Výsledková listina - Vesmír očami detí, rok 2015 - víťazné práce

Výsledková listina - Vesmír očami detí, rok 2015 - víťazné práce

Číslo Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Mesto
1 1. Nina Ištoňová Kozmonauti Materská škola Stará Ľubovňa
2 1. Damian Lechan Vesmírny výskum Materská škola Medzilaborce
3 1. Sofinka Cibiriová Kozmonaut Materská škola Topoľčianky
4 1. Macek Šimon   Materská škola Žilina
5 1. Miroslava Tlelková Slniečko ma pošteklilo Materská škola Raková
6 1. Nella Folťová Vesmírna diskotéka Materská škola Michalovce
7 1. Vaneska Kmeťová Marťankovia Materská škola Hurbanovo
8 1. Marek Kubištel Ufoniak Základná škola s materskou školou E.A.Cernana Vysoká nad Kysucou
9 1. Timejka Majanová Kométy Materská škola Trenčín
10 1. Tomáš Seman Príšerka Materská škola Medzev
11 1. Nikolas Hric Kozmonaut Materská škola Ružomberok
12 1. Leonard Mojžiš prechádzka na planéte Základná škola s materskou školou Kolta
13 1. Rebeka Hostinská mimozemšťan Kvičko Materská škola Starý Tekov
14 1. Matúš Siraki kozmonaut Materská škola Košice
15 1. Samko Ištoňa návšteva vesmíru Materská škola Košice
16 2. Sára Fančovičová Sú?Alebo nie sú? Základná škola Chtelnica
17 2. Sofia Babjaková Farebné vesmírne tvorstvo Základná škola Strážske
18 2. Anna Hodoňová Neznámi Základná škola Žilina
19 2. Aďko Fábry Tanec s mimozemšťanom Základná škola s materskou školou Dubnica n/Váhom
20 2. Lara Obert Votrelci Základná škola Móra Jókaiho s vyuč.jaz.maďarským Komárno
21 2. Katka Ridillová Farebné lúče slnka Základná škola Bratislava
22 2. Adrián Kroščen Vesmír očami detí Základná škola Hodejov, okr.Rimavská Sobota
23 2. Sofia Malíková Gravitácia Centrum voľného času Strážske Strážske
24 2. Matúš Hudák Vesmír Základná škola Veľký Šariš
25 2. Michal Lajcha Moja rodinka na Marse Základná škola s materskou školou Drahovce
26 2. Lenka Molnárová Vesmír mojimi očami Základná škola Ľ.Štúra Šaľa
27 2. Mária Kristína Janžová Aj vo vesmíre je dobre Základná škola Rudolfa Jašíka Partizánske
28 2. Barbora Fiľová Vesmírni návštevníci Základná škola Humenné
29 2. Áron Konya Farebný vesmír Základná škola Prešov
30 2. Janka Kalabová Vesmírni obyvatelia Základná škola Trenčín
31 3. Daniela Zemianeková mimozemšťania z modrej planéty Základná škola s materskou školou Poprad
32 3. Richard Hochrum modrá hviezda, čierna diera Základná škola Prešov
33 3. Viktória Fedáková Krásna galaxia Základná škola s materskou školou Brezovica
34 3. Andrea Svitková Mimozemšťania Základná škola Štefana Závodíka Pružina
35 3. Mária Roháľová Mimozemšťan Základná škola Sabinov
36 3. Dominika Holzheiová Vesmírna dovolenka Základná škola Komárno
37 3. Milanko Dulák Kozmický dizdžokej Základná škola s materskou školou Dubnica n/Váhom
38 3. Eva Serdelová Zelení mimozemšťania Základná škola s materskou školou Novoť
39 3. Bianka Dicová Vesmírne mačky Základná škola s materskou školou Plavnica
40 3. Adela Boboková Stretnutie civilizácií Základná škola Zlaté Moravce
41 3. Miriam Hrdá Tekuté mesto Základná škola Jozefa Cigera Hronského Šaľa
42 3. Pavol Ilčák Návšteva z vesmíru Základná škola s materskou školou Poprad
43 3. Michaela Kudlová vesmír vo vesmíre Základná škola Žilina
44 3. Ema Stašková Vesmírna diskotéka Základná škola Michalovce
45 3. Soňa Zatrochová Vesmírna majáda Základná škola Rožňava
46 4. Nicolas Štieber Rodinné bicyklovanie po mliečnej dráhe Základná umelecká škola Lipany
47 4. Ján Račák Tajné kódy Základná umelecká škola Hnúšťa
48 4. Tatiana Muráňová Mliečna dráha Základná umelecká škola Ladislava Árvaya Žilina
49 4. Jakub Beňuš Kozmonaut a mimozemšťania Základná umelecká škola Ferka Špániho Žilina
50 4. Nina Pospíchalová Bábätko Cirkevná zákl.umelecká škola sv.Gorazda Vrbové
51 4. František Škoviera Vesmírny modul Základná umelecká škola Karola Pádivého Trenčín
52 4. Hanka Chrenková Vesmírna rodinka Súkromná zákl.umelecká škola Trenčín
53 4. Monika Lacková   Základná umelecká škola Ivana Ballu Dolný Kubín
54 4. Sebastian Nagy Mark Farebná planéta Základná umelecká škola Ferenca Liszta Štúrovo
55 4. Laura Horváthová Dvojičky Základná umelecká škola Šaľa
56 4. Tamara Ihnátová Bublinkovci z bublinkova Základná umelecká škola Košice
57 4. Ivana Pastoreková   Základná umelecká škola Hurbanovo
58 4. Brigitta Ollé Ahoj, ja letím Základná umelecká škola Kolárovo
59 4. Diana Feckaninová Šťastnú cestu Základná umelecká škola Svidník
60 4. Sofia Kuklová Stretnutie s mimozemšťanmi Súkromná zákl.umelecká škola Jánoš Ružomberok
61 5. Simon Guťan Rybári na cudzej planéte Základná umelecká škola Levice
62 5. Lujza Geregová Čarovný vesmír Základná umelecká škola, Púchov
63 5. Táňa Maradíková Hviezdna brána Základná umelecká škola Karola Pádivého Trenčín
64 5. Jakub Dolinay   Základná umelecká škola Kysucké Nové Mesto
65 5. Nikola Valková   Základná umelecká škola Hlohovec
66 5. Beáta Jarabová Vesmírne výboje Základná umelecká škola L.Árvaya Žilina
67 5. Tereza Gáborová Mimozemšťan z galaxie NOE Základná umelecká škola Lučenec
68 5. Natália Timaniková Sú medzi nami Základná umelecká škola Jána Melkoviča Stará Ľubovňa
69 5. Lucia Konevalová Vesmírne telesá Súkromná základná umelecká škola Stará Ľubovňa
70 5. Matúš Moško Mimozemšťan Súkromná základná umelecká škola Trenčianska Teplá
71 5. Kristína Baloghová Vesmírna rovnováha Základná umelecká škola Partizánske
72 5. Nicol Vávrová vyzliekanie sa družice Základná umelecká škola Holíč
73 5. Tomáš Bednarčík Vesmírny robot Základná umelecká škola Kežmarok
74 5. Veronika Szabó Cesta ku galaxii Základná umelecká škola Kolárovo
75 5. Júlia Sičáková Spoločný let Základná umelecká škola Svidník



Výsledková listina - Vesmír Očami Detí - LOGO, rok 2015

Číslo Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Mesto
1 1. Klára Stračiaková LOGO VOD Základná umelecká škola Sabinov