Hlavné Menu

Operačný program Informatizácia spoločnosti

 

Cena ministerky kultúry SR za rok 2020 za kat. b) – oblasť kult. dedičstva a kult.-osvet. činnosti

Vesmír očami detí 2021 – vyhodnotenie okresného kola

Postupujúce práce do finále súťaže Vesmír očami detí 2021 - okres Komárno
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1. Kristóf Kecskés Výskum vesmíru Materská škola s VJM - Óvoda Kvetná 39 Pribeta Gabriela Pinkeová
1. Dominik Richter Ako sa stretol kozmonaut s duchom Materská škola Nový diel 50 Hurbanovo Beáta Záhorec
1. Tália Tamajka S raketou medzi hviezdy Materská škola Dlhá ul. 1 Komárno - Nová Stráž Ružena Fazekašová
1. Viktor Szeder Kamaráti z vesmíru Materská škola Ul. Mieru 16 Komárno Danka Záhumenská
1. Tamás Keszegh Űrbázis - Vesmírna stanica Materská škola s VJM Ul. Františkánov rad 20 Komárno Sipula Katalin
2. Ela Fazekašová Lajka Základná škola Rozmarínová 1 Komárno Renata Kubalová
2. Hanna Nagy Strážcovia vesmíru Základná škola J. A. Komenského Rábska 14 Kolárovo  
2. Natália Liszecka Mimozemské bábätko Základná škola J. A. Komenského Komenského 3 Komárno Ľubica Mrázová
2. Mia Poláková Na návšteve u kozmixa Základná škola J. A. Komenského Komenského 3 Komárno Gabriela Kamocsaiová
2. Réka Forró Világűr - Vesmír Feszty Árpád Alapiskola és Óvoda Športová 7 Hurbanovo Babarczi Éva
3. Boglárka Žigová Smrť planéty Základná škola s materskou školou J. Kossányiho s VJM Školská ul. 22 Svätý Peter Agnesa Pócsová
3. Sofia Vargová Nevyspytateľnosti vesmíru Základná škola J. A. Komenského Komenského 3 Komárno Ľubica Mrázová
3. Borbála Bukovszky Űrturista - Vesmírny turista Základná škola s materskou školou J. Kossányiho s VJM Školská ul. 22 Svätý Peter Nóra Bukovszky
3. Jaroslav Homola Vesmírne tajomstvá Špeciálna základná škola Zelený Háj 157 Hurbanovo Anna Bohušová
3. Isabell Pém Iný svet Základná škola s VJM - Alapiskola Ul.Komenského 21 Nesvady Karin Petríková
4. Marek Martin Hornyák Opustenie mliečnej dráhy Základná umelecká škola Komárňanská 116 Hurbanovo Anita Horváthová
4. Tomáš Póda Naša planéta vo vesmíre Základná umelecká škola Letná 12 Komárno Emőke Szilva
4. Lea Zacharová Mačky - Mimozemšťanky Základná umelecká škola Komárňanská 116 Hurbanovo Anita Horváthová
4. Eszter Borka Môj vesmír Základná umelecká škola Kostolné nám. 10 Kolárovo Ildikó Botková
4. Dávid Pastorek Čas vo vesmíre Základná umelecká škola Komárňanská 116 Hurbanovo Anita Horváthová
5. Terézia Béberová Dotyk Základná umelecká škola Letná 12 Komárno Jozef Szilva
5. Natália Sovičová Neverending story - Nekonečný príbeh Základná umelecká škola Komárňanská 116 Hurbanovo Anita Horváthová
5. Ema Kakašová Plávanie vo vesmíre Základná umelecká škola Letná 12 Komárno Jozef Szilva
5. Nina Rusňáková Ukrytá vo vesmíre Základná umelecká škola Komárňanská 116 Hurbanovo Anita Horváthová
5. Márk Madarász Sledovanie vesmíru zo severného pólu Základná umelecká škola Kostolné nám. 10 Kolárovo Ildikó Botková
               
               
Postupujúce práce do finále súťaže Vesmír očami detí 2021 - okres Nové Zámky
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1. Barbara Opálková Výlet do vesmíru Materská škola - Óvoda Bartókova 38 Štúrovo Renáta Mészárosová
1. Liliána Mocskos "Dúhanka a ufónik" Materská škola - Óvoda Bartókova 38 Štúrovo Beata Babincová
1. Dorothy Nyáriová Ervin vo vesmíre Základná škola s materskou školou Dubník 93 Dubník Karin Nyári
1. Elizabeth Sas Báječná noc a deň Materská škola - Óvoda Horná mlynská 4 Svodín Angelika Király
1. Lea Radecká   Základná škola s materskou školou Ul.kpt. Nálepku 43 Bánov Alena Fialková
2. Nina Nosianová "Vesmírna križovatka" Základná škola s materskou školou Ul.kpt. Nálepku 43 Bánov Silvia Procházková
2. Karolína Kulíšková Vesmírne mesto Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Nám. hrdinov 6 Šurany Zita Garayová
2. Adam Lauro Among us - Medzi nami Základná škola Školská 460/2 Podhájska Ľubica Steinerová
2. Zara Molnárová Vesmír mojimi očami Základná škola Adyho 6 Štúrovo Hajnalka Brigan Brocko
2. Vivien Melíšková Vesmírna chobotnica Základná škola Radava 440 Radava Silvia Zelinová
3. Kiara Kántorová "Magický vesmír" Základná škola Hlavné nám. 14 Dvory nad Žitavou Denisa Takácsová
3. Janka Sashalmiová "Matka Zem" Základná škola s materskou školou Kolta č. 245 Kolta Denisa Cimbaliková
3. Vanesa Šándorová "Vesmír" Základná škola Adyho 6 Štúrovo Gabriela Vavrovičová
3. Peter Tóth "Vesmír" Základná škola Adyho 6 Štúrovo Hajnalka Brigan Brocko
3. Katarína Gallová "Planéty farebné" Základná škola Hlavné nám. 14 Dvory nad Žitavou Denisa Takácsová
4. Nelka Chudá Slniečko Základná umelecká škola SNP 5 Nové Zámky Mária Dzimas Zsapka
4. Viktória Pešková Vesmír Základná umelecká škola SNP 5 Nové Zámky Mária Dzimas Zsapka
4. Michaela Hlaváčková "Farebný vesmír" Základná umelecká škola SNP 5 Nové Zámky Mária Dzimas Zsapka
4. Lara Vargová Zelený UFO Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského 2 Štúrovo Anna Kaplánová
4. Mátyás Rózsa Cesta do vesmíru Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského 2 Štúrovo Anna Kaplánová
5. Gabriela Bosá Slnečná sústava Základná umelecká škola SNP 5 Nové Zámky Mária Dzimas Zsapka
5. Veronika Záhorčeková "Farebný vesmír" Základná umelecká škola SNP 5 Nové Zámky Mária Dzimas Zsapka
5. Kiara Joy Simon Návšteva Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského 2 Štúrovo Anna Kaplánová
5. Ela Struhárová "Ticho" Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského 2 Štúrovo Zuzana Faragó
5. Natali Drubits Kozmonauti objavujú Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského 2 Štúrovo Anna Kaplánová
               
               
Postupujúce práce do finále súťaže Vesmír očami detí 2021 - okres Dunajská Streda
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1. Kira Benkovská Vesmír Materská skola s VJM - Óvoda Októbrová ulica 939/47 Dunajská Streda Mónika Ignaták
1. Bence Nagy "Kozmonaut" Materská skola s VJM - Óvoda Komenského ulica 357/2 Dunajská Streda  
1. Noel Rozsipál "Všetko" Materská škola I Školská 785/4 Zlaté Klasy  
1. Sofia Lancz "Bosorka vo vesmíre" Materské centrum MANÓHÁZ Ružová 178/4 Veľký Meder Erika Krastenits
2. Noémi Fekete Világűr - Vesmír Základná škola s VJM Malé Dvorníky 277 Malé Dvorníky Katalin Marczell
2. Lara Cseh   Základná škola s VJM Malé Dvorníky 277 Malé Dvorníky Bukta Varga Tünde
2. Natália Perná Otvorený vesmír Základná škola Mateja Bela Kláštorná 995 Šamorín Haburajová
2. Gábor János Marczell A világűr - Vesmír Základná škola s VJM Malé Dvorníky 277 Malé Dvorníky Mária Andrejkovics
2. Tomáš Puha Poslali sme covid do vesmíru Základná škola Mateja Bela Kláštorná 995 Šamorín Haburajová
3. Dániel Pál Molnár Natáčanie vo vesmíre Základná škola Bélu Bartóka s VJM Bratislavská 622/38 Veľký Meder Alžbeta Fábiková
3. Dáša Paulišinová Zvierací vesmír Základná škola Mateja Bela Kláštorná 995 Šamorín Haburajová
3. Matej Kalusz Život na Marse Základná škola Školská 840 Lehnice Beáta Blaščáková
3. Nela Michalčíková Veselý vesmír Základná škola Mateja Bela Kláštorná 995 Šamorín  
3. Simona Krišová Náš svet Základná škola Školská 840 Lehnice Beáta Blaščáková
4. Gábor Demeter Vesmírna expedícia Základná umelecká škola Jozefa Janigu Železničná ul. 16 Veľký Meder Alžbeta Fábiková
4. Theodora Andrioti Marťanci Základná umelecká škola Jozefa Janigu Železničná ul. 16 Veľký Meder Alžbeta Fábiková
4. Dorka Csölle Život na planéte Mars Základná umelecká škola Jozefa Janigu Železničná ul. 16 Veľký Meder Mária Bottová
5. Zsófia Tar Veľké upratovanie Základná umelecká škola Jozefa Janigu Železničná ul. 16 Veľký Meder Alžbeta Fábiková
5. Lola Kosár Neznáma planéta Základná umelecká škola Jozefa Janigu Železničná ul. 16 Veľký Meder Mária Bottová
5. Dóra Kósa Kométa Základná umelecká škola Jozefa Janigu Železničná ul. 16 Veľký Meder Mária Bottová
               
               
Postupujúce práce do finále súťaže Vesmír očami detí 2021 - okres Bratislava
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1. Pavel Vilisov "Palkov vesmír" Materská škola Barónka 14 Bratislava Viktória Pawerová
1. Gregor Šulák Asteroid Materská škola sv. Uršule Nedbalova 4 Bratislava Oliver Selecký
1. Juraj Rohal Kozmonautská planéta Materská škola sv. Uršule Nedbalova 4 Bratislava Oliver Selecký
1. Jakub Mareček Perservance Rover´s na Marse Materská škola Milana Marečka 20 Bratislava Alena Majerníková
1. Ľubomír Behan Vesmír Materská škola Pri Šajbách 22A Bratislava Zdenka Halčinová
2. Johanka Horňáková Planéta Mimo a jej obyvatelia Základná škola Nevädzová ul. 2 Bratislava Jana Sihelská
2. Adam Hönisch Vesmír Základná škola Vrútocká 58 Bratislava Darina Balážková
2. Jakub Valentík "Vo vesmírnej lodi" Základná škola Tupolevova 20 Bratislava Zuzana Hubinová
2. Patrik Kubáň Silver Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Teplická 7 Bratislava Jana Dundová
2. Filip Maďar Vesmírne chápadlá Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Teplická 7 Bratislava Jana Dundová
3. Pham Khánh Huyen Nárast veľmoci medzi ľudmi a Zemou Základná škola a materská škola Odborárska 2 Bratislava Nové Mesto Alena Žiaková
3. Viola Važanová Vesmírne cesty Základná škola Tupolevova 20 Bratislava Zuzana Bulafčíková
3. Sára Šimeková Vesmírny koncert Základná škola a materská škola Odborárska 2 Bratislava Nové Mesto Alena Žiaková
4. Viktor Laznia Vesmírna hmlovina Základná umelecká škola Eugena Suchoňa Batkova ul. 2 Bratislava Barbora Nevrelová
4. Richard Rapavý Vesmír Základná umelecká škola Eugena Suchoňa Batkova ul. 2 Bratislava Barbora Nevrelová
4. Marko Smolec Vesmír - Kozmonaut s okolím Súkromná základná umelecká škola - Výtvarný ateliér LADON Nevädzová 4 Bratislava Zuzana Dobrovičová
4. Terézia Dilongová Vesmír v mojich očiach Základná umelecká škola Vrbenského 1 Bratislava Barbora Macánková
4. Sara Rodrigez Vo vesmíre Základná umelecká škola Vrbenského 1 Bratislava Barbora Macánková
5. Žofia Hoffmanová Portrét Gagarina Súkromná základná umelecká škola - Výtvarný ateliér LADON Nevädzová 4 Bratislava Zuzana Dobrovičová
5. Michael Pastula Vesmírne mesto Základná umelecká škola Eugena Suchoňa Batkova ul. 2 Bratislava Barbora Nevrelová
5. Martina Mojžišová "Mliečna dráha" Základná umelecká škola Jozefa Kresánka Karloveská 3 Bratislava Branislava Miklánková
               
               
Ocenené práce súťaže Vesmír očami detí 2021 - okres Komárno
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1. Tamara Csáki Na návšteve u mimozemšťanov Materská škola Ul. Mieru 16 Komárno Danica Szilasiová
1. Kornél Pinke Kozmická loď Materská škola s VJM - Óvoda Kvetná 39 Pribeta Gabriela Pinkeová
1. András Ferencz Ja a moja raketa Materská škola s VJM Dlhá ul. 1 Komárno Alžbeta Majororá
1. Bella Mičíková Stretnutie vo vesmíre Materská škola Lodná ul.1 Komárno Zita Kanásová
1. Soma Katona Fialový mimozemšťan objavuje vesmír Cirkevná spojená škola MARIANUM Ul. Biskupa Királya 30 Komárno Adriana Katona Hanyus
2. Blažej Slugeň Môj kamarát z inej hviezdy Základná škola J. A. Komenského Komenského ul. 3 Komárno Ľubica Mrázová
2. Kristína Gubienová   Základná škola Rozmarínová ul. 1 Komárno Renata Kubalová
2. Simona Rebrošová Trojfarebný vesmír Základná škola J. A. Komenského Rábska 14 Kolárovo Monika Kacz
2. Emma Kiss Mimozemšťania Cirkevná spojená škola MARIANUM Ul. Biskupa Királya 30 Komárno Katarína Vas
2. Aneta Kicová Vesmírna krásavica Základná škola Pohraničná 9 Komárno Aneta Hradilová
3. Leonard Homola "Vesmírny rytier" Špeciálna základná škola Zelený Háj 157 Hurbanovo Anna Bohušová
3. Nela Helen Varga First man on the... - Prvý človek na ... Základná škola J. A. Komenského Komenského ul. 3 Komárno Ľubica Mrázová
3. Dóra Marikovecz Vesmírna hra Základná škola s materskou školou Józsefa Kossányiho s VJM Školská ulica 22 Svätý Peter František Konkolyi
3. Szofia Terézia Himpán Vesmír mojimi očami Cirkevná spojená škola MARIANUM Ul. Biskupa Királya 30 Komárno  
3. Petra Urbánek A Galaxis szörnye - Galaxická príšera Základná škola s materskou školou Józsefa Kossányiho s VJM Školská ulica 22 Svätý Peter Ágnes Pócsa
4. Áron Andrew "Iná planéta" Základná umelecká škola Letná ul. 2 Komárno Ágota Novák
4. Dóra Blaško "Malý princ vo vesmíre" Základná umelecká škola Letná ul. 2 Komárno Jozef Szilva
4. Leonard Ševčík "Môj vesmír" Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo Anita Horváthová
4. Lilien Gogolová Kde sa rodia hviezdy? Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo Melinda Záležáková
4. Felicity Skrzecz "Šťastný vesmír" Základná umelecká škola Letná ul. 2 Komárno  
5. Ferenc Vaštag "Vesmírna guľa" Základná umelecká škola Letná ul. 2 Komárno  
5. Ádám Laky "Zázračný vesmírny poklad" Základná umelecká škola Letná ul. 2 Komárno Ilona Szilva
5. Natália Szabó "Pozdrav" Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo Mária Dzimas Zsapková
5. Denisa Keszeliová Zem v oku vesmíru Základná umelecká škola Kostolné nám. 10 Kolárovo Ildikó Botková
5. Nikolett Molnárová "Asteroid" Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo Anita Horváthová