Výsledková listina - Vesmír očami detí 2022 - víťazné práce

Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Mesto Pedagóg
1. Michaela Jančíková 5 Šťastný vesmír DOMINO Centrum voľného času Zvolen Marcela Holeková
1. Natália Aliehová 4 "Rozkvitnuté Slniečko" Občianske združenie "Usmiate slniečka" v MŠ Sládkovičovo Andrea Hollósyová
1. Samuel Srňan 6 "Ja vo vesmíre" Materská škola - Óvoda Galanta Martina Navedlová
1. Miloš Pastorek 6 Vesmírny jeleň Materská škola Hurbanovo Angelika Holomáňová
1. Daniel Slovák 6 Let raketou Materská škola Lučenec Beáta Dorová
1. Jakub Hanák 5 Cesta na vesmír Súkromná materská škola Humenné Erika Bobaľová
1. Karolína Prokeinová 3.5 Moja návšteva vo vesmíre Súkromná materská škola GULIVER Banská Štiavnica Diana Danková
1. Nela Matkobišová 4 Môj vesmír Materská škola Svidník Alena Bosáková
1. Amália Baroniaková 5 Slnko a ufóni Materská škola Skalité Marta Koričárová
1. Martin Hlavatý 6 "Kto je tam?" Materská škola Holíč Júlia Kučerová
1. Tobias Starchoň 6 Vesmírny robot Materská škola Raková Lenka Koperová
1. Simonka Gregáňová 3 Veselý vesmír Materská škola Sklené Teplice Katarína Melušová
1. Peter Novák 6 Príšerný mimozemšťan Materská škola Trenčín Jarmila Mráziková
1. Hana Kováčová 5 Vesmír Materská škola Prešov  
1. Richard Kvokáčka 5.5 "Raketa" Materská škola Michalovce Renáta Paľová
2. Dávid Filipek 10 Legovesmír Základná škola Borský Mikuláš Andrea Drinková
2. Nella Petríková 10 Čas Základná škola Levice I. Šebeštínová
2. Nelka Vašatová 8 Darček od Petra Súkromná základná škola Futurum Trenčín Janka Dovinová
2. Patrik Kubáň 10 Vesmírne tajomstvo Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium Bratislava Janka Dundová
2. Amália Mačutková 9 Ufónsky vesmír Základná škola Martin Jana Lehotská
2. Amy Maceková 8 "Ufónska krajina" Základná škola Žilina Alexandra Zuzčáková
2. Rita Cserge 8 Strážca vesmíru Základná škola s materskou školou J. Kossányiho s VJM Svätý Peter Ágnes Pócsaová
2. Adam Lizanec 7 Splnený sen Základná škola Odorín Veronika Živčáková
2. Lucia Vrbišťanová 10 Abstrakcia z vesmíru Základná škola Jozefa Cígera Hronského Šaľa Jana Lenická
2. Nela Dorčíková 9 Stretnutie Základná škola Žilina Zlatica Lajčiaková
2. Amélia Peťkovská 6 "Vesmírny robot" Základná škola s materskou školou Častkovce Ingrid Peťkovská
2. Máté Czanik 8 Magnetická búrka vo vesmíre Základná škola Móra Jókaiho s VJM Komárno Éva Jókai
2 Ella Veliková 9 Vesmírna fantázia Základná škola Vranov nad Topľou Simona Baková
2 Richard Goroľ 11 Kamošky - Planéty Základná škola s materskou školou Sedliská A. Hudacká, A. Harvanová
2. Klára Marcinová 9 "Môj sen o vesmíre" Základná škola Michalovce Martina Tomovčíková
3. Michaela Longauerová 15 Dá sa vesmír skrotiť? Základná škola J. Horáka Banská Štiavnica Veronika Inglotová
3.. Natália Audyová 12 Vesmírne divadlo Základná škola Veľké Zálužie Veľké Zálužie Lucia Bíliková
3. Paula Slebodníková 14 Ruka galaxie Základná škola Spišska Nová Ves Klaudia Bujňáková
3. Isabel Raquel Espinoza 13 Jadro života Základná škola s materskou školou Milana Hodžu Bratislava Nikola Kasardová
3. Terézia Bieliková 14 Vesmír v hmle Gymnázium Žilina Tatiana Mazinová
3. Matúš Stejskal 10 Mliečna cesta Základná škola Juraja Fándlyho Sereď Lenka Matušková
3. Emma Ligusová 14 Zasvietila - funguje! Základná škola Prešov Nikola Varcholíková
3. Karolína Suchá 12 Šálka vesmíru Základná škola Slobodného slovenského vysielača Banská Štiavnica Galina Kacejová
3. Borbála Bukovszky 12 Fotoštúdio vo vesmíre Základná škola s materskou školou J. Kossányiho s VJM Svätý Peter František Konkoly
3. Martinka Balážová 12 Vesmírna obluda Spojená škola - Špeciálna základná škola internátna pre žiakov s NKS Topoľčany Alena Klačanská
3. Ema Piňková 13 Zeleno Základná škola Trebišov Marcela Košina
3. Karina Pogáňová 13 Vesmírne príšerky Základná škola s VJM Komárno Eva Ferencziová
3. Katarína Naďová 15 Vesmír Základná škola s materskou školou Novosad Henrieta Serbinová
3. Michal Filip 11 Orbitálna stanica Základná škola Žilina Zlatica Lajčiaková
3. Martin Oskar Chritz 12 "Osídlenie Marsu" Základná škola Kežmarok  
4. Máté Sipka 9 Misia na Mesiac Základná umelecká škola Hurbanovo Melinda Záležáková
4. Zara Špaglíková 6 Návšteva vo vesmíre Súkromná základná umelecká škola Jánoš Ružomberok Terézia Zemková
4. Soňa Barbořáková 6 Let vesmírom Súkromná základná umelecká škola BRIOSO Žilina Zuzana Adamíková
4. Kristián Gondek 4 "Kamaráti ufóni" Cirkevná základná umelecká škola Lučenec Eva Kurucová
4. Lucia Gašparovičová 7 Vesmírne rakety Súkromná základná umelecká škola Lozorno Liana Rosinová
4. Nikola Kozáková 8 "Myšlienky môjho vesmíru" Základná umelecká škola Púchov Elena Toporová
4. Lucka Kutajová 8 "Návštevníci" Základná umelecká škola J. Kréna Nové Mesto nad Váhom K. Mareková
4. Teodora Zavarská 5 Mimozemšťania sa radujú Základná umelecká škola Bratislava Táňa Kuzmová
4 Ivan Dučai 8 "Mimozemšťania sú všade" Základná umelecká škola Michalovce Michalovce Alena Niklasová
4. Matej Štellmach 9 Spolupráca kozmonautov Súkromná základná umelecká škola Stará Ľubovňa Nadeža Štefančíková
4. Matúš Bajužík 10 Astrosia Základná umelecká škola Trebišov Rastislav Štefaňák
4. Samko Kuna 6 "V atmosfére" Súkromná základná umelecká škola Trenčín Denisa Svitková
4. Lea Zoššaková 10 Čumil Cirkevná základná umelecká škola sv. Gorazda Vrbové Jozef Vrbovsky
4. Tobias Šimko 8 "Život vo vesmíre" Súkromná základná umelecká škola Liptovská Štiavnica Pečitová
4. Tamara Čermáková 8 "Ufónka maškrtnica" Základná umelecká škola Holíč Gabriela Vávrová
5. Michal Gabčo 11 Záchytný bod vo vesmíre Súkromná základná umelecká škola Piešťany Miriam Mikušecová
5. Ronald Karvai 11 Vesmírna campbelova polievka Základná umelecká škola Hurbanovo Angelika Holomáňová
5. Michaela Miklušová 16 V lúčoch svetla Základná umelecká škola Košice Monika Gramatová
5. Laura Liliana Kajanová 12 "Súhvezdia zverokruhu" Základná umelecká škola Tlmače  
5. Paulína Dikošová 13 Vesmírna abstrakcia Základná umelecká škola Žilina Stanislava Marettová
5. Júlia Fertaľová 14 Vesmírny cyklus Základná umelecká škola Raslavice Matej Bělunek
5. Ema Kakasová 17 Pristátie Základná umelecká škola Komárno Jozef Szilva
5. Emma Sivulková 10 Pes Lajka vo vesmíre Súkromná základná umelecká škola Stará Ľubovňa Lucia Suchánová
5. Matej Papučík 15 Vesmírne erupcie Základná umelecká škola Ferka Špániho Žilina Irena Bohunická
5. Juraj Šatala 11 Pilot prieskumník Základná umelecká škola Trebišov Anton Vasilko
5. Ema Hrabčáková 14 "Apokalypsa" Základná umelecká škola Sabinov Eva Motýľová
5. Timotej Lapin 14 "Iné svety" Základná umelecká škola Partizánske Karin Janžová
5. Nina Gajdošíková 11 Vesmír Základná umelecká škola Kolárovo Tímea Szalai Golasz
5. Lucia Cicáková 12 "Supernova" Základná umelecká škola Jána Fischera Kvetoňa Sereď Jarmila Lehoczki
5. Veronika Gáliková 14 Stretnutie galaxií Základná umelecká škola Rimavská Sobota Daniela Páneková