Vesmír očami detí 2022 – vyhodnotenie okresného kola

Práce postupujúce na celoslovenské kolo - okres Komárno
Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Pedagóg
1 Dia Pozsonyi 3 Obyvatelia vesmíru Materská škola Reformovanej kresťanskej cirkvi s VJM Gabriela Pinke
1 Sofia Bestro 6 Farebné cestovanie vesmírom Materská škola s VJM Katalin Sipula
1 Miloš Pastorek 6 Vesmírny Jeleň Materská škola Angelika Holomáňová
1 Áron Pivoda 6 Raketa Materská škola s VJM Tímea Takácsová
1 Etelka Vitaiová 5 Bádanie pri rakete Spojená škola - Špeciálna materská škola Ganzerová
2 Adam Riečičiar 6 Vesmírny drak Základná škola J. A. Komenského Ľubica Mrázová
2 Máté Czanik 8 Magnetická búrka vo vesmíre Základná škola Móra Jókaiho s VJM Éva Jókai
2 Ákos Markovics 8 Život na Planéte X Základná škola s VJM Eva Ferencziová
2 Korina Turán   Vo vesmíre Cirkevná spojená škola MARIANUM Katalin Vas
2 Rita Cserge 8 Strážca vesmíru Základná škola s materskou školou Jozefa Kossányiho s VJM Ágnesa Pócsaová
3 Karina Pogáňová 13 Vesmírne príšerky Základná škola s VJM Eva Ferencziová
3 Borbála Bukovszky 12 Fotoštúdio vo vesmíre Základná škola s materskou školou Jozefa Kossányiho s VJM František Konkoly
3 Laura Mrázová 13 Medziplanetárna ilúzia Základná škola J. A. Komenského Ľubica Mrázová
3 Jozefína Zábrelová 12   Základná škola Katarína Bugáňová
3 Fruzsina Kecskés 11 Strašidlá z vesmíru Základná škola s VJM Štefan Záležák
4 Rajmund Orvoš 8 Okatý mimozemšťan Základná umelecká škola Angelika Holomáňová
4 Máté Sipka 9 Misia na Mesiac Základná umelecká škola Melinda Záležáková
4 Laura Hudák 8 Vesmír Základná umelecká škola Tímea Szalai Golasz
4 Tímea Kovačičová 10 Bezváhový stav Základná umelecká škola Melinda Záležáková
4 Olivér Szulcsányi 8 Vesmír Základná umelecká škola Tímea Szalai Golasz
5 Ronald Karvai 11 Vesmírna compbelova polievka Základná umelecká škola Angelika Holomáňová
5 Nina Šimunčiová 12 Výkrik ufónov Základná umelecká škola Angelika Holomáňová
5 Ema Kakašová 17 Pristátie Základná umelecká škola Jozef Szilva
5 Nina Gajdošíková 11 Vesmír Základná umelecká škola Tímea Szalai Golasz
5 Kira Lujza Madarászová 13 Vesmírne bytosti Základná umelecká škola Melinda Záležáková
Práce postupujúce na celoslovenské kolo - okres Nové Zámky
Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Pedagóg
1 Emília Berényi 6 Svet okolo Slnka Materská škola Denisa Molnár
1 Daniel Hlinický 6 Galaxia Elok.prac. ako súčasť ZŠ a MŠ Kolta Silvia Knopová
1 Lea Mišicáková 6 Raketa vo vesmíre Materská škola - Óvoda Mária Bicédová
1 Kevin Halag 5 Domovina Materská škola Lenka Desátová
1 Xénia Pavlovič 5 Návšteva z Marsu Materská škola Viktória Takáčová
2 Dominik Pavlík 11 Je nás tu veľa Základná škola s materskou školou Zdenka Cubínková
2 Ema Bodáková 8 Vesmírni kamaráti Základná škola Gabriela Mizereová
2 Michaela Šimuneková 8 Energia vesmíru Základná škola s materskou školou Silvia Prochádzková
2 Natália Labudíková 9 Vesmírny robot Základná škola s materskou školou Zuzana Mančušková
2 Karolína Kulíšková 8 Vesmírne bytosti Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Zdena Bóriková
3 Diana Menyhárt 12 Život vo vesmíre Základná škola Hajnalka Brigán Brocko
3 Paulína Vrábelová 13 SNP-čka vo vesmíre Základná škola Adriana Bednárová
3 Kristína Pňačková 12 Poskladaj si svoj svet Základná škola s materskou školou Denisa Cimbaliková
3 Nikola Bajkaiová 12 Krásne vesmírne energie Základná škola Katarína Sedláčková
3 Jasmína Csikósová 15 Oči vesmíru dokorán Základná škola s materskou školou Silvia Prochádzková
4 Nela Chudá 7 Pozdrav z vesmíru Základná umelecká škola Mária Dzimas Zsapka
4 Nóra Gáspár 8 Vesmírna turistika Základná umelecká škola Ferenca Liszta Anna Kaplánová
4 Ema Pavlíková 6 Pozdrav z mačacieho vesmíru Základná umelecká škola Tibora Sládkoviča Soňa Foitosová
4 Linda Lehotkai 8 Mimozemšťan so 6 nohami a 6 rukami Základná umelecká škola Mária Dzimas Zsapka
4 Alíz Simonek 8 Planéta psíkov Základná umelecká škola Ferenca Liszta Anna Kaplánová
5 Molly Muszka 12 Stred vesmíru Súkromná ZUŠ Kataríny Pappovej Veronika Pintérová
5 Viktória Szekérová 11 Vesmírna brána Základná umelecká škola Ferenca Liszta Anna Kaplánová
5 Alisya Tóthová 10 Prílet Základná umelecká škola Ferenca Liszta Anna Kaplánová
5 Nina Petrášová 12 Vesmír ala Potter Súkromná ZUŠ Jozefa Dömeho Petronela Mazúchová
5 Viktória Pešková 11 Vesmír Základná umelecká škola Mária Dzimas Zsapka
Práce postupujúce na celoslovenské kolo - okres Dunajská Streda
Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Pedagóg
1 Emma Oláh 5 Prechádzka vo vesmíre Materská škola s VJM Adriana Raffay
1 Lili Kubik   Vesmír Materská škola Benedeka Eleka s VJM Takács Andrea
1 Kitti Szabó 6 Rodina mimozemšťanov Materská škola s VJM Adriana Raffay
1 Tamás Németh 6 Obyvatelia planéty oslavujú Materské centrum MANÓHÁZ Erika Krastenitsová
1 Zoé Szarka 6 Vesmír Materská škola Benedeka Eleka s VJM Takács Andrea
2 Gábor Demeter 8 Vesmírna prechádzka Materské centrum MANÓHÁZ Erika Krastenitsová
2 Lejla Bindicsová 8 Vesmírne trhy Základná škola Beáta Blaščáková
2 Adam Jančák 7 Vesmír očami detí Základná škola Mateja Bela Adriana Schnoblová
2 Luca Makki 6 Veselý vesmír Základná škola s VJM Mária Andrejkovics
2 Sofia Lancz 7 Padajúce hviezdy Materské centrum MANÓHÁZ Erika Krastenitsová
3 Majka Kutrucz 12 Chráňme vesmír Základná škola Béla Bartóka s VJM Andrea Szűcs
3 Luca Soóky 12 Kozmický let Základná škola Béla Bartóka s VJM Alžbeta Fábiková
3 Viktória Stráňovská 12 Oči plné vesmíru Základná škola Beáta Blaščáková
3 Rebeka Krišová 13 Nový svet Základná škola Beáta Blaščáková
3 Anežka Zimmermann 11 Mačací svet Základná škola Beáta Blaščáková
4 Márk Godány 7 Kozmická loď Základná umelecká škola Ildikó Gaál Derzsi
4 Tristan Buzgó 6 Vesmírna vojna Základná umelecká škola Jozefa Janigu Mária Bottová
4 Viktória Bozsenyík 8 Ufo svet Základná umelecká škola Jozefa Janigu Mária Bottová
4 Hanna László 10 Prelet vesmírom Základná umelecká škola Ildikó Gaál Derzsi
4 László Monozlay 9 Invázia na Marse Základná umelecká škola Jozefa Janigu Alžbeta Fábiková
5 Maja Kutrucz 12 Otáčajúca galaxia Základná umelecká škola Jozefa Janigu Alžbeta Fábiková
5 Eszter Száraz 14 Umelá družica Základná umelecká škola Jozefa Janigu Alžbeta Fábiková
5 Dóra Kósová 11 Farby vesmíru Základná umelecká škola Jozefa Janigu Mária Bottová
5 Dávid Farkas 13 Kozmická stanica Základná umelecká škola Jozefa Janigu Mária Bottová
5 Rebeka Nagy 14 Vesmírna prechádzka Základná umelecká škola Ildikó Gaál Derzsi
Práce postupujúce na celoslovenské kolo - okres Bratislava
Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Pedagóg
1 Dominika Nachtmannová 6 Stretnutie kozmonauta s mimozemšťanom Materská škola Oľga Mikolajčíková
1 Zuzana Gužíková 6 Výlet do vesmíru Materská škola Marta Hojzáková
1 Richard Skála 6 Vesmírna výprava Materská škola Adriana Fialová
1 Jakub Kuhtrieber 6 Vesmírne príšery Materská škola Adriana Fialová
1 Stella Koniarová 6 Noc a deň Materská škola Beáta Pevná
2 Nela Jozafová 9 Útek z planéty Zem Základná škola Jana Sihelská
2 Patrik Kubáň 10 Vesmírne tajomstvo Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Jana Dundová
2 Maximilián Sovič 10 Objavenie novej galaxie Základná škola Zuzana Hubinová
2 Kristýna Kendrová 10 Vesmírny obchod Základná škola Alena Ambrožová
2 Nikola Talandová 10 Vesmírna láska Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Jana Dundová
3 Isabel Raquel Espinoza 13 Jadro života Základná škola s materskou školou Milana Hodžu Nikola Kasardová
3 Nina Blonská 13 Vesmírne Zoo Základná škola s materskou školou Milana Hodžu Nikola Kasardová
3 Michal Slivovič 12 Jackie Čech vs. Jackie Chan doodle fight Základná škola Milan Havetta
3 Adrián Khanh Pham Vam 14 Vesmírny astronaut Základná škola s materskou školou Alena Žiaková
3 Tereza Danková 12 Fredy in space Základná škola Iveta Sarvašová
4 Simonka Demčáková 8 Čudnoruko vesmír Základná umelecká škola Miriam Hornáková
4 Alexandra Klimová 10 Čo nové vo vesmíre Základná umelecká škola Jozefa Kresánka Zuzana Boteková
4 Anna Kopačková 10 Ufónec na Mesiaci Základná umelecká škola Jozefa Kresánka Paulína Hoššová
4 Teodora Zavarská 5 Mimozemšťania sa radujú Základná umelecká škola Táňa Kuzmová
4 Veronika Šubínová 8 Objavenie planéty Základná umelecká škola Táňa Kuzmová
5 Šimon Vaňo Tóth 13 Niekde vo vesmíre Centrum voľného času Martina Štefanatná
5 Martin Dobrotka 14 Vesmírne obludárium Súkromná základná umelecká škola - Výtvarný ateliér LADON Viktória Lukačková
5 Karolína Karasová 11 Výlet do vesmíru Základná umelecká škola Eugena Suchoňa Melánia Musilová
5 Michal Pastula 14 Mesto budúcnosti vo vesmíre Základná umelecká škola Eugena Suchoňa Barbora Nevřelová
5 Martina Mojžišová 12 Vesmír očami príšer Základná umelecká škola Jozefa Kresánka B. Miklánková
Práce postupujúce na celoslovenské kolo - zahraničie
Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Pedagóg
1 Balázs Elier 5 Rozlúčka s mimozemšťanom Slovenské gymnázium, základná škola, materská škola a kolégium Békéscsaba Maďarsko Miklós Baji
1 Nóra Pusztai 5 Fázy slnečného chladu Slovenské gymnázium, základná škola, materská škola a kolégium Békéscsaba Maďarsko Miklós Baji
1 Dávid Polák 5 Mliečna cesta Slovenská škola pri SNKK v Mníchove Slovensko-nemecký kultúrny klub Haar Deutschland Renáta Dluhá
1 Jonáš Dluhý 5 Príšerky, ktoré vo vesmíre pozoruje kozmonaut Slovenská škola pri SNKK v Mníchove Slovensko-nemecký kultúrny klub Haar Deutschland Justína Jarábeková
1 Filip Martin Kušnier 4 Hviezdna misia Slovenská škola pri SNKK v Mníchove Slovensko-nemecký kultúrny klub Haar Deutschland Renáta Dluhá
2 Kacper Stachon 7 Diera v dúhe Základná škola Blahoslaveného Jána Pavla II. Lapsze Wyžne Poľsko Dorota Mos
2 Edita Kabai 9 Farebný vesmír Slovenské gymnázium, základná škola, materská škola a kolégium Békéscsaba Maďarsko Edita Belicza
2 Janka Foky 7 Pristátie na planéte Csetényi Vámbéry Ármin Általános iskola Jásdi Tagintézménye Jásd Maďarsko Erika Farkašová
2 Laura Milkovszki 9 Daj mi packu Bánhidai Jókai Mór Általános Iskola Tatabány Maďarsko Nagy Antal Csabáné
2 Sophie Relovská 8 Mimozemský svet Slovenská škola pri SNKK v Mníchove Slovensko-nemecký kultúrny klub Haar Deutschland Veronika Hricová
3 Hanna Cserenyecz 13 Vesmír vo fľaši Slovenské gymnázium, základná škola, materská škola a kolégium Békéscsaba Maďarsko Judita Molnárová Pribojszká
3 Máté Helt 11 Let na Mesiac Csetényi Vámbéry Ármin Általános iskola Jásdi Tagintézménye Jásd Maďarsko Erika Farkašová
3 Janka Jancsó 12 Vesmír zo Zeme Slovenské gymnázium, základná škola, materská škola a kolégium Békéscsaba Maďarsko Judita Molnárová Pribojszká
3 József Nagy 12 Veľký tresk Bánhidai Jókai Mór Általános Iskola Tatabány Maďarsko Nagy Antal Csabáné
3 Noel Seleš 10 Oranžová raketa Slovenská škola pri SNKK v Mníchove Slovensko-nemecký kultúrny klub Haar Deutschland Eja Scigulinská
Práce ocenené - okres Komárno
Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Pedagóg
1 Dorka Jaross 5 Marťanko Materská škola s VJM Tímea Takácsová
1 Maxim Fiani 6 Raketa Materská škola Beáta Bagida
1 Olivér Szetei 6 Kozmonaut Materská škola Reformovanej kresťanskej cirkvi s VJM Gabriela Pinke
1 Nikola Radošovská 6 Mimozemšťan Materská škola Angelika Holomáňová
1 Bíborka Tornóczi 5 Srdiečkový vesmír Materská škola s VJM Piroska Ballová
2 Diana Cibičková 8 Na konci mliečnej dráhy Základná škola J. A. Komenského  
2 Fanny Vajkai 8 Vesmírna stanica Základná škola Móra Jókaiho s VJM Éva Jókai
2 Karolina Salkayová 8 Zrážka s meteoritmi Základná škola s VJM Štefan Záležák
2 Peter Bogár 7 Motýľ z Marsu Základná škola J. A. Komenského Gabriela Kamocsaiová
2 Levente Fazekas 7 Fialový vesmír Cirkevná spojená škola MARIANUM Katalin Vas
3 Ádám Laky 15 Plavba vesmírom Základná škola Dagmar Janišová
3 Róza Meszlényi   Vesmír Cirkevná spojená škola MARIANUM Katalin Vas
3 Mia Emilia Kyllönen 15 Vesmírna príšerka Základná škola s VJM Eva Ferencziová
3 Armando Lakatos 11 Môj svet Špeciálna základná škola s VJM Iveta Wágnerová
3 Hanna Fülöp 13 Čo sa deje vo vesmíre? Cirkevná spojená škola MARIANUM Katalin Vas
4 Tamara Clark 6   Základná umelecká škola Daniel Szalai
4 Gréta Tóth 7 Vesmír plný farieb Súkromná umelecká škola Sylvie Czafrangóovej Melinda Bukaiová
4 Julianna Puškás 7 Vo vesmíre je sranda Súkromná umelecká škola Sylvie Czafrangóovej Melinda Bukaiová
4 Blanka Szabó 8 Moja kamarátka Elza Základná umelecká škola Juraj Svitek
4 Luca Doroti Vontszemű 8 Vesmír Základná umelecká škola Tímea Szalai Golasz
5 Terézia Béberová 16 Astronaut Základná umelecká škola Jozef Szilva
5 Zsófia Károlyi 15 Vesmírna loď Základná umelecká škola Helena Szilva
5 Miriam Szászová 15 Čo skrýva vesmír Základná umelecká škola Alexander Barkóczi
5 František Madarász 11 Štart z mesačnej základne Základná umelecká škola Melinda Záležáková
5 Zoe Néveri 11 Vesmír Základná umelecká škola Tímea Szalai Golasz