Hlavné Menu

Operačný program Informatizácia spoločnosti

 

Cena ministerky kultúry SR za rok 2020 za kat. b) – oblasť kult. dedičstva a kult.-osvet. činnosti

Výsledková listina - Vesmír očami detí 2021 - víťazné práce

Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Adresa Mesto Pedagóg
1. Leona Čunderlíková 5 Vo vesmíre všetci spolu Súkromná materská škola Guliver Poľovnícka 1914/3B Banská Štiavnica  
1. Pierrick René Vyskočil 5 Vesmír Materská škola 1. Mája 161/1 Zvolen Mária Loydlová
1. Adam Hudák 6 Hviezdny vesmír Základná škola s materskou školou Nová Ľubovňa 493 Nová Ľubovňa R. Folvarčíková
1. Dorothy Nyáriová 4 Ervin vo vesmíre Základná škola s materskou školou Dubník 93 Dubník Karin Nyári
1. Katarína Sládková 6 Návšteva Marťanka Materská škola Kráľovnej pokoja Na Závaží 2 Žilina Marta Majdišová
1. Kira Benkovská 6 Vesmír Materská škola s VJM - Óvoda Októbrová ulica 939/47 Dunajská Streda Mónika Ignaták
1. Dorota Stančiaková 3 Dorotka na Slnečnej planéte Materská škola Dr.Clementisa 59 Skalica Mária Masárová
1. Emma Bačová 5 Raz chcem letieť do vesmíru Súkromná materská škola UNES Javorová 644/12 Nitra Slavka Laurová
1. Adam Bobrovský 6 Kozmonauti vo vesmíre Základná škola s materskou školou J. V. Dolinského 2 Martin Renáta Tóthová
1. Dominik Richter 6 Ako sa stretol kozmonaut s duchom Materská škola Nový diel 50 Hurbanovo Beáta Záhorec
1. Linda Eštoková 5 Ďalekohľad Materská škola Rumanova 4 Košice Eva Pacaiová
1. Sofia Lancz 6 Bosorka vo vesmíre Materské centrum MANÓHÁZ Ružová 178/4 Veľký Meder Erika Krastenits
1. Adam Miško 6 Môj hviezdny svet Materská škola Kováčova 10 Starý Tekov Miriam Solmošiová
1. Hanka Želiarová 4 Vesmírna potvorka Materská škola Sklené Teplice Sklené Teplice Katarína Melušová
1. Viktor Szeder 5 Kamaráti z vesmíru Materská škola Ul. Mieru 16 Komárno Danka Záhumenská
2. Emil Gerek 11 Slnko z inej galaxie Základná škola s materskou školou Novoť 315 Novoť Mária Michalidesová
2. Natália Mičianová 10 Leonov vo vesmíre Základná škola Martinská 20 Žilina Romana Kluchová
2. Ela Fazekašová 9 Lajka Základná škola Rozmarínová 1 Komárno Renata Kubalová
2. Michael Stolár 9 Ivan Bella vo vesmíre experimentuje Základná škola s materskou školou Plavnica 244 Plavnica Helena Frőhlichová
2. Natália Kunová 8 Vesmírne záhady Základná škola s materskou školou Školská 528 Veľké Ripňany Jana Oravcová
2. Ivan Duben 8 Stretnutie Základná škola s materskou školou Gaštanová 56 Žilina Zuzana Almáši
2. Oliver Šusták 7 Prázdniny vo vesmíre Základná škola Pribinova 1 Zlaté Moravce Romana Striešková
2. Natália Liszecka 8 Mimozemské bábätko Základná škola Komenského 3 Komárno Ľubica Mrázová
2. Timea Brhlíková 9 "Už sú tu!!!" Základná škola J. Švermu 6 Michalovce Erika Kuriľaková
2. Aleš Škamla 10 Som Frb ZŠ s MŠ Andreja Sládkoviča Pod kostolom 332/25 Hrochoť Zuzana Muchová
2. Hanna Nagy 8 Strážcovia vesmíru Základná škola J. A. Komenského Rábska 14 Kolárovo  
2. Stella Vinklerová 8 Kamaráti vo vesmíre Základná škola Sídlisko II 1336 Vranov nad Topľou Marta Šofranková
2. Samuel Borčin 9 Modrý vesmír I. Základná škola Andreja Kmeťa Ul. M. R. Štefánika 34 Levice Eva Némethová
2. Vivien Melíšková 10 Vesmírna chobotnica Základná škola Radava 440 Radava Silvia Zelinová
2. Lukáš Cerovský 7 Na prechádzke vo vesmíre Základná škola Školské nám. 399 Rohožník Katarína Cerovská
3. Ke Yu Li   14 Galaxia na zjedenie Základná škola Kúpeľná 2 Prešov Nikola Varcholíková
3. Sarah Labaničová 15 Magic Universe Cirkevná spojená škola Švermova 10 Snina Edita Andrejčíková
3. Lenka Kubofová 14 Na Mesiaci Základná škola Martinská 20 Žilina Romana Kluchová
3. Viktória Bacigálová 15 Odraz vesmíru Základná škola Hlavná 86 Pusté Úľany Iveta Karnišová
3. Ľudmila Demeterová 14 Sú už medzi nami...? Základná škola Na Hôrke 30 Nitra Ivana Lenďáková
3. Natália Jendrašíková 13 Mimozemské potvorky Základná škola s materskou školou Novoť 315 Novoť Mária Michalidesová
3. Martin Haviar 13 Vesmírne príšerky Základná škola Štefana Závodníka Pružina 408 Pružina Zuzana Briestenská
3. Viktória Júdová 13 Lajka - prvý pes vo vesmíre I. Základná škola Dr. Janského 2 Žiar nad Hronom Viera Hrončeková
3. Denisa Galbavá 14 Superdiaľnica Základná škola Brezová 19 Piešťany Danica Bániková
3. Timotej Mikula 12 Prelet vesmírom Základná škola s materskou školou Maurerova 14 Krompachy  
3. Peter Tóth   Vesmír Základná škola Adyho 6 Štúrovo Hajnalka Brocko Brigan
3. Boglárka Žigová 14 Smrť planéty ZŠ s MŠ J. Kossányiho s VJM Školská 22 Svätý Peter Agnesa Pócsaová
3. Maxima Bednarčíková 15 Lajka vo vesmíre Centrum voľného času Popradská 86 Košice Miroslava Balušeskulová
3. Andrej Kišša 13 Iné svety Základná škola s materskou školou Školská 490 Teplička nad Váhom Janka Kiššová
3. Patrícia Chebanová 14 Vesmír fantázie Základná škola Školská 4 Selce Eva Surovcová
4. Marek Martin Hornyák 10 Opustenie mliečnej dráhy Základná umelecká škola Komárňanská 116 Hurbanovo Anita Horváthová
4. Lívia Staneková 9 Vermír - Pippi Základná umelecká škola Bernolákova 26 Košice  
4. Anabel Beláková 9 Riadiaci panel Základná umelecká škola Obrancov mieru 356 Dubnica nad Váhom Anita Šebíková
4. Viktor Laznia 7 Vesmírna hmlovina Základná umelecká škola Eugena Suchoňa Batkova 2 Bratislava Barbora Nevřelová
4. Matej Matejka 6 Kozmonaut Matejko Základná umelecká škola Imra Weinera Kráľa Jesenského 240/10 Považská Bystrica Andrea Hriviková
4. Juliána Soóšová 6 Vesmírni priatelia Základná umelecká škola Františka Veselého Športová 833/4 Stropkov M. Sakarová
4. Matúš Bajužik 9 Prieskumníci Základná umelecká škola Mariánske námestie 252/5 Trebišov Rastislav Štefaňák
4. Lukáš Matejka 7 Mimozemské civilizácie Súkromná základná umelecká škola Gagarinova 7 Trenčín Lenka Fukasová
4. Kristína Venclíková 7 Vesmír Základná umelecká škola SNP 308/39 Sliač Monika Ungero
4. Rebeca Navrátilová   Mimozemšťan Základná umelecká škola Vajanského 27/4 Senica Š. Orth
4. Tomáš Póda 8 Naša planéta vo vesmíre Základná umelecká škola Letná 12 Komárno Emőke Szilva
4. Ema Grajzingerová 8 Život na planéte IX Základná umelecká škola Jána Melkoviča Okružná 9 Stará Ľubovňa Alexandra Pavlovská
4. Janko Ovčiarik 8 Fialová je dobrá Základná umelecká škola Nábrežie Rimavy 457 Hnúšta  
4. Timea Ondrušíková 8 Teo Základná umelecká škola Ľuborčianska 2 Nemšová Anna Haliaková
4. Petra Slováková 7   Základná umelecká škola Pribinova 5 Hlohovec Slavomíra Valachová
5. Tamara Prevužňáková 11 Objavovanie planéty Základná umelecká škola Jána Melkoviča Okružná 9 Stará Ľubovňa Alexandra Pavlovská
5. Kristína Panenková 15 Vesmír nemá hranice Základná umelecká škola Obrancov mieru 356 Dubnica nad Váhom Anita Šebíková
5. Nataša Strelová 15 Dvojnásobný kozmos Základná umelecká škola nám. M. Pajdušáka 2 Smižany  
5. Lola Kosár 14 Neznáma planéta Základná umelecká škola Jozefa Janigu Železničná 16 Veľký Meder Mária Bottová
5. Ema Kakašová   Plávanie vo vesmíre Základná umelecká škola Letná 12 Komárno Jozef Szilva
5. Samuel Kvaššay 12 Vidím svet cez obrazovku 2 Základná umelecká škola Imra Weinera Kráľa Jesenského 240/10 Považská Bystrica Renáta Galbavá
5. Juliana Karasová 15 Vesmírny prieskumník Základná umelecká škola nám. M. Pajdušáka 2 Smižany Diana Mederiová
5. Dominika Šprohová 13 Vesmírny cestovateľ Súkromná základná umelecká škola Gemerská cesta 1 Lučenec Tomáš Kríž
5. Juraj Šatala 10 Vesmírny metal Základná umelecká škola Mariánske námestie 252/5 Trebišov Anton Vasilko
5. Martin Vicen 14 Sen o vesmíre Základná umelecká škola Nám. SNP 211/32 Partizánske Sylvia Šuňalová
5. Paulína Znamenáková 11 Lúčenie Základná umelecká škola Školská 1 Nitrianske Pravno Zuzana Čeryová
5. Paulína Barbora Berecová 11 Objavovanie planéty Ruži Základná umelecká škola Gagarinova 7 Trenčín Terézia Berecová
5. Tatiana Jurenová 16   Základná umelecká škola Pribinova 5 Hlohovec Slavomíra Valachová
5. Rudolf Rudinec 10 Zlodej spomienok Centrum voľného času Družstevná 509 Strážske  
5. Katarína Prusáková 13 Vo vlasoch Základná umelecká škola Františka Veselého Športová 833/4 Stropkov M. Sakarová