pavla Horova 3 Bratislava Táňa Kuzmová
70 2 Bella Klepochová 9 Príťažlivosť Slnka Základná škola s materskou školou Vývojová 228 Bratislava - Rusovce Lucia Vargová
71 2 Alexander Stanek 9 Raketa vo vesmíre Centrum voľného času Štefánikova 35 Bratislava Martina Štefanatná
72 2 Andreas Hlavna   Vesmírna búrka Základná škola Nevädzová 2 Bratislava Jarmila Zacharová
73 2 Amálka   2. tr "Vesmírna cukráreň" Základná škola Tupolevova 20 Bratislava Zuzana Hubinová
74 2 Ruby Vidlička 6 Vesmírna zábava Súkromná základná škola pre žiakov s intelektovým nadaním CENADA Majerníkova 60 Bratislava Jana Dundová
75 3 Marián Filc 12 Koukani planet Centrum voľného času Štefánikova 35 Bratislava Martina Štefanatná
76 3 Romina Catterina 12 Na obežnej dráhe Centrum voľného času Štefánikova 35 Bratislava Martina Štefanatná
77 3 Adam Hauser 14 Hvezdáreň Základná škola s materskou školou Vývojová 228 Bratislava Eleonóra Sabelová
78 3 Viola Važanová 14 "Zachránim našu Zem!" Základná škola Tupolevova 20 Bratislava Zuzana Bulafčíková
79 3 Barbora Pastorová   Vesmír ako na dlani Základná škola Ul. I. Bukovčana 3 Bratislava Zuzana Srogončíková
80 4 Ema Hegedušová 4 Slniečko je tu pre nás Súkromná umelecká škola - Výtvarný ateliér LADON Nevädzová 4 Bratislava Viera Katreničová
81 4 Lea Špačková 5 Jednooký mimozemšťan Súkromná umelecká škola - Výtvarný ateliér LADON Nevädzová 4 Bratislava Viera Katreničová
82 4 Martin Borecký 8 "Vo vesmíre" Základná umelecká škola Istrijská 22 Bratislava Táňa Kuzmová
83 4 Hanka Škrinárová 8 "Návšteva mimozemšťanov" Základná umelecká škola Istrijská 22 Bratislava Táňa Kuzmová
84 4 Stela Shmotser 8 Popletený vesmír Spacelook výtvarno-kreatívne vzdelávanie Račianska 107 Bratislava Irjo Malovaný
85 5 Laura Ridarčíková 13 Majestátny vesmír Spacelook výtvarno-kreatívne vzdelávanie Račianska 107 Bratislava Irjo Malovaný
86 5 Žofia Hoffmanová 11 Na Mesiaci Súkromná umelecká škola - Výtvarný ateliér LADON Nevädzová 4 Bratislava Zuzana Dobrovičová
87 5 Ondrej Zeman 13 "Vesmír okolo mňa" Základná umelecká škola Istrijská 22 Bratislava  
88 5 Simona Mikletičová 11 "Vo vesmíre" Základná umelecká škola Istrijská 22 Bratislava Táňa Kuzmová
89 5 Alexandra Segéňová 11 Hmlovina Súkromná umelecká škola - Výtvarný ateliér LADON Nevädzová 4 Bratislava Alexandra Puchovská
                   
                   
Ocenené práce VOD 2020 okres Komárno
Č. Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
90 1 Ľubica Slugeňová 5 "Moja rodina objavuje vesmír" Materská škola Eötvösa 64 Komárno Katarína Tichá
91 1 Cintia Gallaiová 4 Cesta vo vesmíre Materská škola s VJM - Óvoda Kvetná 39 Pribeta Gabriela Pinkeová
92 1 Matúš Juraško 6 "Let vo vesmíre" Materská škola - Óvoda ul. Mieru 16 Komárno Darina Czölderová
93 1 Nataly Kontra 4.5 Vesmír plný farieb Centrum voľného času Nám. gen. Klapku 7 Komárno Silvia Lengyelová
94 1 Olivia Emefa Vajkai 5 Okolo Slnka Základná škola s materskou školou Gyulu Lőrincza Hlavná 102 Kameničná Petra Gáspárová
95 2 Jenifer Lakatosová 11 Mimozemšťan z planéty "RO" Spojená škola - špeciálna základná škola Hradná 7 Komárno Helena Mečárová
96 2 Lenka Tóthová 9 8 vesmírných rozprávok 8 Janka Základná škola J. A. Komenského Komenského 3 Komárno Gabriela Kamocsaiová
97 2 Gréta Nagy 8 Život vo vesmíre Základná škola s materskou školou Gyulu Lőrincza Hlavná 102 Kameničná Oľga Madarászová
98 2 Ronald Karvai 10 Čudný vesmír Základná škola Nám. Konkolyho - Thege 2 Hurbanovo K. Jóbová
99 2 Borbála Bukovszky 9 Quo Vadis? Základná škola s materskou školou Jozefa Kossányiho s VJM Školská 22 Svätý Peter Ágnes Pócsa
100 3 Zsóka Ibolya   Milky way Základná škola Františka Rákócziho II. s VJM V. Palkovicha 3 Kolárovo Ildikó Csóková
101 3 Darina Ravaszová 13 Srdce vesmíru Základná škola J. A. Komenského Rábska 14 Kolárovo Monika Kacz
102 3 Nikolas Peter 15 Prekvapený kozmonaut Spojená škola - špeciálna základná škola Hradná 7 Komárno Helena Mečárová
103 3 Sandra Sochová 14 Medzigalaktické olympijské hry Základná škola Rozmarínová 1 Komárno Renata Kubalová
104 3 Katarína Dékányová 11 Zvláštnosti vesmíru Základná škola J. A. Komenského Komenského 3 Komárno Soňa Kollárovičová
105 4 Mátyás Ollé 9 Vesmírna stanica Základná umelecká škola Letná 12 Komárno Ágota Nováková
106 4 Leonard Ševčík 8 "Vesmírna hudba" Základná umelecká škola MAI Komárňanská 116 Hurbanovo Anita Horváthová
107 4 Milan Keszeli 8 Láva vo vesmíre Základná umelecká škola Kostolné námestie 10 Kolárovo Ildikó Botková
108 4 Natália Pálinkášová 9 "Vítanie návštevy" Základná umelecká škola MAI Komárňanská 116 Hurbanovo Anita Horváthová
109 4 Justin Kelemen 9 Vesmír Základná umelecká škola Kostolné námestie 10 Kolárovo Ildikó Botková
110 5 Boglárka Ádám 15 "Vytvor si puto" Základná umelecká škola MAI Komárňanská 116 Hurbanovo Anita Horváthová
111 5 Terézia Bilková 14 Vesmírny kúpeľ Základná umelecká škola MAI Komárňanská 116 Hurbanovo Angelika Holomáňová
112 5 Lujza Pém 12 Stretnutie mimozemšťana Základná umelecké škola Letná 12 Komárno Ilona Szilva
113 5 Viktória Páczer 15 Čínska vesmírna stanica Základná umelecké škola Letná 12 Komárno Jozef Szilva
114 5 Lara Lengyelová 12 Metagalaxia Základná umelecká škola MAI Komárňanská 116 Hurbanovo Melinda Záležáková