Hlavné Menu

Operačný program Informatizácia spoločnosti

 

Cena ministerky kultúry SR za rok 2020 za kat. b) – oblasť kult. dedičstva a kult.-osvet. činnosti

Vesmír očami detí

Výsledková listina - Vesmír očami detí 2021 - víťazné práce

Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Adresa Mesto Pedagóg
1. Leona Čunderlíková 5 Vo vesmíre všetci spolu Súkromná materská škola Guliver Poľovnícka 1914/3B Banská Štiavnica  
1. Pierrick René Vyskočil 5 Vesmír Materská škola 1. Mája 161/1 Zvolen Mária Loydlová
1. Adam Hudák 6 Hviezdny vesmír Základná škola s materskou školou Nová Ľubovňa 493 Nová Ľubovňa R. Folvarčíková
1. Dorothy Nyáriová 4 Ervin vo vesmíre Základná škola s materskou školou Dubník 93 Dubník Karin Nyári
1. Katarína Sládková 6 Návšteva Marťanka Materská škola Kráľovnej pokoja Na Závaží 2 Žilina Marta Majdišová
1. Kira Benkovská 6 Vesmír Materská škola s VJM - Óvoda Októbrová ulica 939/47 Dunajská Streda Mónika Ignaták
1. Dorota Stančiaková 3 Dorotka na Slnečnej planéte Materská škola Dr.Clementisa 59 Skalica Mária Masárová
1. Emma Bačová 5 Raz chcem letieť do vesmíru Súkromná materská škola UNES Javorová 644/12 Nitra Slavka Laurová
1. Adam Bobrovský 6 Kozmonauti vo vesmíre Základná škola s materskou školou J. V. Dolinského 2 Martin Renáta Tóthová
1. Dominik Richter 6 Ako sa stretol kozmonaut s duchom Materská škola Nový diel 50 Hurbanovo Beáta Záhorec
1. Linda Eštoková 5 Ďalekohľad Materská škola Rumanova 4 Košice Eva Pacaiová
1. Sofia Lancz 6 Bosorka vo vesmíre Materské centrum MANÓHÁZ Ružová 178/4 Veľký Meder Erika Krastenits
1. Adam Miško 6 Môj hviezdny svet Materská škola Kováčova 10 Starý Tekov Miriam Solmošiová
1. Hanka Želiarová 4 Vesmírna potvorka Materská škola Sklené Teplice Sklené Teplice Katarína Melušová
1. Viktor Szeder 5 Kamaráti z vesmíru Materská škola Ul. Mieru 16 Komárno Danka Záhumenská
2. Emil Gerek 11 Slnko z inej galaxie Základná škola s materskou školou Novoť 315 Novoť Mária Michalidesová
2. Natália Mičianová 10 Leonov vo vesmíre Základná škola Martinská 20 Žilina Romana Kluchová
2. Ela Fazekašová 9 Lajka Základná škola Rozmarínová 1 Komárno Renata Kubalová
2. Michael Stolár 9 Ivan Bella vo vesmíre experimentuje Základná škola s materskou školou Plavnica 244 Plavnica Helena Frőhlichová
2. Natália Kunová 8 Vesmírne záhady Základná škola s materskou školou Školská 528 Veľké Ripňany Jana Oravcová
2. Ivan Duben 8 Stretnutie Základná škola s materskou školou Gaštanová 56 Žilina Zuzana Almáši
2. Oliver Šusták 7 Prázdniny vo vesmíre Základná škola Pribinova 1 Zlaté Moravce Romana Striešková
2. Natália Liszecka 8 Mimozemské bábätko Základná škola Komenského 3 Komárno Ľubica Mrázová
2. Timea Brhlíková 9 "Už sú tu!!!" Základná škola J. Švermu 6 Michalovce Erika Kuriľaková
2. Aleš Škamla 10 Som Frb ZŠ s MŠ Andreja Sládkoviča Pod kostolom 332/25 Hrochoť Zuzana Muchová
2. Hanna Nagy 8 Strážcovia vesmíru Základná škola J. A. Komenského Rábska 14 Kolárovo  
2. Stella Vinklerová 8 Kamaráti vo vesmíre Základná škola Sídlisko II 1336 Vranov nad Topľou Marta Šofranková
2. Samuel Borčin 9 Modrý vesmír I. Základná škola Andreja Kmeťa Ul. M. R. Štefánika 34 Levice Eva Némethová
2. Vivien Melíšková 10 Vesmírna chobotnica Základná škola Radava 440 Radava Silvia Zelinová
2. Lukáš Cerovský 7 Na prechádzke vo vesmíre Základná škola Školské nám. 399 Rohožník Katarína Cerovská
3. Ke Yu Li   14 Galaxia na zjedenie Základná škola Kúpeľná 2 Prešov Nikola Varcholíková
3. Sarah Labaničová 15 Magic Universe Cirkevná spojená škola Švermova 10 Snina Edita Andrejčíková
3. Lenka Kubofová 14 Na Mesiaci Základná škola Martinská 20 Žilina Romana Kluchová
3. Viktória Bacigálová 15 Odraz vesmíru Základná škola Hlavná 86 Pusté Úľany Iveta Karnišová
3. Ľudmila Demeterová 14 Sú už medzi nami...? Základná škola Na Hôrke 30 Nitra Ivana Lenďáková
3. Natália Jendrašíková 13 Mimozemské potvorky Základná škola s materskou školou Novoť 315 Novoť Mária Michalidesová
3. Martin Haviar 13 Vesmírne príšerky Základná škola Štefana Závodníka Pružina 408 Pružina Zuzana Briestenská
3. Viktória Júdová 13 Lajka - prvý pes vo vesmíre I. Základná škola Dr. Janského 2 Žiar nad Hronom Viera Hrončeková
3. Denisa Galbavá 14 Superdiaľnica Základná škola Brezová 19 Piešťany Danica Bániková
3. Timotej Mikula 12 Prelet vesmírom Základná škola s materskou školou Maurerova 14 Krompachy  
3. Peter Tóth   Vesmír Základná škola Adyho 6 Štúrovo Hajnalka Brocko Brigan
3. Boglárka Žigová 14 Smrť planéty ZŠ s MŠ J. Kossányiho s VJM Školská 22 Svätý Peter Agnesa Pócsaová
3. Maxima Bednarčíková 15 Lajka vo vesmíre Centrum voľného času Popradská 86 Košice Miroslava Balušeskulová
3. Andrej Kišša 13 Iné svety Základná škola s materskou školou Školská 490 Teplička nad Váhom Janka Kiššová
3. Patrícia Chebanová 14 Vesmír fantázie Základná škola Školská 4 Selce Eva Surovcová
4. Marek Martin Hornyák 10 Opustenie mliečnej dráhy Základná umelecká škola Komárňanská 116 Hurbanovo Anita Horváthová
4. Lívia Staneková 9 Vermír - Pippi Základná umelecká škola Bernolákova 26 Košice  
4. Anabel Beláková 9 Riadiaci panel Základná umelecká škola Obrancov mieru 356 Dubnica nad Váhom Anita Šebíková
4. Viktor Laznia 7 Vesmírna hmlovina Základná umelecká škola Eugena Suchoňa Batkova 2 Bratislava Barbora Nevřelová
4. Matej Matejka 6 Kozmonaut Matejko Základná umelecká škola Imra Weinera Kráľa Jesenského 240/10 Považská Bystrica Andrea Hriviková
4. Juliána Soóšová 6 Vesmírni priatelia Základná umelecká škola Františka Veselého Športová 833/4 Stropkov M. Sakarová
4. Matúš Bajužik 9 Prieskumníci Základná umelecká škola Mariánske námestie 252/5 Trebišov Rastislav Štefaňák
4. Lukáš Matejka 7 Mimozemské civilizácie Súkromná základná umelecká škola Gagarinova 7 Trenčín Lenka Fukasová
4. Kristína Venclíková 7 Vesmír Základná umelecká škola SNP 308/39 Sliač Monika Ungero
4. Rebeca Navrátilová   Mimozemšťan Základná umelecká škola Vajanského 27/4 Senica Š. Orth
4. Tomáš Póda 8 Naša planéta vo vesmíre Základná umelecká škola Letná 12 Komárno Emőke Szilva
4. Ema Grajzingerová 8 Život na planéte IX Základná umelecká škola Jána Melkoviča Okružná 9 Stará Ľubovňa Alexandra Pavlovská
4. Janko Ovčiarik 8 Fialová je dobrá Základná umelecká škola Nábrežie Rimavy 457 Hnúšta  
4. Timea Ondrušíková 8 Teo Základná umelecká škola Ľuborčianska 2 Nemšová Anna Haliaková
4. Petra Slováková 7   Základná umelecká škola Pribinova 5 Hlohovec Slavomíra Valachová
5. Tamara Prevužňáková 11 Objavovanie planéty Základná umelecká škola Jána Melkoviča Okružná 9 Stará Ľubovňa Alexandra Pavlovská
5. Kristína Panenková 15 Vesmír nemá hranice Základná umelecká škola Obrancov mieru 356 Dubnica nad Váhom Anita Šebíková
5. Nataša Strelová 15 Dvojnásobný kozmos Základná umelecká škola nám. M. Pajdušáka 2 Smižany  
5. Lola Kosár 14 Neznáma planéta Základná umelecká škola Jozefa Janigu Železničná 16 Veľký Meder Mária Bottová
5. Ema Kakašová   Plávanie vo vesmíre Základná umelecká škola Letná 12 Komárno Jozef Szilva
5. Samuel Kvaššay 12 Vidím svet cez obrazovku 2 Základná umelecká škola Imra Weinera Kráľa Jesenského 240/10 Považská Bystrica Renáta Galbavá
5. Juliana Karasová 15 Vesmírny prieskumník Základná umelecká škola nám. M. Pajdušáka 2 Smižany Diana Mederiová
5. Dominika Šprohová 13 Vesmírny cestovateľ Súkromná základná umelecká škola Gemerská cesta 1 Lučenec Tomáš Kríž
5. Juraj Šatala 10 Vesmírny metal Základná umelecká škola Mariánske námestie 252/5 Trebišov Anton Vasilko
5. Martin Vicen 14 Sen o vesmíre Základná umelecká škola Nám. SNP 211/32 Partizánske Sylvia Šuňalová
5. Paulína Znamenáková 11 Lúčenie Základná umelecká škola Školská 1 Nitrianske Pravno Zuzana Čeryová
5. Paulína Barbora Berecová 11 Objavovanie planéty Ruži Základná umelecká škola Gagarinova 7 Trenčín Terézia Berecová
5. Tatiana Jurenová 16   Základná umelecká škola Pribinova 5 Hlohovec Slavomíra Valachová
5. Rudolf Rudinec 10 Zlodej spomienok Centrum voľného času Družstevná 509 Strážske  
5. Katarína Prusáková 13 Vo vlasoch Základná umelecká škola Františka Veselého Športová 833/4 Stropkov M. Sakarová

Vesmír očami detí 2021 – vyhodnotenie okresného kola

Postupujúce práce do finále súťaže Vesmír očami detí 2021 - okres Komárno
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1. Kristóf Kecskés Výskum vesmíru Materská škola s VJM - Óvoda Kvetná 39 Pribeta Gabriela Pinkeová
1. Dominik Richter Ako sa stretol kozmonaut s duchom Materská škola Nový diel 50 Hurbanovo Beáta Záhorec
1. Tália Tamajka S raketou medzi hviezdy Materská škola Dlhá ul. 1 Komárno - Nová Stráž Ružena Fazekašová
1. Viktor Szeder Kamaráti z vesmíru Materská škola Ul. Mieru 16 Komárno Danka Záhumenská
1. Tamás Keszegh Űrbázis - Vesmírna stanica Materská škola s VJM Ul. Františkánov rad 20 Komárno Sipula Katalin
2. Ela Fazekašová Lajka Základná škola Rozmarínová 1 Komárno Renata Kubalová
2. Hanna Nagy Strážcovia vesmíru Základná škola J. A. Komenského Rábska 14 Kolárovo  
2. Natália Liszecka Mimozemské bábätko Základná škola J. A. Komenského Komenského 3 Komárno Ľubica Mrázová
2. Mia Poláková Na návšteve u kozmixa Základná škola J. A. Komenského Komenského 3 Komárno Gabriela Kamocsaiová
2. Réka Forró Világűr - Vesmír Feszty Árpád Alapiskola és Óvoda Športová 7 Hurbanovo Babarczi Éva
3. Boglárka Žigová Smrť planéty Základná škola s materskou školou J. Kossányiho s VJM Školská ul. 22 Svätý Peter Agnesa Pócsová
3. Sofia Vargová Nevyspytateľnosti vesmíru Základná škola J. A. Komenského Komenského 3 Komárno Ľubica Mrázová
3. Borbála Bukovszky Űrturista - Vesmírny turista Základná škola s materskou školou J. Kossányiho s VJM Školská ul. 22 Svätý Peter Nóra Bukovszky
3. Jaroslav Homola Vesmírne tajomstvá Špeciálna základná škola Zelený Háj 157 Hurbanovo Anna Bohušová
3. Isabell Pém Iný svet Základná škola s VJM - Alapiskola Ul.Komenského 21 Nesvady Karin Petríková
4. Marek Martin Hornyák Opustenie mliečnej dráhy Základná umelecká škola Komárňanská 116 Hurbanovo Anita Horváthová
4. Tomáš Póda Naša planéta vo vesmíre Základná umelecká škola Letná 12 Komárno Emőke Szilva
4. Lea Zacharová Mačky - Mimozemšťanky Základná umelecká škola Komárňanská 116 Hurbanovo Anita Horváthová
4. Eszter Borka Môj vesmír Základná umelecká škola Kostolné nám. 10 Kolárovo Ildikó Botková
4. Dávid Pastorek Čas vo vesmíre Základná umelecká škola Komárňanská 116 Hurbanovo Anita Horváthová
5. Terézia Béberová Dotyk Základná umelecká škola Letná 12 Komárno Jozef Szilva
5. Natália Sovičová Neverending story - Nekonečný príbeh Základná umelecká škola Komárňanská 116 Hurbanovo Anita Horváthová
5. Ema Kakašová Plávanie vo vesmíre Základná umelecká škola Letná 12 Komárno Jozef Szilva
5. Nina Rusňáková Ukrytá vo vesmíre Základná umelecká škola Komárňanská 116 Hurbanovo Anita Horváthová
5. Márk Madarász Sledovanie vesmíru zo severného pólu Základná umelecká škola Kostolné nám. 10 Kolárovo Ildikó Botková
               
               
Postupujúce práce do finále súťaže Vesmír očami detí 2021 - okres Nové Zámky
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1. Barbara Opálková Výlet do vesmíru Materská škola - Óvoda Bartókova 38 Štúrovo Renáta Mészárosová
1. Liliána Mocskos "Dúhanka a ufónik" Materská škola - Óvoda Bartókova 38 Štúrovo Beata Babincová
1. Dorothy Nyáriová Ervin vo vesmíre Základná škola s materskou školou Dubník 93 Dubník Karin Nyári
1. Elizabeth Sas Báječná noc a deň Materská škola - Óvoda Horná mlynská 4 Svodín Angelika Király
1. Lea Radecká   Základná škola s materskou školou Ul.kpt. Nálepku 43 Bánov Alena Fialková
2. Nina Nosianová "Vesmírna križovatka" Základná škola s materskou školou Ul.kpt. Nálepku 43 Bánov Silvia Procházková
2. Karolína Kulíšková Vesmírne mesto Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Nám. hrdinov 6 Šurany Zita Garayová
2. Adam Lauro Among us - Medzi nami Základná škola Školská 460/2 Podhájska Ľubica Steinerová
2. Zara Molnárová Vesmír mojimi očami Základná škola Adyho 6 Štúrovo Hajnalka Brigan Brocko
2. Vivien Melíšková Vesmírna chobotnica Základná škola Radava 440 Radava Silvia Zelinová
3. Kiara Kántorová "Magický vesmír" Základná škola Hlavné nám. 14 Dvory nad Žitavou Denisa Takácsová
3. Janka Sashalmiová "Matka Zem" Základná škola s materskou školou Kolta č. 245 Kolta Denisa Cimbaliková
3. Vanesa Šándorová "Vesmír" Základná škola Adyho 6 Štúrovo Gabriela Vavrovičová
3. Peter Tóth "Vesmír" Základná škola Adyho 6 Štúrovo Hajnalka Brigan Brocko
3. Katarína Gallová "Planéty farebné" Základná škola Hlavné nám. 14 Dvory nad Žitavou Denisa Takácsová
4. Nelka Chudá Slniečko Základná umelecká škola SNP 5 Nové Zámky Mária Dzimas Zsapka
4. Viktória Pešková Vesmír Základná umelecká škola SNP 5 Nové Zámky Mária Dzimas Zsapka
4. Michaela Hlaváčková "Farebný vesmír" Základná umelecká škola SNP 5 Nové Zámky Mária Dzimas Zsapka
4. Lara Vargová Zelený UFO Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského 2 Štúrovo Anna Kaplánová
4. Mátyás Rózsa Cesta do vesmíru Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského 2 Štúrovo Anna Kaplánová
5. Gabriela Bosá Slnečná sústava Základná umelecká škola SNP 5 Nové Zámky Mária Dzimas Zsapka
5. Veronika Záhorčeková "Farebný vesmír" Základná umelecká škola SNP 5 Nové Zámky Mária Dzimas Zsapka
5. Kiara Joy Simon Návšteva Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského 2 Štúrovo Anna Kaplánová
5. Ela Struhárová "Ticho" Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského 2 Štúrovo Zuzana Faragó
5. Natali Drubits Kozmonauti objavujú Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského 2 Štúrovo Anna Kaplánová
               
               
Postupujúce práce do finále súťaže Vesmír očami detí 2021 - okres Dunajská Streda
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1. Kira Benkovská Vesmír Materská skola s VJM - Óvoda Októbrová ulica 939/47 Dunajská Streda Mónika Ignaták
1. Bence Nagy "Kozmonaut" Materská skola s VJM - Óvoda Komenského ulica 357/2 Dunajská Streda  
1. Noel Rozsipál "Všetko" Materská škola I Školská 785/4 Zlaté Klasy  
1. Sofia Lancz "Bosorka vo vesmíre" Materské centrum MANÓHÁZ Ružová 178/4 Veľký Meder Erika Krastenits
2. Noémi Fekete Világűr - Vesmír Základná škola s VJM Malé Dvorníky 277 Malé Dvorníky Katalin Marczell
2. Lara Cseh   Základná škola s VJM Malé Dvorníky 277 Malé Dvorníky Bukta Varga Tünde
2. Natália Perná Otvorený vesmír Základná škola Mateja Bela Kláštorná 995 Šamorín Haburajová
2. Gábor János Marczell A világűr - Vesmír Základná škola s VJM Malé Dvorníky 277 Malé Dvorníky Mária Andrejkovics
2. Tomáš Puha Poslali sme covid do vesmíru Základná škola Mateja Bela Kláštorná 995 Šamorín Haburajová
3. Dániel Pál Molnár Natáčanie vo vesmíre Základná škola Bélu Bartóka s VJM Bratislavská 622/38 Veľký Meder Alžbeta Fábiková
3. Dáša Paulišinová Zvierací vesmír Základná škola Mateja Bela Kláštorná 995 Šamorín Haburajová
3. Matej Kalusz Život na Marse Základná škola Školská 840 Lehnice Beáta Blaščáková
3. Nela Michalčíková Veselý vesmír Základná škola Mateja Bela Kláštorná 995 Šamorín  
3. Simona Krišová Náš svet Základná škola Školská 840 Lehnice Beáta Blaščáková
4. Gábor Demeter Vesmírna expedícia Základná umelecká škola Jozefa Janigu Železničná ul. 16 Veľký Meder Alžbeta Fábiková
4. Theodora Andrioti Marťanci Základná umelecká škola Jozefa Janigu Železničná ul. 16 Veľký Meder Alžbeta Fábiková
4. Dorka Csölle Život na planéte Mars Základná umelecká škola Jozefa Janigu Železničná ul. 16 Veľký Meder Mária Bottová
5. Zsófia Tar Veľké upratovanie Základná umelecká škola Jozefa Janigu Železničná ul. 16 Veľký Meder Alžbeta Fábiková
5. Lola Kosár Neznáma planéta Základná umelecká škola Jozefa Janigu Železničná ul. 16 Veľký Meder Mária Bottová
5. Dóra Kósa Kométa Základná umelecká škola Jozefa Janigu Železničná ul. 16 Veľký Meder Mária Bottová
               
               
Postupujúce práce do finále súťaže Vesmír očami detí 2021 - okres Bratislava
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1. Pavel Vilisov "Palkov vesmír" Materská škola Barónka 14 Bratislava Viktória Pawerová
1. Gregor Šulák Asteroid Materská škola sv. Uršule Nedbalova 4 Bratislava Oliver Selecký
1. Juraj Rohal Kozmonautská planéta Materská škola sv. Uršule Nedbalova 4 Bratislava Oliver Selecký
1. Jakub Mareček Perservance Rover´s na Marse Materská škola Milana Marečka 20 Bratislava Alena Majerníková
1. Ľubomír Behan Vesmír Materská škola Pri Šajbách 22A Bratislava Zdenka Halčinová
2. Johanka Horňáková Planéta Mimo a jej obyvatelia Základná škola Nevädzová ul. 2 Bratislava Jana Sihelská
2. Adam Hönisch Vesmír Základná škola Vrútocká 58 Bratislava Darina Balážková
2. Jakub Valentík "Vo vesmírnej lodi" Základná škola Tupolevova 20 Bratislava Zuzana Hubinová
2. Patrik Kubáň Silver Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Teplická 7 Bratislava Jana Dundová
2. Filip Maďar Vesmírne chápadlá Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Teplická 7 Bratislava Jana Dundová
3. Pham Khánh Huyen Nárast veľmoci medzi ľudmi a Zemou Základná škola a materská škola Odborárska 2 Bratislava Nové Mesto Alena Žiaková
3. Viola Važanová Vesmírne cesty Základná škola Tupolevova 20 Bratislava Zuzana Bulafčíková
3. Sára Šimeková Vesmírny koncert Základná škola a materská škola Odborárska 2 Bratislava Nové Mesto Alena Žiaková
4. Viktor Laznia Vesmírna hmlovina Základná umelecká škola Eugena Suchoňa Batkova ul. 2 Bratislava Barbora Nevrelová
4. Richard Rapavý Vesmír Základná umelecká škola Eugena Suchoňa Batkova ul. 2 Bratislava Barbora Nevrelová
4. Marko Smolec Vesmír - Kozmonaut s okolím Súkromná základná umelecká škola - Výtvarný ateliér LADON Nevädzová 4 Bratislava Zuzana Dobrovičová
4. Terézia Dilongová Vesmír v mojich očiach Základná umelecká škola Vrbenského 1 Bratislava Barbora Macánková
4. Sara Rodrigez Vo vesmíre Základná umelecká škola Vrbenského 1 Bratislava Barbora Macánková
5. Žofia Hoffmanová Portrét Gagarina Súkromná základná umelecká škola - Výtvarný ateliér LADON Nevädzová 4 Bratislava Zuzana Dobrovičová
5. Michael Pastula Vesmírne mesto Základná umelecká škola Eugena Suchoňa Batkova ul. 2 Bratislava Barbora Nevrelová
5. Martina Mojžišová "Mliečna dráha" Základná umelecká škola Jozefa Kresánka Karloveská 3 Bratislava Branislava Miklánková
               
               
Ocenené práce súťaže Vesmír očami detí 2021 - okres Komárno
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1. Tamara Csáki Na návšteve u mimozemšťanov Materská škola Ul. Mieru 16 Komárno Danica Szilasiová
1. Kornél Pinke Kozmická loď Materská škola s VJM - Óvoda Kvetná 39 Pribeta Gabriela Pinkeová
1. András Ferencz Ja a moja raketa Materská škola s VJM Dlhá ul. 1 Komárno Alžbeta Majororá
1. Bella Mičíková Stretnutie vo vesmíre Materská škola Lodná ul.1 Komárno Zita Kanásová
1. Soma Katona Fialový mimozemšťan objavuje vesmír Cirkevná spojená škola MARIANUM Ul. Biskupa Királya 30 Komárno Adriana Katona Hanyus
2. Blažej Slugeň Môj kamarát z inej hviezdy Základná škola J. A. Komenského Komenského ul. 3 Komárno Ľubica Mrázová
2. Kristína Gubienová   Základná škola Rozmarínová ul. 1 Komárno Renata Kubalová
2. Simona Rebrošová Trojfarebný vesmír Základná škola J. A. Komenského Rábska 14 Kolárovo Monika Kacz
2. Emma Kiss Mimozemšťania Cirkevná spojená škola MARIANUM Ul. Biskupa Királya 30 Komárno Katarína Vas
2. Dominika Kicová Vesmírna krásavica Základná škola Pohraničná 9 Komárno Aneta Hradilová
3. Leonard Homola "Vesmírny rytier" Špeciálna základná škola Zelený Háj 157 Hurbanovo Anna Bohušová
3. Nela Helen Varga First man on the... - Prvý človek na ... Základná škola J. A. Komenského Komenského ul. 3 Komárno Ľubica Mrázová
3. Dóra Marikovecz Vesmírna hra Základná škola s materskou školou Józsefa Kossányiho s VJM Školská ulica 22 Svätý Peter František Konkolyi
3. Szofia Terézia Himpán Vesmír mojimi očami Cirkevná spojená škola MARIANUM Ul. Biskupa Királya 30 Komárno  
3. Petra Urbánek A Galaxis szörnye - Galaxická príšera Základná škola s materskou školou Józsefa Kossányiho s VJM Školská ulica 22 Svätý Peter Ágnes Pócsa
4. Áron Andrew "Iná planéta" Základná umelecká škola Letná ul. 2 Komárno Ágota Novák
4. Dóra Blaško "Malý princ vo vesmíre" Základná umelecká škola Letná ul. 2 Komárno Jozef Szilva
4. Leonard Ševčík "Môj vesmír" Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo Anita Horváthová
4. Lilien Gogolová Kde sa rodia hviezdy? Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo Melinda Záležáková
4. Felicity Skrzecz "Šťastný vesmír" Základná umelecká škola Letná ul. 2 Komárno  
5. Ferenc Vaštag "Vesmírna guľa" Základná umelecká škola Letná ul. 2 Komárno  
5. Ádám Laky "Zázračný vesmírny poklad" Základná umelecká škola Letná ul. 2 Komárno Ilona Szilva
5. Natália Szabó "Pozdrav" Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo Mária Dzimas Zsapková
5. Denisa Keszeliová Zem v oku vesmíru Základná umelecká škola Kostolné nám. 10 Kolárovo Ildikó Botková
5. Nikolett Molnárová "Asteroid" Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo Anita Horváthová

Vesmír očami detí 2021 - štatút súťaže

SLOVENSKÁ ÚSTREDNÁ HVEZDÁREŇ V HURBANOVE

V SPOLUPRÁCI S HVEZDÁRŇAMI, OKRESNÝMI ASTRONOMICKÝMI KABINETMI,

CENTRAMI VOĽNÉHO ČASU

A REGIONÁLNYMI OSVETOVÝMI STREDISKAMI

 

vyhlasujú

XXXVI. ročník celoslovenskej výtvarnej súťaže

  

VESMÍR OČAMI DETÍ

 

Súťaž prebehne v dvoch etapách:

 

1. etapa - okresné kolá (spádová oblasť)

2. etapa - celoslovenské kolo

Čítať ďalej: Vesmír očami detí 2021 - štatút súťaže

Organizátori okresných kôl VOD

Organizátori okresných kôl celoslovenskej výtvarnej súťaže Vesmír očami detí

Názov organizácie

Ulica

Mesto

PSČ

Okresy

Hvezdáreň v Banskej Bystrici Komenského 12

Banská Bystrica

974 01

 

Centrum voľného času

Školská 7

Brezno

977 01

 

Oravské kultúrne stredisko

Bysterecká 1263/55

Dolný Kubín

026 01

Dolný Kubín, Námestovo

Galantské osvetové stredisko

Bratislavská 1458/71

Galanta

924 01

 

Hvezdáreň a planetárium M.R.Štefánika

Sládkovičova 41

Hlohovec

920 01

Hlohovec, Trnava, Piešťany, Senica, Skalica, Malacky

Vihorlatská hvezdáreň

Mierová 4

Humenné

066 01

Humenné, Snina, Medzilaborce,

Slovenská ústredná hvezdáreň

Komárňanská 137

Hurbanovo

947 01

Komárno, Nové Zámky, Dunajská Streda, Bratislava

Centrum voľného času

Orgovánová 5

Košice

040 11

 

Krajská hvezdáreň

Dolinský potok 1278

Kysucké Nové Mesto

024 01

Čadca

Tekovská hvezdáreň v Leviciach

Sokolovská 21, P.O. Box 128

Levice

934 01

 

Centrum voľného času

Nábrežie Dr. A. Stodolu 1932

Liptovský Mikuláš

031 01

 

Cenrum voľného času

ul. Mieru 1702/39

Lučenec

984 01

 

Turčianske kultúrne stredisko v Martine

Divadelná 656/3

Martin

036 01

Martin, Turčianske Teplice

Zemplínske kultúrne centrum a hvezdáreň v Michalovciach

Hrádok 1

Michalovce

071 01

 

Kultúrne centrum údolia a Rudohoria, Hvezdáreň a planetárium Medzev

Hlavná 52

Moldava nad Bodvou

045 01

Košice - okolie

Krajské osvetové stredisko

Fatranská 3

Nitra

949 01

Nitra, Šaľa, Zlaté Moravce

Hvezdáreň v Partizánskom

Malé Bielice 177

Partizánske

958 04

 

Považské osvetové stredisko

Slovenských partizánov 1132/52

Považská Bystrica

017 01

Považská Bystrica, Púchov, Iľava

Hvezdáreň a planetárium

Dilongova 17

Prešov

080 01

Prešov, Poprad

Hvezdáreň v Rimavskej Sobote

Tomašovská 63

Rimavská Sobota

979 01

 

Gemerské osvetové stredisko

Betliarska 8

Rožňava

048 01

Rožňava, Revúca

Centrum voľného času Elán

Dončova 1

Ružomberok

034 01

 

Záhorské osvetové stredisko

Vajanského 19/5

Senica

905 01

Senica, Skalica

Spišské osvetové stredisko

Zimná 47

Spišská nová ves

052 01

 

Ľubovnianske osvetové stredisko

Nám.gen.Štefánika 5

Stará Ľubovňa

064 01

 

Podduklianske osvetové stredisko

Sov. Hrdinov 160/74

Svidník

089 01

Svidník, Stropkov, Bardejov

Tribečské osvetové stredisko

Stummerová 385/16

Topoľčany

955 01

 

Múzeum a kultúrne centrum južného Zemplína

M.R.Štefánika 257/65

Trebišov

075 01

 

Trenčianske osvetové stredisko

K dolnej stanici 7282/20A

Trenčín

911 01

Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Bánovce nad Bebravou

Hornozemplínske osvetové stredisko

Sídlisko 1. mája 74

Vranov nad Topľou

093 01

 

Centrum voľného času Domino

Bela IV. 1567/6

Zvolen

960 01

 

Krajská hvezdáreň a planetárium Maximiliána Hella

Dukelských hrdinov 21

Žiar nad Hronom

965 01

Banská Štiavnica, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Nová Baňa

Krajská hvezdáreň v Žiline

Horný Val 20

Žilina

010 01

 

Výsledková listina - Vesmír očami detí - rok 2020

Výsledková listina - Vesmír očami detí - rok 2020
Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Ulica Mesto Pedagóg
1 Gréta Palatinusová 6 Raketa Základná škola s materskou školou Pastuchov 234 Pastuchov Oľga Kremnická
1 Zuzana Čičmancová 6 Rozprávkový vesmír Centrum voľného času Domino Bela IV. 1567/6 Zvolen Marcela Holeková
1 Emka Vlčáková 3 "Vesmírne čudá" Materská škola Veterná 159 Námestovo Božena Bolibruchová
1 Sofia Vavríková 5 "Stretnutie vo vesmíre" Materská škola - Óvoda Bartókova 38 Štúrovo Beata Babincová
1 Sofia Burgerová 5 Návštevníci Materská škola Bajzová 9 Žilina Lucia Bušiková
1 Joel Baník 5 "Pristáli sme na Marse" Základná škola s materskou školou Sedliská 93 Sedliská Andrea Hudacká a Natália Bačová
1 Kornél Fekete 6 Vesmír - Rakety na štart Materská škola Októbrová 939/46 Dunajská Streda Monika Ignaták
1 Saška Kandupová 5 Ja vo vesmíre Materská škola Zemplínska Široká 277 Zemplínska Široká Ľubomíra Adameková
1 Sára Skuhrová 5 Moja rodina je vo vesmíre Materská škola Valča Valča 375 Valča Vlasta Števková
1 Matias Macko 4 Štart rakety Materská škola Ul. gen. Svobodu 744/33 Svidník Adriana Pasztorová
1 Diana Chlapíková 6 Návštevník Materská škola Puškinova 3A Žilina Jana Rolková
1 Emka Šulganová 6 Cesta na mačaciu planétu Materská škola Štiavnická 1 Nitra Mária Sabová
1 Mia Kovačičová 5 Zajko "Mrkvička" na Mesiaci Súkromná materská škola GULIVER Poľovnícka 1914/3B Banská Bystrica Linda Pittnerová
1 Veronika Sedliaková 5 "Stretnutie" Materská škola Pavla Horova 3 Bratislava Táňa Kuzmová
1 Bálint Fördős 6 "Bodkovaný vesmír" Materská škola s VJM Eötvösa 48 Komárno Tímea Takácsová
2 Alexander Stanek 9 Raketa vo vesmíre Centrum voľného času Štefánikova 35 Bratislava Martina Štefanatná
2 Matúš Laluch 10 Výlet do vesmíru Základná škola s materskou školou Urmince 298 Urmince  
2 Eliza Vojtkuláková 9 Mimozemšťania Základná škola s materskou školou Novoť 315 Novoť Mária Michalidesová
2 Adam Benkóczky 7 Vesmír v budúcnosti Základná škola Móra Jókaiho s VJM Mieru 2 Komárno Éva Jókai
2 Paulína Beňová 10 Pád meteoru Základná škola s materskou školou Horné Otrokovce 137 Horné Otrokovce Zuzana Gubáňová
2 Jakub Mikuláš 6 Dúhový vesmír Základná škola s materskou školou Gogoľova 2143/7 Topoľčany Gabriela Dragulová
2 Nikola Gramátová 8 Vesmírny miš - maš Základná škola M. R. Štefánika 910/51 Trebišov Jana Zubková
2 János Szabó 8 Môj sen Základná škola Bélu Bartóka VJM Bratislavská 622/8 Veľký Meder  
2 Martin Oskar Chritz 10   Základná škola Dr. Daniela Fischera 2 Kežmarok Mária Malinová
2 Adrián Lévai 10 Obyvateľ planéty Fosforus Základná škola Jána Amosa Komenského Rábska 14 Kolárovo Monika Kacz
2 Hanka Piňáková 10 Dobrodružstvo vo vesmíre Základná škola Lichardova 24 Žilina Alexandra Zuzčáková
2 Denisa Mazáňová 10 Vesmírna párty Špeciálna základná škola Pivovarská 455/62 Ilava Monika Hlinková
2 Alex Žofčák 8 "Moja návšteva vo vesmíre" Základná škola J. Švermu 6 Michalovce Martina Tomovčíková
2 Alena Majerčáková 8 "Dovolenka vo vesmíre" Centrum voľného času Družstevná 509 Strážske  
2 Samuel Burian 10 Vesmírny drak Základná škola Záhorácka 919 Borský Mikuláš Andrea Drinková
3 Patrícia Kubíková 14 Rozpad Základná škola Prostejovská 38 Prešov Eva Bartková
3 Ján Kováč 14 Gravitácia Základná škola s materskou školou A. Sládkoviča Pod kostolom 332/25 Hrochoť Zuzana Muchová
3 Adam Osadzuk 15 "Hofangr!" Pozdrav z kozmu Základná škola Kúpeľná 2 Prešov Nikola Varcholíková
3 Terézia Macalíková 14 "V srdci vesmíru" Základná škola s materskou školou Urmince 298 Urmince  
3 Rebecca Križánková 14 "Let do fantázie" Základná škola Bernolákova 5 Holíč B. Petráková
3 Terézia Šimiaková 15 Môj vesmír Centrum voľného času Bela IV. 1567/6 Zvolen Marcela Holeková
3 Barbora Pastorová   Vesmír ako na dlani Základná škola Ul. Bukovčana 3 Bratislava Zuzana Srogončíková
3 Alica Jančovičová 13 Život vo vesmíre Základná škola s materskou školou Novoť 315 Novoť Mária Michalidesová
3 Aneta Stolárová 15 Výskum Základná škola s materskou školou Plavnica 244 Plavnica Helena Fröhlichová
3 Július Balog 13 Vesmírna rodina Základná škola Hodejov Hodejov, okr. RS Sabina Tormová
3 Nina Trnovcová 12 "Nový svet" Základná škola Nábrežná 845/17 Kysucké Nové Mesto  
3 Dániel Orosz   "Pohyb vo vesmíre" Základná škola M. Tompu Šrobárova 11 Rimavská Sobota Eszter Fonó
3 Adam Hauser 14 Hvezdáreň Základná škola s materskou školou Vývojová 228 Bratislava - Rusovce Eleonóra Sabelová
3 Emma Vajdíková 13 V hlbokom vesmíre Základná škola s materskou školou Kpt. Nálepku 878 Pohorelá Mária Skladaná
3 Karin Ružová 13 Vesmírna diskotéka Základná škola Záhorácka 919 Borský Mikuláš Andrea Drinková
4 Diana Gavulová 6 Ponorená vo vesmíre Súkromná základná umelecká škola Pod Vinbargom 1 Bardejov Tomáš Telepák
4 Lea Špačková 5 Jednooký mimozemšťan Súkromná základná umelecká škola - výtvarný ateliér LADON Nevädzova 4 Bratislava Viera Katreničová
4 Veronika Tomková 9 Kozmonaut Súkromná základná umelecká škola Ul. J Braneckého 130/5 Trenčianska Teplá Miriam Mikušecová
4 Lívia Dúchajová 7 Kozmonaut Základná umelecká škola Ul. Dolná 25 Žarnovica Katarína Bobišová
4 Tereza Kandová 6 Vesmírna príšera Súkromná umelecká škola Hlavná 44/76 Liptovská Štiavnica Zuzana Magerčiaková
4 Lizbeth Lovászová 8 "Vitaj doma" Základná umelecká škola - MAI Komárňanská 116 Hurbanovo Anita Horváthová
4 Kristína Vojteková 7 "Vysielam..." Základná umelecká škola Bernolákova 3 Holíč G. Vávrová
4 Lenka Starinská 9 Nepreskúmaná planétka Základná umelecká škola Jána Melkoviča Okružná 9 Stará Ľubovňa Mária Káceňáková
4 Adriana Pálková 6 Vesmírne príšerky Základná umelecká škola Vajanského 27/4 Senica Oksana Paliy
4 Leonard Gore 9 Príšerka na planéte Pizza Súkromná umelecká škola Školská 339/2 Michaľany Kozmová
4 Ema Bodáková 6 "Vesmírny strašiak" Základná umelecká škola SNP 5 Nové Zámky Mária Zsapková
4 Dorota Gurová 8 Vesmírna rodina Základná umelecká škola Mariánske námestie 252/5 Trebišov Rastislav Štefaňák
4 Kamila Štellmachová 9 Na vesmírnej stanici Súkromná základná umelecká škola Komenského 8 Stará Ľubovňa Nadežda Štefančíková
4 Martin Borecký 8 "Vo vesmíre" Základná umelecká škola Istrijská 22 Bratislava Táňa Kuzmová
4 Marek Kamoďa 8 "So mnou príde zákon" Základná umelecká škola Náberežie Rimavy 457 Hnúšťa Miroslav Bračo
5 Matej Kubiš 13 Moje súhvezdia Základná umelecká škola Jána Cikkera Štefánikovo nábrežie 6 Banská Bystrica Monika Barjaková
5 Sarah Solárová 15 Zrodenie galaxie Základná umelecká škola Námestie slobody 29 Sabinov Eva Motýľová
5 Ádám Laky 12 Mimozemšťan Základná umelecká škola Letná 12 Komárno Helena Szilva
5 Viktória Vrábľová 13 Svojka s ufónom (selfie) Základná umelecká škola Mierová 81 Humenné Martin Horečný
5 Veronika Boldizsárová 14 Vesmírne lode Základná umelecká škola Ferka Špániho Martinská 19 Žilina Irena Bohunická
5 Alexandra Kolbányiová 13 Tanec planét Súkromná základná umelecká škola Gemerská cesta 1 Lučenec Izabela Najpaverová
5 Zuzana Stejskalová 13 "Hľadá sa Yetti" Základná umelecká škola Nábrežie Rimavy 457 Hnúšťa Miroslav Bračo
5 Mário Malík 12 "V moci Slnka" Základná umelecká škola Bernolákova 3 Holíč G. Vávrová
5 Roman Holec 15 Objavovanie vesmíru Súkromná základná umelecká škola J. Braneckého 130/5 Trenčianska Teplá Miriam Mikušecová
5 Amélie Laczová 13 Kométa "Halley" Základná umelecká škola - MAI Komárňanská 116 Hurbanovo Melinda Záležáková
5 Zuzana Blaščáková 11 Vesmírna zásielka Cirkevná spojená škola - ZUŠ sv. Jána Krstiteľa Komenského 6 Spišské Vlachy Lenka Brajerčíková
5 Zita Bartková 10 "Farebný vesmír" Základná umelecká škola Hlavná 67 Moldava nad Bodvou Soňa Maléterová
5 Anna Kublová 15 Paralelné svety Súkromná umelecká škola Zavretný kút 68 Piešťany Miriam Mikušecová
5 Sabína Gurovičová 12 Jupiter Základná umelecká škola Štúrova 231/123 Spišská Stará Ves Lucia Ovčariková
5 Lucia Ploščicová 14 V kozme Základná umelecká škola - výtvarný odbor Kováčska 43 Košice Janka Homzová