Výsledková listina - Vesmír očami detí, rok 2016 - víťazné práce

Vesmír očami detí 2016 - víťazné práce
Číslo Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Ulica školy PSČ Mesto Pedagóg
1. 1. Terezka Kiripolská 4 Cesta do vesmíru Základná škola s mat.školou Spartakovská č.5 91702 Trnava Mgr. Grmanová
2. 1. Sarah Miklošová 6 Súhvezdie Veľký voz Materská škola Lánska č. 952 01701 Považská Bystrica  
3. 1. Ninka Schlosserová 5 Mliečna cesta Materská škola Škultétyho 2630/10 95501 Topoľčany Eva Kondrlová
4. 1. Petra Černá 5 Vesmírny kamarát Materská škola   92001 Hlohovec  
5. 1. Sára Boháčiková 4 Deň a noc Materská škola Daxnerová č. 1085 98061 Tisovec Beata Cibuliaková
6. 1. Adrián Suchoň 6 Lietajúci mimozemšťan Materská škola Školská č. 232 95152 Slepčany Iveta Ághová
7. 1. António Lakatoš 6.5   Materská škola pri Zdrav.zariadení Hradná č. 7 94501 Komárno Ped.Mgr.I.Ganzerová
8. 1. Vladimír Boroš 4.5 Stretnutie s mimozemšťanom Materská škola Nábrežná č. 2 96801 Nová Baňa Bc. Janka Zimová
9. 1. Štefan Aľušík 5 Na Mesiaci Materská škola Budovateľská č. 2205/12 06901 Snina  
10. 1. Noemi Daňová 5 Hurá a už som tu Materská škola Osloboditeľov č.1 06601 Humenné Jana Šofranková
11. 1. Nina Veterníková 6 Farebný vesmír Základná škola s mat.školou Hurbanova č.1 03601 Martin Zuzana Kmecová
12. 1. Kristián Tóth 5 Mimozemšťania vo vesmíre Materská škola Rázdolie č. 191/10 95803 Malé Uherce Jana Šútorová
13. 1. Karolína Vargová 5 Skúmanie planéty Materská škola ul.Ľ.Štúra 318/23 08901 Svidník  
14. 1. Dávid Kovalčík 4 Predstava o mimozemšťanovi Materská škola Ličartovce č. 239 08203 Ličartovce Dominika Lešková
15. 1. Tomáš Hríb 5 Pristátie na planéte Materská škola Budovateľská č. 2205/12 06901 Snina  
16. 2. Martina Marková     Základná škola s mat.školou R.Dilonga Hviezdoslavova 823/7 08214 Trstená  
17. 2. Nina Vargová 7 Vesmírne žabky Základná škola Sovietskej armády 493/66 95619 Krnča Mgr. Hubinská Lenka
18. 2. Kamila Magdolenová 10 Hviezdna dráha Základná škola V.Beniaka s MŠ Školská č .186/13 95633 Chynorany  
19. 2. Patrik Suchánek 10 Ufónska slávnosť Špeciálna základná škola Ilava Pivovarská č. 455/62 01901 Ilava Mgr.Monika Hlinková
20. 2. Maxim Žilka 7 Vesmír Základná škola Školská č. 29 08221 Veľký Šariš Mgr. Daniela Derfiňáková
21. 2. Marcela Pokutová 10 Vo vesmíre Špeciálna základná škola ul. SNP 49 05342 Krompachy Mgr. Michal Salancé
22. 2. Karinka Miterková   Vesmír Základná škola s mat.školou č.299 02957 Oravská Lesná  
23. 2. Jakub Uhrina 10 Vesmírny ohňostroj Základná škola Sládkovičová č. 10 03401 Ružomberok Mgr. Andrea Schmidtová
24. 2. Daniela Szepesi   Vesmírna príšerka Základná škola ČSA 15 04501 Moldava n/Bodvou Debnárová
25. 2. Jakub Kandera 6 Na svadobnej ceste Základná škola s mat.školou č.680 02304 Stará Bystrica Mgr. Ľubica Kirnová
26. 2. Nela Telváková 9 Veselý Mimozemšťan Základná škola s mat.školou a ŠJ ul.Osloboditeľov 57 06783 Kamenica nad Cirochou Mgr. Jitka Frívaldská
27. 2. Tobias Kollárik 10 Vesmírne upratovanie Základná škola s mat.školou Nám.1.mája č. 3 92205 Chtelnica Mgr. Galbová Anna
28. 2. Simona Radosová 8 Dvaja mimozemšťania Základná škola Jarná č.20 01001 Žilina Mgr. Zlatica Lajčiaková
29. 2. Sebastián Zahorcsek 9 Misia na Mars Základná škola s VJM Školská č. 8 94655 Pribeta Štefan Záležák
30. 2. Sofia Jusková 9 Marťania Základná škola Moskovská č. 1 07101 Michalovce  
31. 3. Simona Cibulková 14 Život Slnka Základná škola Mierová č. 1 07122 Strážske  
32. 3. Nikola Antolová 11 Sťahujeme sa Základná škola s mat.školou Pod Hájom 967 01841 Dubnica n/Váhom Eva Koštialiková
33. 3. Sabrína Václavíková 11 Pristátie Základná škola Jarná č.20 01001 Žilina Mgr. Zlatica Lajčiaková
34. 3. Františka Franeková 12 Mimozemšťania Základná škola s mat.školou č.315 02955 Novoť Mgr. Michalidesová Mária
35. 3. Martin Filičko 14 Po diaľnici „ VES 623“ do vesmíru Základná škola s mat.školou č.270 06548 Šarišské Jastrabie Mgr. Filičková Erika
36. 3. Barbora Šusteková 14 Mimozemšťania Základná škola s mat.školou č.315 02955 Novoť Mgr. Mária Michalidesová
37. 3. Ján Rácz 15 Merkúr Základná škola V.Szombathyho s VJM Nám.Slobody 141 98002 Jesenské Zuzana Filová
38. 3. Jakub Burka 13 Mimozemšťania Základná škola č.164 95615 Kovarce Mgr. I.Belicová
39. 3. Alex Bihari 11 Vo vesmíre nie sme sami Základná škola Krčméryho č.2 94901 Nitra Mgr. Jarmila Nichtová
40. 3. Vanesa Kotusová 10 Vesmírne príšerky Základná škola s mat.školou SNP č. 412 06761 Stakčin  
41. 3. Zuzana Moravčíková 15 Vesmírny Taj Základná škola s mat.školou Školská č. 528 95607 Veľké Ripňany Mgr. Jana Oravcová
42. 3. Chiara Bratová 12 Nekonečno Základná škola J.C.Hronského Krátka č. 2 92701 Šaľa Mgr. Jana Lenická
43. 3. Viktória Hocmanová 15 Vo vesmíre Základná škola Krymská č. 5 07101 Michalovce  
44. 3. Lukáš Štupák 13 Vesmírna odysea Základná škola Lúčna č. 8 98552 Divín Štupáková Ludmila
45. 3. Gábor Ľuboš 13 Marťania na prechádzke Základná škola s mat.školou Bajerov č.96 08241 Bajerov Mgr. Iveta Markovičová
46. 4. Levente Gál 10   ZUŚ Hurbanovo Komárňanská č. 116 94701 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
47. 4. Panka Kováč 9 „Kamaráti“ Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 94701 Hurbanovo p. Zsapková
48. 4. Katarína Klimeková 10 Objavení vo vesmíre Základná umelecká škola Pribinová č. 5 92001 Hlohovec Mgr. Slavomíra Valachová
49. 4. Eva Nedeliaeva 5 Mimozemšťania z farebnej planéty Súkromná umelecká škola LADON Nevädzová č. 4 84107 Bratislava Alexandra Puchovská
50. 4. Ondrej Zeman 8 Príchod mimozemšťanov Základná umelecká škola Istrijská č. 22 84107 Bratislava Táňa Kuzmová
51. 4. Liliana Lacová 7 Neboj sa, som tvoj kamarát z farbičkovej planéty Základná umelecká škola Bernoláková č. 26 04011 Košice Gita Kolačkovská
52. 4. Viktória Strelníková 9 Pridaj ešte žltú Základná umelecká škola Nábrežie Rimavy č. 457 98101 Hnúšťa Miroslav Bračo
53. 4. Chiara Lacková 7 Vesmír Základná umelecká škola P.M.Bohúňa Matúšková č. 1632/5 02601 Dolný Kubín Mgr. Eva Šprláková
54. 4. Samuel Piršč 11 Vesmírna stanica Základná umelecká škola Komenského č. 807/27 08901 Svidník  
55. 4. Ivana Vágová 7 Moji vesmírni kamoši Základná umelecká škola Pazmáňa č. 913/5 92700 Šaľa PaedDr.judita Bujnová
56. 4. Aneta Pirntková 9 Červená kométa Základná umelecká škola Štúrová č. 467 02401 Kysucké Nové Mesto Adriana Jantulíková
57. 4. Ondrej Rybár 9 Vesmírna polícia Základná umelecká škola Ferka Špániho Martinská č. 19 01008 Žilina Jana Valašková
58. 4. Terézia Stanková 9 Štartujeme do vesmíru Súkromná základná umelecká škola Laborecká č. 66 06601 Humenné PaedDr.Martin Horečný
59. 4. Lýdia Cepková 9   Základná umelecká škola Pribinová č. 5 92001 Hlohovec Mgr.Slavomíra Valachová
60. 4. Zuzana Hrabčáková 7 Rozhovor mimozemšťanov Základná umelecká škola Nám.Slobody č .29 08301 Sabinov Mgr. Eva Motýľová
61. 5. Filip Chamila 12 Planéta T-REX Základná umelecká škola Štúrová č. 29 08271 Lipany Patrícia Chovancová
62. 5. Jakub Janok 13 Nebezpečná planéta Základná umelecká škola Maríánske nám.č. 252/5 07501 Trebišov Anton Vasilko
63. 5. Emese Kovács 12 Vesmírne bytosti Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č .2 94301 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
64. 5. Martin Tejbus 12 ...kto ste a odkial prichádzate…?? Základná umelecká škola Nám.Slobody č. 29 08301 Sabinov Mgr. Eva Motýľová
65. 5. Simona Ivanecká 16 Beztiažový stav Základná umelecká škola Kováčska č. 43 04199 Košice Mgr. Andrea Martinová
66. 5. Barbora Potočáľová 13 Marťania Základná umelecká škola SNP č.16 02302 Krásno nad Kysucou  
67. 5. Martina Varadyová 16 Galaxie Súkromná umelecká škola Talent-um Okružná č. 3552 07101 Michalovce Mgr. M.Ryniková
68. 5. Adam Pelikán 10 Oči do vesmíru Základná umelecká škola   90851 Holíč Bc.Jana Mikulášková
69. 5. Šimon Kališka 15 Mliečna dráha Základná umelecká škola Školská č. 16 97613 Slovenská Ľupča Jana Krajanová
70. 5. Natália Holbová 13 Prelet meteoritov Základná umelecká škola Pivovarská č. 662/80 01901 Ilava  
71. 5. Dominika Rusková 13 Farebný vesmír Cirkevná základná umelecká škola sv.Lukáša Stummerová č. 20 95501 Topoľčany Mgr. Daniela Vaňová
72. 5. Michaela Klembuszová 13 Zrod hviezdy Základná umelecká škola Salvova č. 1 97901 Rimavská Sobota Mgr. Daniela Páneková
73. 5. Réka Puha   Marťania Základná umelecká škola Letná č. 12 94501 Komárno Ágota Novák
74. 5. Tatiana Jurenová 11   Základná umelecká škola Pribinová č. 5 92001 Hlohovec Mgr.Slavomíra Valachová
75. 5. Veronika Štefáková 11 Vesmírny drak Súkromná základná umelecká škola Gagarinová č. 7 911 01 Trenčín Jaroslav Svetlík