Hlavné Menu

Operačný program Informatizácia spoločnosti

 

Cena ministerky kultúry SR za rok 2020 za kat. b) – oblasť kult. dedičstva a kult.-osvet. činnosti

Vesmír očami detí

Výsledková listina - Vesmír očami detí, rok 2018 - víťazné práce

Výsledková listina - Vesmír očami detí - rok 2018
Č. Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica Mesto Pedagóg
1 1 Jakub Bača Deň a noc Materská škola 8.mája č. 500/56 Svidník Katarína Labunová
2 1 Soňa Jurošová Vesmírčan Centrum voľného času Orgovánová č. 5, EP.Popradská 86 Košice Miroslava Balušeskulová
3 1 Michaela Smiešková Ideme do vesmíru ZŠ s MŠ E.A.Cernana Ústredie č. 286 Vysoká nad Kysucou Mgr. Ľ. Hoďáková
4 1 Paulína Mutňanská Vesmír Materská škola Odbojárov, EP.Ľuborčianska 2 Nemšová Eva Oriešková
5 1 Nela Cicková   Materská škola Nábrežná č. 2 Nová Baňa Zuzana Chrančeková
6 1 Hana Hancková Lietavice Materská škola Kováčova č. 10 Starý Tekov Miriam Solmošiová
7 1 Alžbeta Škrabanová "Slová" Materská škola Pavla Horova č. 3 Bratislava Táňa Kuzmová
8 1 Jakub Škrobian Kozmonaut na prieskume Základná škola s materskou školou Školská č. 49 Žilina Ivana Kucháriková
9 1 Kristína Blatnická Príšerka Materská škola Nový diel č. 50 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
10 1 Karolína Sabová Naša planéta Zem Základná škola s materskou školou č. 421 Bežovce  
11 1 Maxim Zábudlý Moja raketa Materská škola 1.mája č. 4 Banská Štiavnica Miroslava Inglotová
12 1 Emma Lehocká Pani fantázia vo vesmíre Materská škola Hviezdoslavova č. 12 Nové Mesto nad Váhom Mgr. Nikola Vachová
13 1 Ivana Nižniková Čierno-farebný vesmír Materská škola č. 96 Paňovce Bc. Alexandra Kovácsová
14 1 Kristína Valiková Vesmírne slniečko Materská škola Lesnícka č. 1370 Krásno nad Kysucou Katarína Šamajová
15 1 Miloš Bunčiak Vesmírna stanica Materská škola Pionierska č. 348 Čachtice Iveta van Wingerden
16 2 Niki Adamčová Kríkové bytosti Základná škola Pohraničná č. 9 Komárno Aneta Hradilová
17 2 Alexandra Michnicová "Slnečné erupcie" Základná škola Lichardova č. 24 Žilina Zuzčáková Alexandra
18 2 Tímea Smolková Noví priatelia Základná škola s materskou školou Nám.1.mája č. 3 Chtelnica Mgr. Anna Galbová
19 2 Sofia Kostolecká   Základná škola s materskou školou č.284 Jur nad Hronom Mgr. Marta Vetorová
20 2 Barbora Murínová "Mimozemšťania" Základná škola s materskou školou č. 315 Novoť Mgr. Mária Michalidesová
21 2 Simon Trangel Vesmír očami detí Základná škola Tupolevova č.20 Bratislava Andrea Ďurikovičová PaedDr.
22 2 Viktor Holboj Kolónia na Marse Základná škola Rozmarínová č. 1 Komárno Ing. Renata Kubalová
23 2 Stefanie Rácová "mimozemšťan MIMI" Základná škola Hlavná č. 130 Hodejov Mgr. Tormová Sabina
24 2 Matúš Tóth Raketa Centrum voľného času Orgovánová č. 5, EP.Popradská 86 Košice Miroslava Balušeskulová
25 2 Sofia Mária Kasášová Snímka ružovej Galaxie Základná škola G.Bethlena č .41 Nové Zámky Katarína Klučiarová
26 2 Sonička Potočárová Rodina kvietočkovcov na výlete Základná škola s materskou školou č. 1374 Osčadnica Mgr. J.Potočárová
27 2 Lucia Holienčíková Vo vesmírnej lodi Základná škola ul. Aurela Stodolu č. 60 Martin Mgr. Lehotská Jana
28 2 Lukáš Gajdúšek "Planéta so skalnatým povrchom" Základná škola Bezručova č. 66 Trenčín Mgr. K.Lubjáková
29 2 Šimon Sentivan "Prechádzka po Mesiaci" Základná škola Kudlovská č. 11 Humenné  
30 2 Orsolya Vörös Marťankovia Základná škola M.Jókaiho s VJM ul. Mieru č. 2 Komárno Eva Jókai
31 3 Hana Kisová Vesmírna energia Základná škola s materskou školou č. 404 Soblahov Mgr. Ľuboslava Jožeková
32 3 Dana Sleziaková "Jestvuje život na inej planéte?" Základná škola ul. Zarevúca č. 18 Ružomberok Mgr. Mária Fongusová
33 3 Erik Benyo   Základná škola ul.Pohraničná č.9 Komárno Katarína Bugáňová
34 3 Zora Suchá "Vesmírne cesty" Základná škola Pugačevova č. 7 Humenné Mgr. Ľudmila Hanáková
35 3 Martina Janáková "Tajomná zemeguľa vo vesmíre" Základná škola J.Hollého č. 696/3 Topoľčany Mgr. Palušová T.
36 3 Eva Hvizdošová Vesmírna párty Základná škola č. 201 Kluknava Marta Vodová
37 3 Tamara Hertelová Farebný vesmír Základná škola s materskou školou č. 137 Horné Otrokovce Mgr. Zuzana Gubáňová
38 3 Bianka Knapová "Mimozemšťan" Základná škola Š.Šmálika Školská č. 166 Tvrdošín PaedDr.A.Lenčuchová
39 3 Sofia Kočišová Nekonečný vesmír Základná škola s materskou školou č. 1547 Vlčany Mgr. Klára Jancsová
40 3 Adam Zachar Vesmírne sídlisko Základná škola Nám. Konkolyho Thege č. 2 Hurbanovo Mgr. Lucia Hulková
41 3 Miriam Zeleňáková Kvetinové opojenie Centrum voľného času Družstevná č. 509 Strážske  
42 3 Tomáš Mitraľov "Novodobý Ikaros" Základná škola J.A.Komenského č. 1 Michalovce  
43 3 Lívia Mlynárová SPACE LOVE Základná škola s materskou školou Dostojevského ul.2616/25 Poprad PaedDr. Mária Vicianová
44 3 Tomáš Eliaš Ku hviezdam Základná škola Matice slovenskej č. 13 Prešov Mgr. M.Režnická
45 3 Nikola Margušová Farebný výbuch Galaxie Základná škola Prostějovská č. 38 Prešov Mgr. Eva Bartková
46 4 Nella Repková Vesmírna misia Súkromná základná umelecká škola Štúrova č. 3 Stará Ľubovňa Nadežda Štefančíková
47 4 Igor Dorčák "Letíme vesmírom" Cirkevná spojená škola sv. Cecílie Kollárová č. 17 Sečovce Mgr. Zuzana Vargová
48 4 Zora Nemcová   Základná umelecká škola Pribinova č. 5 Hlohovec  
49 4 Jakub Gazdík Kozmonaut na Mesiaci Základná umelecká škola I.W.Kráľa Jesenského č. 246/10 Považská Bystrica Mgr. Andrea Hriviková
50 4 Katarína Ščerbová Vesmírna diskotéka Základná umelecká škola Komenského č. 807/27 Svidník Viera Guzlejová
51 4 Alžbeta Samčíková "Vesmírne mesto" Súkromná základná umelecká škola Gagarinová č. 7 Trenčín Mgr. Kubicová K.
52 4 Paula Čaplovičová Na návšteve Základná umelecká škola Zimná č. 12 Spišská Belá Janette Kubalová
53 4 Karin Demčáková "Vesmírny kamarát" Základná umelecká škola Budovateľská 486/17 Hanušovce nad Topľou Mgr. Anna Hrehová
54 4 Adrián Paulovič Vesmír Základná umelecká škola Mudroňa č. 6 Martin Erika Fízelová
55 4 Martina Marcová "Na návšteve" Základná umelecká škola M.R.štefánika 355 Turzovka  
56 4 Radka Uhlíkova Vesmírna rodinka Základná umelecká škola Štúrova 590/31 Nové Mesto nad Váhom Katarína Mareková
57 4 Dominika Urbaníková Vesmírny výskum Základná umelecká škola I.Ballu Nám. Slobody 1271/6 Dolný Kubín Mgr. Daniel Marček
58 4 Gréta Štefáková "Robot" Základná umelecká škola Ul. SNP č. 167 Krásno nad Kysucou  
59 4 Adam Angyal Vesmír Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 Kolárovo Mgr. Tímea Golaszová
60 4 Lucia Pastýrová Vesmírne raketové preteky Základná umelecká škola Nábrežie Rimavy Hnúšťa Mgr. Anna Černáková PhD.
61 5 Kristína Polomská Vesmírne metamorfózy Základná umelecká škola Štúrova č. 29 Lipany PaedDr. P.Chovancová
62 5 Sára Sujová "Farebný vesmír" Základná umelecká škola ul. Francisciho č. 803 Tisovec Mgr. Ivana Szőkeová
63 5 Lea Romana Bálintová Viac modrý vesmír nepoznám Základná umelecká škola Nábrežie Rimavy č.457 Hnúšťa Miroslav Bračo
64 5 Lukáš Holba "Mimozemšťan" Súkromná základná umelecká škola Gagarinová č. 7 Trenčín Mgr. Peťkovský O., PhD.
65 5 Alexandra Ščensná Oprava satelitu Súkromná základná umelecká škola Štúrova č. 3 Stará Ľubovňa Mgr. Lucia Reľovská
66 5 Marína Ružinská "Zelený svet ofónov" Základná umelecká škola Mariánske nám. 252/5 Trebišov Anton Vasilko - akad.maliar
67 5 Nina Pagáčová Maľba v exteriéri Súkromná základná umelecká škola J.Braneckého č. 130/5 Trenčianska Teplá  
68 5 Klára Straková "Xénya" Základná umelecká škola M.R.Štefánika č. 2007 Čadca PhDr.M.Habčáková Samsonová
69 5 Matúš Jankovič Volanie z hlbín vesmíru Súkromná základná umelecká škola Zavretý kút č. 68 Piešťany Miriam Mikušecová
70 5 Andrea Nagyová Mliečna dráha planét Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo Mgr. Soňa Csontosová
71 5 Barbara Leferovičová Tajomné odkazy Základná umelecká škola Komenského č. 807/27 Svidník Viera Guzlejová
72 5 Ela Štreicherová Vo vesmíre Cirkevná základná umelecká škola sv. Lukáša Stummerova č. 20 Topoľčany Xénia Rigová
73 5 Kristína Lili Križová Robot Súkromná základná umelecká škola Gemerská cesta č. 1 Lučenec Mgr. Tomáš Kríž
74 5 Lenka Kapcová Vesmírna dynamika Základná umelecká škola Salvova č. 1 Rimavská Sobota Mgr. Daniela Páneková
75 5 Šimon Paulovič Vesmírne dotyky Súkromná základná umelecká škola Gemerská cesta č. 1 Lučenec Mgr. Jela Hojtelová

Vesmír očami detí 2018 - vyhodnotenie okresného kola

Postupujúce práce na celoslovenské kolo súťaže VOD - okres Komárno
Č. Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
1 1 Félix Bílek Raketa letí na Mars Materská škola Nový Diel č. 50 Hurbanovo Zuzana Vrábelová
2 1 Kristína Blatnická Príšerka Materská škola Nový Diel č. 50 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
3 1 Zara Horváthová Veselo je vo vesmíre Materská škola Kapitánová č. 29 Komárno Marta Adameková
4 1 Dóra Besztrová " Találkozás az űrben" Materská škola s VJM Františkánov č. 20 Komárno Sipula Katalin
5 1 Ela Sabová " Život vo vesmíre" Materská škola " Legoland" Mederčská č. 38 Komárno Mgr. Beata Riszdorferová
6 2 Niki Adamčová Kríkové bytosti Základná škola Pohraničná č. 9 Komárno Aneta Hradilová
7 2 Viktor Holboj Kolónia na Marse Základná škola Rozmarínová č. 1 Komárno Ing. Renáta Kubalová
8 2 Michaela Ráczová Na vychádzke Základná škola Rozmarínová č. 1 Komárno Ing. Renáta Kubalová
9 2 Anna Sophia Svoboda Dobývanie vesmíru Základná škola Móra Jókaiho s VJM Mieru č. 2 Komárno Jókai Éva
10 2 Orsolya Vörös Marťankovia Základná škola Móra Jókaiho s VJM Mieru č. 2 Komárno Jókai Éva
11 3 Adam Zachar Vesmírne sídlisko Základná škola Nám. Konkolyho Thege č. 2 Hurbanovo Mgr. Lucia Hulková
12 3 Karina Záhorszki Mimozemšťania z farebnej planéty Základná škola s VJM Eötvösa č. 39 Komárno Mgr. Ferencziová Eva
13 3 Erik Benyo   Základná škola Pohraničná č. 9 Komárno Katarína Bugáňová
14 3 Nikolett Danics Čierna diera Základná škola Móra Jókaiho s VJM Mieru č. 2 Komárno Jókai Éva
15 3 Emma Vörösová Zrážka asteroidov Základná škola s VJM Školská č. 8 Pribeta Štefan Záležák
16 4 Lara Lengyelová Očarený pohľadom Základná umelecká škola - MAI Komárňanská č.116 Hurbanovo Mgr. Melinda Záležáková
17 4 Dávid Tomeš Vesmír Základná umelecká škola Kostolné nám. č.10 Kolárovo Mgr. Tímea Golaszová
18 4 András Kasnyik Dobývanie Mesiaca človekom Základná umelecká škola- MAI Komárňanská č.116 Hurbanovo Mgr. Melinda Záležáková
19 4 Adam Angyal Vesmír Základná umelecká škola Kostolné nám. č.10 Kolárovo Mgr. Tímea Golaszová
20 4 Dominik Németh Vesmír Základná umelecká škola Kostolné nám. č.10 Kolárovo Mgr. Tímea Golaszová
21 5 Karina Árendášová Supernova Základná umelecá škola - MAI Komárňanská č.116 Hurbanovo Mgr. Melinda Záležáková
22 5 Georgina Nagy Vesmír Základná umelecká škola Kostolné nám. č.10 Kolárovo Mgr. Tímea Golaszová
23 5 Andrea Nagyová Miečna dráha planét Základná umelecká škola - MAI Komárňanská č.116 Hurbanovo Mgr. Soňa Csontosová
24 5 Július Tégláš Objekt číslo 1911 vo Vesmíre Základná umelecká škola Letná č. 12 Komárno Jozef Szilva
25 5 Eszter Czirák Vesmír Základná umelecká škola Kostolné nám. č.10 Kolárovo Mgr. Tímea Golaszová
                 
                 
Ocenené práce v okrese Komárno
Č. Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
26 1 Gabriel Pavlovič V rakete Spojená škola - ZŠ s MŠ pri zdravotnom zariadení Hradná č. 7 Komárno I.Ganzerová
27 1 Leonard Ševčík Príšerka Materská škola Nový diel č. 50 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
28 1 Tomáš Czigle Vo vesmíre Materská škola Kapitánová č. 29 Komárno Marta Adameková
29 1 Sára Stefankovics " Egerek támadása" Materská škola s VJM ul. Františkánov č. 20 Komárno Sipula Katalin
30 1 Monika Paradiová Na Mesiaci Materská škola Nový diel č. 50 Hurbanovo Zuzana Vrábelová
31 2 Nelly Záhorská Vesmírny duch Základná škola Pohraničná č. 9 Komárno Aneta Hradilová
32 2 Eszter Csontos Narodili sme sa z meteoritu Základná škola Móra Jókaiho s VJM Mieru č. 2 Komárno Jókai Eva
33 2 Liza Mácsik Vesmírne plazmy Základná škola Móra Jókaiho s VJM Mieru č. 2 Komárno Jókai Eva
34 2 Attila Szabó Planéta " MEZ" Základná škola Cesta na vŕšku 1 Marcelová Jaroslava Ölveczká
35 2 Patrik Vörös Môj prvý let Základná škola J.A.Komenského Rábska č. 14 Kolárovo Mgr. Monika Kacz
36 3 Ivan Bukor Tajomná planéta Základná škola s VJM Eötvösa č. 39 Komárno Mgr. Ferencziová Eva
37 3 Veronika Chvostíková Blízke stretnutie Základná škola Rozmarínová č. 1 Komárno Ing. Renata Kubalová
38 3 Jana Horváthová   Základná škola Školská č. 10 Zemianska Olča Mgr. Dagmar Janišová
39 3 Daniel Leczkési Kôň z kozmu Základná škola Nám. Konkolyho Thege č. 2 Hurbanovo Mgr. Marta Kováčová
40 3 Kitti Pinke Cesta do nekonečna Základná škola s VJM Školská č. 8 Pribeta Štefan Záležák
41 4 Marian Pinke Vesmír Súkromná ZUŠ Silvie Czafrangóovej Školská č. 332 Chotín Mgr. Andrea Szabó Križan
42 4 Zoja Polláková Súboj príšer Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo Mgr. Soňa Csontosová
43 4 Lilien Jančík   Základná umelecká škola Letná č. 12 Komárno Ágota Novák
44 4 Roman Obuch " Trojhlavý marťan" Základná umelecká škola Letná č. 12 Komárno Mgr. Art. Emőke Szilva
45 4 Eszter Csenge Kočiš Vesmír Základná umelecká škola Kostolné nám. č. 10 Kolárovo Mgr. Tímea Golaszová
46 5 Rebeka Kováčová Kozmonaut Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo Mgr. Soňa Csontosová
47 5 Réka Bugár Vesmírna noc Základná umelecká škola Letná č. 12 Komárno Jozef Szilva
48 5 Orsolya Virág Kocsis Gaia Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo Mgr. Melinda Záležáková
49 5 Réka Izsáková Gravitácia Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo Mgr. Melinda Záležáková
50 5 Nina Rusňáková Galaxia Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
                 
                 
Postupujúce práce na celoslovenské kolo súťaže VOD - okres Nové Zámky
Č. Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
51 1 Dávid Ivanega Vesmírne dobrodružstvo Základná škola s MŠ č. 93 Dubník Zuzana Mitalová
52 1 Péter Patrik Benjamín Vesmírna raketa Materská škola MDŽ č. 26 Šurany Jana Bezdedová
53 1 Isabel Hegedűsová " Vesmírčan Odo-Dodo" Materská škola Bartóková č. 38 Štúrovo Beata Babincová
54 1 Orsolya Zátik Pristáli sme na Zemi, kde ste kamoši? Materská škola Bartóková č. 38 Štúrovo Beata Babincová
55 1 Nikol Tináková Kométy a Galaxie Materská škola Šoltésovej č. 12 Nové Zámky Katarína Klučiarová
56 2 Samuel Benedek Borbély "Hviezdy a hviezdy" ZŠ K.Szemerényiho s VJM Nová cesta č. 9 Tvrdošovce Mgr. Csányiová Mária
57 2 Áron Szabó Ufo vo vesmíre ZŠ J.Endrődyho s VJM č. 491 Mužla Mária Benková
58 2 Hana Sedmáková Môj farebný vesmír Základná škola Hradná č. 22 Nové Zámky Mgr. Beata Makatová
59 2 Emma Kasášová Ufonka Androméda Základná škola G.Bethlena č. 41 Nové Zámky Katarína Klučiarová
60 2 Sofia Mária Kasášová Snímka ružovej Galaxie Základná škola G.Bethlena č. 41 Nové Zámky Katarína Klučiarová
61 3 Lilian Šimuneková Farebný vesmír v hrsti Základná škola Hradná č. 22 Nové Zámky Mgr. Alžbeta Kassová
62 3 Vivien Horváthová Farebný svet vo vesmíre ZŠ J.Endrődyho s VJM č. 491 Mužla Mgr. Oľga Zácsová
63 3 Lujza Gábrišová   Základná škola č.505 Mojzesovo - Černík Mgr. Miriam Hačková
64 3 Dávid Nyitrai Vesmír 21.storočia Základná škola Školská č. 2 Svodín Mgr. Marek Minárik
65 3 Lukáš Palacka "úsmev vo vesmíre..." Základná škola s MŠ Kapitána nálepku č. 43 Bánov PaedDr.Zdenka Klučková
66 4 Natali Drubits Mimozemšťan ZUŠ Ferenca Liszta Komenského č. 2 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
67 4 Lukáš Macalák Vo vesmíre ZUŠ Ferenca Liszta Komenského č. 2 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
68 4 Liza Andová Vesmír Základná umelecká škola SNP č. 5 Nové Zámky Mária Zsapková
69 4 Eszter Pócs Mimozemšťan Základná umelecká škola SNP č. 5 Nové Zámky Mária Zsapková
70 4 Simona Virágová "Mimozemský život" ZUŠ T.Sládkoviča Nám. Hrdinov č. 10 Šurany Mgr. Soňa Némethová
71 5 Renáta Svajdová Tajomná planéta ZUŠ Ferenca Liszta Komenského č. 2 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
72 5 Gabriela Raceková "Vesmír ako veľké akvárium" ZUŠ T.Sládkoviča Nám. Hrdinov č. 10 Šurany Mgr. Soňa Némethová
73 5 Natália Sajka Vo víre farieb ZUŠ Ferenca Liszta Komenského č. 2 Štúrovo Mgr. Zuzana Faragó
74 5 Katarína Šajtošová "cukríková planéta" ZUŠ Sv. Lukáša Andovská č. 4 Nové Zámky Pšenáková
75 5 Dominika Varholíková "Výbuch Galaxií" ZUŠ T.Sládkoviča Nám. Hrdinov č. 10 Šurany Mgr. Soňa Némethová
                 
                 
Postupujúce práce na celoslovenské kolo súťaže VOD - okres Dunajská Streda
Č. Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
76 1 Annamária Horváth Vesmír Materská škola s VJM Októbrová č. 47 Dunajská Streda Monika Ignaták
77 1 Lukáš Slivka Objavovanie vesmíru Materská škola Veterná č. 496 Šamorín Eva Magyarics
78 1 Vy Khan Trung "Medzi hviezdami" Materská škola Komenského č. 8 Dunajská Streda Gašparíková
79 1 Bernadett Fukács Vesmír Materská škola s VJM Októbrová č. 47 Dunajská Streda Monika Ignaták
80 1 Viktor Mészáros Cesta k mliečnej dráhe Materská škola Nám. SNP č. 187/11 Dunajská Streda Judit Richter
81 2 Fabián Bugár   Základná škola Školský rad č.416/27 Štvrtok na Ostrove Mgr. Etela Molnárová
82 2 Zsófia Zsemlye Vesmír očami detí Centrum voľného času Železničná č. 7 Veľký Meder Erika Zsemlyeová
83 2 Anna Both Človek vo vesmíre Základná škola B.Bartóka s VJM Bratislavská č. 622/38 Veľký Meder Mgr. Klara Mikolai
84 2 Nataša Jelinková Vesmír očami detí Základná škola Mateja Bela Kláštorná č. 995 Šamorín Mgr. Judita Kolesvárová
85 2 Tomáš Kunštár Vesmír očami detí Základná škola Mateja Bela Kláštorná č. 995 Šamorín Mgr. A.Schnoblová
86 3 Jozef Botló Neznámi vesmír ZŠ s MŠ Zsigmonda Móricza s VJM Hlavná č. 193 Orechová Potôň Mgr. Erika Molnár
87 3 Fatou Kiné Niang Moje milé vesmírne príšerky, stále sa mi o vás sníva Základná škola Komenského č. 3 Gabčíkovo RNDr. Daniela Vojtušová
88 3 Jennifer Holubová Mimozemšťanská partia vo vesmíre Špeciálna základná škola s VJM Ádorská č. 5400 Dunajská Streda Krisztina Németh
89 3 Vanessa Reiter Môj vesmír Základná škola Hlavná č. 25 Zlaté Klasy Mgr. Silvia Boháčová
90 3 Alexander Cseh Planéty ako kvety Základná škola B.Bartóka s VJM Bratislavská č. 622/38 Veľký Meder Mgr. Klára Mikolai
91 4 Anna Vivien Rišková Prechádzka na Mesiaci ZUŠ Jozefa Janigu Železničná č. 16 Veľký Meder Alžbeta Fábiková
92 4 Peter Hansen Výlet do vesmíru ZUŠ Jozefa Janigu Železničná č. 16 Veľký Meder Alžbeta Fábiková
93 5 Réka Egrecká Planéta opice ZUŠ Jozefa Janigu Železničná č. 16 Veľký Meder Alžbeta Fábiková
                 
                 
Postupujúce práce na celoslovenské kolo súťaže VOD - okres Bratislava
Č. Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Ulica školy Mesto Pedagóg
94 1 Anička Mičietová   Centrum voľného času Perníková č. 2 Bratislava Mgr. Iveta Sarvašová
95 1 Michaela Gerčáková Malý princ Materská škola M.Marečka č. 20 Bratislava Alena Majerníková
96 1 Viktor Wiedermann Kozmonaut ZŠ s MŠ M.R.Štefánika Grösslingová č. 48 Bratislava Beata Magdoliničová
97 1 Alžbeta Škrabanová "Slová" Materská škola Pavla Horova č. 3 Bratislava Táňa Kuzmová
98 1 Simona Treglová "Stretnutie s mimozemšťanom Materská škola Pavla Horova č. 3 Bratislava Táňa Kuzmová
99 2 Tomas Kolar Mimozemšťan z Mesiaca Základná škola Pri Kríži č. 11 Bratislava Mgr. Adela Žáková
100 2 Nataša Tatiana Štefániková Vesmírna dráha ZŠ s MŠ M.R.Štefánika Grösslingová č. 48 Bratislava Mgr. Petronela Petrunčíková
101 2 Simon Trangel Vesmír očami detí Základná škola Tupolevova č. 20 Bratislava PaedDr.Andrea Ďurikovičová
102 2 Adam Strešňák Vesmírne mesto ZŠ A.Molnára Szencziho s VJM Nám. A.Molnára č. 2 Senec Enikő Molnárová, Erika Sándor
103 2 Lucia Pabst Vesmír Základná škola Karloveská č. 61 Bratislava Mgr. Art. Marianna Kassayová
104 3 Monika Hodúrová Vo vesmíre Základná škola Mierová č. 46 Bratislava Mgr. Jana Sekajová
105 3 Diana Móriczová "Objavili našu planétu!" Základná škola Podzáhradná č. 51 Bratislava Novotná
106 3 Jakub Brňák Vesmír v mojom sne Základná škola s MŠ Odborárska č. 2 Bratislava Mgr. Ľubica Daneková
107 3 Ester Kováčová Vesmírny volejbal Základná škola Tupolevova č. 20 Bratislava Zuzana Bulafčíková
108 3 Veronika Oláhová   Základná škola Nobelovo nám. č. 6 Bratislava Mgr. Miroslava Hudáková
109 4 Oliver Fürst Výskumník Súkromná ZUŠ - LADON Nevädzová č. 4 Bratislava Kristína Gavernik
110 4 Natália Perná Mimozemská farma Súkromná ZUŠ - LADON Nevädzová č. 4 Bratislava Alexandra Puchovská
111 4 Ondrej Taragel "štart lietajúcich strojov" Základná umelecká škola Istrijská č. 22 Bratislava Táňa Kuzmová
112 4 Šimon Rajecký "Let nad krajinou" Základná umelecká škola Istrijská č. 22 Bratislava Táňa Kuzmová
113 4 Martin Borecký "Stopy mimozemšťanou" Základná umelecká škola Istrijská č. 22 Bratislava Táňa Kuzmová
114 5 Ela Kaniková Strážca vesmíru Súkromná ZUŠ - LADON Nevädzová č. 4 Bratislava Alexandra Puchovská
115 5 Laura Rajecká "Cesta okolo sveta" Základná umelecká škola Istrijská č. 22 Bratislava Táňa Kuzmová
116 5 Monika Olejová Velvet the planet eater Základná umelecká škola Istrijská č. 22 Bratislava Patrícia Pálešová
117 5 Jana Kurčíková Firewall dragon Základná umelecká škola Istrijská č. 22 Bratislava Patrícia Pálešová
118 5 Laura Krankušová Tak blízko a tak ďaleko... Súkromná ZUŠ - LADON Nevädzová č. 4 Bratislava Alexandra Puchovská

Vesmír očami detí 2017 - víťazné práce celoslovenského kola

Vesmír očami detí 2017 - víťazné práce celoslovenského kola
Kat. Meno Priezvisko Názov práce Škola Adresa školy Mesto Pedagóg
1. Lilien Čižmárová Kozmonauti vo vesmíre Materská škola – elok. prac. Komenského 8 Vsetínska 36 Stará Ľubovňa Mgr. Michaela Dudová
1. Tamarka Vitkovičová Kozmonaut Materská škola Humenská 51 Košice  
1. Viki Piterková Pozdrav z vesmíru Základná škola s materskou školou č.243 Kolta Tatiana Matejíčková
1. Kristián Horbov Raketou na Mesiac Materská škola Nábrežná 2 Nová Baňa Bc. Janka Zimová
1. Viktória Kačmaríková Cesta do vesmíru Materská škola Tatranská 21 Stará Ľubovňa Mgr. Lucia Reľovská
1. Michal Macko Mimozemšťan Materská škola Kostolíky 354/7 Hubová Olosová Ivana
1. Kristínka Šilhárová Nové znamenie Materská škola Kalinčiakova 1 Hlohovec Mgr. Slavomíra Valachová
1. Adam Decha Môj astronaut Cirkevná materská škola Bl. B. V. Hopku J. Švermu 4 Michalovce  
1. Sarah Tkáčová Mimozemšťan vo vesmíre Materská škola Lipová 21 Spišská nová Ves Mgr. Adriana Jalčová
1. Michal Filip 3,2,1… štart Materská škola Čajakova 4 Žilina  
1. Júlia Matucha Letím Materská škola Pavla Horova 3 Bratislava Táňa Kuzmová
1. Emily Žipajová Čo vidí môj ďalekohľad Súkromná materská škola ELBA Smetanova 2 Prešov Alica Petraníková
1. Simona Maňková Petríková cesta okolo sveta Materská škola Škultétyho 1031/26 Trebišov H. Ščurová
1. Patrik Žaťko Život vo vesmíre Materská škola Janka Kráľa 1594/1 Topoľčany Eva Kondrlová
1. Nony Bicknell Ako Zemská dúha Základná škola s materskou školou Pod hájom 967 Dubnica nad Váhom p. Múčková
2. Dominika Heneková Veselý vesmír Základná škola Bezručova 66 Trenčín M. Čudaiová
2. Emma Együdová Mliečna cesta Základná škola s materskou školou č. 927 Kozárovce  
2. Sara Koňušíková Ufónčatá Danka a Janka Základná škola s materskou školou č. 680 Stará Bystrica  
2. Barbora Srogoňová Vesmír Základná škola s materskou školou č. 299 Oravská Lesná Mgr. Iveta Kozáková
2. Matúš Chlup Tajomná planéta Základná škola Litoměřická 32 Topoľčianky PaeDr. Jana Bakaľávová
2. Alexandra Miľková Priateľ z vesmíru Základná škola J.Švermu 6 Michalovce  
2. Sofia Kocsisová Kozmonaut Základná škola Rozmarínová 1 Komárno Ing. Renáta Kubalová
2. Michaela Kyšelová Štartujeme Základná škola s materskou školou Plavnica 244 Plavnica PaeDr.H.Fröhlichová
2. Matúš Bielik Dvaja kozmonauti Základná škola Jarná 20 Žilina Mgr. Zlatica Lajčiaková
2. Tamara Prevužňáková Stretnutie Základná škola Za vodou 14 Stará Ľubovňa Mgr. Eva Balboneová
2. Grétka Havranová Rozkvitnutý Mars Základná škola Pribinova 34 Trebišov Mgr. Bodnárová
2. Timea Smolková Moji vesmírny kamaráti Základná škola s materskou školou Nám.1.mája 3 Chtelnica Mgr. Anna Galbová
2. Simona Baziľaková Keď padá hviezda Základná škola Matice slovenskej 13 Prešov Mgr. Alena Daňková
2. Rebeka Miková Vesmírna návšteva Základná škola Ďurčiná 225 Rajec  
2. Andrej Fábry Môj kamarát mimozemšťan Základná škola s materskou školou Pod hájom 967 Dubnica nad Váhom Mgr. Viera Mládková
3. Natália Pagáčová Vesmírna kráska Základná škola s MŠ H. Gavloviča Školská 369 Pruské Mgr. Zdenka Cíbiková
3. Patrik Miko Návšteva vesmíru Základná škola Lipová 2 Rajec Mgr. Ľudmila Holtáková
3. Lukáš Štupák Vesmírna púť Základná škola Lúčna 8 Divín L. Štupáková
3. Klaudia Micsinaiová Vesmírne procesy Základná škola G. Betlena 41
Nové Zámky Dr. Katarína Sedláčková
3. Oliver Fejczo Nie som zlý Základná škola Užrodská 39 Košice Mgr. Mária Škraková
3. Diana Havranková Vo vesmíre Základná škola Krymská 5 Michalovce  
3. Richard Zavadiak Vesmír Základná škola Pribinova 34 Trebišov Mgr. Bodnárová
3. Adam Bella Slnečný svit Súkromná základná škola K.Mikszátha K. Mikszátha 1 Rimavská Sobota Mgr. Katarína Svoreňová
3. Tatiana Bebková Bez názvu Základná škola s materskou školou č. 244 Plavnica PaeDr.H.Fröhlichová
3. Miriama Bobáková Votrelec Základná škola Klačno 4/2201 Ružomberok Mgr. E.Latáková
3. Sára Sokolová Už prichádzajú Základná škola Za vodou 14 Stará Ľubovňa Mgr. Eva Balboneová
3. Viktória Kordošová Počiatok vesmíru Základná škola Golianova 8 Banská Bystrica I. Krištofová
3. Dominika Gabriová Hovoria, že som filozof... Základná škola s materskou školou Koškovce 134 Koškovce  
3. Nikola Pinková Padajúca kométa Základná škola Prostějovská 38 Prešov Mgr. Eva Bartková
3. Nikola Budjačová Šialený výlet do kozmu Základná škola s materskou školou Pod hájom 967 Dubnica nad Váhom p. Koštialiková
4. Chiara Pagáčová Mimozemšťania Základná umelecká škola SNP 167 Krásno nad Kysucou  
4. Astrid Lee Vo vesmíre Základná umelecká škola K. Pádivého Nám. SNP 2 Trenčín Dana Erteľová
4. Sára Motalíková Vitajte vo vesmíre Súkromná základná umelecká škola Gagarinova 7 Trenčín Bc. Salviany
4. Junwo Jeong Kozmonauti a vesmír Základná umelecká škola L. Árvaya Gaštanová 8327/56A Žilina  
4. Tereza Smilková Kozmonaut Súkromná základná umelecká škola J. Braneckého 130/5 Trenčianska teplá Mikušecová Miriam
4. Katarína Halásová   Základná umelecká škola Pribinova 372/5 Hlohovec Mgr. Slavomíra Valachová
4. Matúš Jankovič Mimozemský stroj Súkromná základná umelecká škola Zavretý kút 68 Piešťany Mikušecová Miriam
4. Jakub Kotrč Mimozemšťan Základná umelecká škola SNP 167 Krásno nad Kysucou  
4. Natália Hajduková Slnečný rytier Základná umelecká škola Komenského 807/27 Svidník Viera Guzlejová
4. Cloe Soos Povrch Venuše Základná umelecká škola J. Cikkera Štefánikovo nábržie 6 Banská Bystrica A. Koscelníková
4. Dávid Biľo Montér satelitu Základná umelecká škola Štúrova 25 Humenné Paedr.Martin Horečný
4. Ema Gajdošová Čiernobiely vesmír Súkromná základná umelecká škola Štúrova 3 Stará Ľubovňa Mgr. Lucia Reľovská
4. Petra Urbáneková Vo vesmíre Základná umelecká škola Komárňanská 116 Hurbanovo Mária Zsapková
4. Kristína Dubielová Nekonečný vesmír Súkromná základná umelecká škola Štúrova 3 Stará Ľubovňa Mgr. Lucia Reľovská
4. Saskia Orlaiová Veselí červení marťanci Súkromná základná umelecká škola Gemerská 1 Lučenec Mgr. Izabela Najpaverová
5. Martin Tomko Môj ochranca z Č.B. planéty Základná umelecká škola Štúrova 25 Humenné PaeDr. Martin Horečný
5. Diana Kužmová Zvieratká z inej galaxie Základná umelecká škola Štúrova 25 Humenné PaeDr. Martin Horečný
5. Klaudia Némethová Hvezdáreň Základná umelecká škola Komárňanská 116 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
5. Kristína Pagáčiková Zrodenie hviezdy Základná umelecká škola Vajanského 27/4 Senica Mgr. Art. Natália Žúrková
5. Nikola Bážová Stretnutie vo vesmíre Súkromná základná umelecká škola J. Braneckého 130/5 Trenčianska teplá Mikušecová Miriam
5. Laura Orviská Návšteva z vesmíru Súkromná základná umelecká škola Zavretý kút 68 Piešťany Mikušecová Miriam
5. Simona Turčanová Vesmírna pieseň Základná umelecká škola Školská 16 Slovenská Ľupča p. Krajanová
5. Daniela Kovalčíková Let zúbkovej víly Základná umelecká škola Petržalská 21 Kežmarok Janka Kučkovská
5. Anna Maniačková Ozubená sústava Základná umelecká škola Š. N. Šamorínskeho Parková 4 Šamorín Anna Mráziková
5. Samuel Mihalda Súhvezdie raka Základná umelecká škola SNP 167 Krásno nad Kysucou A. Nadzamová
5. Mária Liana Károlyi Neidentifikovateľný objekt Základná umelecká škola Októbrová 32 Prešov Juraj Kováčik
5. Daniela Brisudová   Základná umelecká škola Pribinova 372/5 Hlohovec  
5. Lenka Uhrinová   Základná umelecká škola Salvova 1 Rimavská Sobota Mgr. Daniela Páneková
5. Rebeka Dudášová Mimozemské bytosti Základná umelecká škola F. Liszta Komenského 2 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
5. Mária Mišenková Dotyk Základná umelecká škola J. Melkoviča Okružná 9 Stará Ľubovňa Mgr. A.Pavlovská

Výsledková listina - Vesmír očami detí, rok 2016 - víťazné práce

Vesmír očami detí 2016 - víťazné práce
Číslo Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Ulica školy PSČ Mesto Pedagóg
1. 1. Terezka Kiripolská 4 Cesta do vesmíru Základná škola s mat.školou Spartakovská č.5 91702 Trnava Mgr. Grmanová
2. 1. Sarah Miklošová 6 Súhvezdie Veľký voz Materská škola Lánska č. 952 01701 Považská Bystrica  
3. 1. Ninka Schlosserová 5 Mliečna cesta Materská škola Škultétyho 2630/10 95501 Topoľčany Eva Kondrlová
4. 1. Petra Černá 5 Vesmírny kamarát Materská škola   92001 Hlohovec  
5. 1. Sára Boháčiková 4 Deň a noc Materská škola Daxnerová č. 1085 98061 Tisovec Beata Cibuliaková
6. 1. Adrián Suchoň 6 Lietajúci mimozemšťan Materská škola Školská č. 232 95152 Slepčany Iveta Ághová
7. 1. António Lakatoš 6.5   Materská škola pri Zdrav.zariadení Hradná č. 7 94501 Komárno Ped.Mgr.I.Ganzerová
8. 1. Vladimír Boroš 4.5 Stretnutie s mimozemšťanom Materská škola Nábrežná č. 2 96801 Nová Baňa Bc. Janka Zimová
9. 1. Štefan Aľušík 5 Na Mesiaci Materská škola Budovateľská č. 2205/12 06901 Snina  
10. 1. Noemi Daňová 5 Hurá a už som tu Materská škola Osloboditeľov č.1 06601 Humenné Jana Šofranková
11. 1. Nina Veterníková 6 Farebný vesmír Základná škola s mat.školou Hurbanova č.1 03601 Martin Zuzana Kmecová
12. 1. Kristián Tóth 5 Mimozemšťania vo vesmíre Materská škola Rázdolie č. 191/10 95803 Malé Uherce Jana Šútorová
13. 1. Karolína Vargová 5 Skúmanie planéty Materská škola ul.Ľ.Štúra 318/23 08901 Svidník  
14. 1. Dávid Kovalčík 4 Predstava o mimozemšťanovi Materská škola Ličartovce č. 239 08203 Ličartovce Dominika Lešková
15. 1. Tomáš Hríb 5 Pristátie na planéte Materská škola Budovateľská č. 2205/12 06901 Snina  
16. 2. Martina Marková     Základná škola s mat.školou R.Dilonga Hviezdoslavova 823/7 08214 Trstená  
17. 2. Nina Vargová 7 Vesmírne žabky Základná škola Sovietskej armády 493/66 95619 Krnča Mgr. Hubinská Lenka
18. 2. Kamila Magdolenová 10 Hviezdna dráha Základná škola V.Beniaka s MŠ Školská č .186/13 95633 Chynorany  
19. 2. Patrik Suchánek 10 Ufónska slávnosť Špeciálna základná škola Ilava Pivovarská č. 455/62 01901 Ilava Mgr.Monika Hlinková
20. 2. Maxim Žilka 7 Vesmír Základná škola Školská č. 29 08221 Veľký Šariš Mgr. Daniela Derfiňáková
21. 2. Marcela Pokutová 10 Vo vesmíre Špeciálna základná škola ul. SNP 49 05342 Krompachy Mgr. Michal Salancé
22. 2. Karinka Miterková   Vesmír Základná škola s mat.školou č.299 02957 Oravská Lesná  
23. 2. Jakub Uhrina 10 Vesmírny ohňostroj Základná škola Sládkovičová č. 10 03401 Ružomberok Mgr. Andrea Schmidtová
24. 2. Daniela Szepesi   Vesmírna príšerka Základná škola ČSA 15 04501 Moldava n/Bodvou Debnárová
25. 2. Jakub Kandera 6 Na svadobnej ceste Základná škola s mat.školou č.680 02304 Stará Bystrica Mgr. Ľubica Kirnová
26. 2. Nela Telváková 9 Veselý Mimozemšťan Základná škola s mat.školou a ŠJ ul.Osloboditeľov 57 06783 Kamenica nad Cirochou Mgr. Jitka Frívaldská
27. 2. Tobias Kollárik 10 Vesmírne upratovanie Základná škola s mat.školou Nám.1.mája č. 3 92205 Chtelnica Mgr. Galbová Anna
28. 2. Simona Radosová 8 Dvaja mimozemšťania Základná škola Jarná č.20 01001 Žilina Mgr. Zlatica Lajčiaková
29. 2. Sebastián Zahorcsek 9 Misia na Mars Základná škola s VJM Školská č. 8 94655 Pribeta Štefan Záležák
30. 2. Sofia Jusková 9 Marťania Základná škola Moskovská č. 1 07101 Michalovce  
31. 3. Simona Cibulková 14 Život Slnka Základná škola Mierová č. 1 07122 Strážske  
32. 3. Nikola Antolová 11 Sťahujeme sa Základná škola s mat.školou Pod Hájom 967 01841 Dubnica n/Váhom Eva Koštialiková
33. 3. Sabrína Václavíková 11 Pristátie Základná škola Jarná č.20 01001 Žilina Mgr. Zlatica Lajčiaková
34. 3. Františka Franeková 12 Mimozemšťania Základná škola s mat.školou č.315 02955 Novoť Mgr. Michalidesová Mária
35. 3. Martin Filičko 14 Po diaľnici „ VES 623“ do vesmíru Základná škola s mat.školou č.270 06548 Šarišské Jastrabie Mgr. Filičková Erika
36. 3. Barbora Šusteková 14 Mimozemšťania Základná škola s mat.školou č.315 02955 Novoť Mgr. Mária Michalidesová
37. 3. Ján Rácz 15 Merkúr Základná škola V.Szombathyho s VJM Nám.Slobody 141 98002 Jesenské Zuzana Filová
38. 3. Jakub Burka 13 Mimozemšťania Základná škola č.164 95615 Kovarce Mgr. I.Belicová
39. 3. Alex Bihari 11 Vo vesmíre nie sme sami Základná škola Krčméryho č.2 94901 Nitra Mgr. Jarmila Nichtová
40. 3. Vanesa Kotusová 10 Vesmírne príšerky Základná škola s mat.školou SNP č. 412 06761 Stakčin  
41. 3. Zuzana Moravčíková 15 Vesmírny Taj Základná škola s mat.školou Školská č. 528 95607 Veľké Ripňany Mgr. Jana Oravcová
42. 3. Chiara Bratová 12 Nekonečno Základná škola J.C.Hronského Krátka č. 2 92701 Šaľa Mgr. Jana Lenická
43. 3. Viktória Hocmanová 15 Vo vesmíre Základná škola Krymská č. 5 07101 Michalovce  
44. 3. Lukáš Štupák 13 Vesmírna odysea Základná škola Lúčna č. 8 98552 Divín Štupáková Ludmila
45. 3. Gábor Ľuboš 13 Marťania na prechádzke Základná škola s mat.školou Bajerov č.96 08241 Bajerov Mgr. Iveta Markovičová
46. 4. Levente Gál 10   ZUŚ Hurbanovo Komárňanská č. 116 94701 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
47. 4. Panka Kováč 9 „Kamaráti“ Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 94701 Hurbanovo p. Zsapková
48. 4. Katarína Klimeková 10 Objavení vo vesmíre Základná umelecká škola Pribinová č. 5 92001 Hlohovec Mgr. Slavomíra Valachová
49. 4. Eva Nedeliaeva 5 Mimozemšťania z farebnej planéty Súkromná umelecká škola LADON Nevädzová č. 4 84107 Bratislava Alexandra Puchovská
50. 4. Ondrej Zeman 8 Príchod mimozemšťanov Základná umelecká škola Istrijská č. 22 84107 Bratislava Táňa Kuzmová
51. 4. Liliana Lacová 7 Neboj sa, som tvoj kamarát z farbičkovej planéty Základná umelecká škola Bernoláková č. 26 04011 Košice Gita Kolačkovská
52. 4. Viktória Strelníková 9 Pridaj ešte žltú Základná umelecká škola Nábrežie Rimavy č. 457 98101 Hnúšťa Miroslav Bračo
53. 4. Chiara Lacková 7 Vesmír Základná umelecká škola P.M.Bohúňa Matúšková č. 1632/5 02601 Dolný Kubín Mgr. Eva Šprláková
54. 4. Samuel Piršč 11 Vesmírna stanica Základná umelecká škola Komenského č. 807/27 08901 Svidník  
55. 4. Ivana Vágová 7 Moji vesmírni kamoši Základná umelecká škola Pazmáňa č. 913/5 92700 Šaľa PaedDr.judita Bujnová
56. 4. Aneta Pirntková 9 Červená kométa Základná umelecká škola Štúrová č. 467 02401 Kysucké Nové Mesto Adriana Jantulíková
57. 4. Ondrej Rybár 9 Vesmírna polícia Základná umelecká škola Ferka Špániho Martinská č. 19 01008 Žilina Jana Valašková
58. 4. Terézia Stanková 9 Štartujeme do vesmíru Súkromná základná umelecká škola Laborecká č. 66 06601 Humenné PaedDr.Martin Horečný
59. 4. Lýdia Cepková 9   Základná umelecká škola Pribinová č. 5 92001 Hlohovec Mgr.Slavomíra Valachová
60. 4. Zuzana Hrabčáková 7 Rozhovor mimozemšťanov Základná umelecká škola Nám.Slobody č .29 08301 Sabinov Mgr. Eva Motýľová
61. 5. Filip Chamila 12 Planéta T-REX Základná umelecká škola Štúrová č. 29 08271 Lipany Patrícia Chovancová
62. 5. Jakub Janok 13 Nebezpečná planéta Základná umelecká škola Maríánske nám.č. 252/5 07501 Trebišov Anton Vasilko
63. 5. Emese Kovács 12 Vesmírne bytosti Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č .2 94301 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
64. 5. Martin Tejbus 12 ...kto ste a odkial prichádzate…?? Základná umelecká škola Nám.Slobody č. 29 08301 Sabinov Mgr. Eva Motýľová
65. 5. Simona Ivanecká 16 Beztiažový stav Základná umelecká škola Kováčska č. 43 04199 Košice Mgr. Andrea Martinová
66. 5. Barbora Potočáľová 13 Marťania Základná umelecká škola SNP č.16 02302 Krásno nad Kysucou  
67. 5. Martina Varadyová 16 Galaxie Súkromná umelecká škola Talent-um Okružná č. 3552 07101 Michalovce Mgr. M.Ryniková
68. 5. Adam Pelikán 10 Oči do vesmíru Základná umelecká škola   90851 Holíč Bc.Jana Mikulášková
69. 5. Šimon Kališka 15 Mliečna dráha Základná umelecká škola Školská č. 16 97613 Slovenská Ľupča Jana Krajanová
70. 5. Natália Holbová 13 Prelet meteoritov Základná umelecká škola Pivovarská č. 662/80 01901 Ilava  
71. 5. Dominika Rusková 13 Farebný vesmír Cirkevná základná umelecká škola sv.Lukáša Stummerová č. 20 95501 Topoľčany Mgr. Daniela Vaňová
72. 5. Michaela Klembuszová 13 Zrod hviezdy Základná umelecká škola Salvova č. 1 97901 Rimavská Sobota Mgr. Daniela Páneková
73. 5. Réka Puha   Marťania Základná umelecká škola Letná č. 12 94501 Komárno Ágota Novák
74. 5. Tatiana Jurenová 11   Základná umelecká škola Pribinová č. 5 92001 Hlohovec Mgr.Slavomíra Valachová
75. 5. Veronika Štefáková 11 Vesmírny drak Súkromná základná umelecká škola Gagarinová č. 7 911 01 Trenčín Jaroslav Svetlík

Vesmír očami detí 2016 - vyhodnotenie okresného kola

Práce postupujúce na celoslovenské kolo – Bratislava
Kat. Meno Priezvisko vek Názov práce Škola Ulica školy PSČ Mesto Pedagóg
1. Viktória Hurbaničová 6 Návšteva na mačacej planéte Materská škola Pavla Horova č. 3 841 07 Bratislava Táňa Kuzmová
1. Daniela Glasová 6 Cesta zázračnou trubkovou raketou Materská škola, alok.prac.Haburská č. 6 Stálicová č. 2 821 01 Bratislava Pevná
1. Diana Bieliková 5 Začudované slniečko Materská škola, alok.prac.Haburská č. 6 Stálicová č. 2 821 01 Bratislava Pevná
1. Eliška Lancuchová 5 Mimozemšťanka Materská škola Bulíková č. 25 851 04 Bratislava Marcela Nemčeková
1. Liliana Hulíková 4 Mimozemšťania v snehovej fujavici Materská škola Pavla Horova č. 3 841 07 Bratislava Táňa Kuzmová
2. Viola Koštálová 9 Červený vesmír ( The Red Space ) Súkr.spojená šk.- Cambridge International School Úprková č. 3 911 04 Bratislava Csilla Conticello
2. Nikola Marcelová 7 Mimozemšťan Základná škola Medzilaborecká č. 11 821 01 Bratislava Mgr.J.Križanová
2. Amália Gräffingerová 7 Farebný vesmír Základná škola Tupolevova č.20 851 01 Bratislava Zuzana Bulafčíková
2. Petra Čupcová 9 Vesmír Základná škola Pankúchová č. 4 851 04 Bratislava Mgr. Eva Szolcsányiová
2. Adam Benko 9 Vysedávač planét Základná škola s materskou školou Odborárska č. 2 831 02 Bratislava Mgr.Mária Prisenžňáková
3. Adrián Elšík 13 Štart rakety Špeciálna základná škola Vajanského č. 93 900 01 Modra PaedDr. M. Moravčíková
3. Jakub Spevák 11 Kozmonaut Základná škola Riazanská č. 75 831 03 Bratislava Kamila Čajdová
3. Jamie Wood 11 Exkurzia žiakov do vesmíru Základná škola Podzáhradná č. 51 821 07 Bratislava  
3. Matúš Barcsay 10 Mimozemšťania si obzerajú našu planétu Základná škola Podzáhradná č. 51 821 07 Bratislava  
3. Marek Hájek 14 Podivuhodná vesmírna dáma? Základná škola Jelenia č. 18 811 05 Bratislava Mgr. Ingeborg Drbalová
4. Ondrej Zeman 8 Príchod mimozemšťanou Základná umelecká škola Istrijská č. 22 841 07 Bratislava Táňa Kuzmová
4. Laura Rajecká 8 Príchod na planétu Víl Základná umelecká škola Istrijská č. 22 841 07 Bratislava Táňa Kuzmová
4. Magdaléna Marková 8 Zamilovaná mimozemšťanka Základná umelecká škola Eugena Suchoňa Batková č. 2 811 05 Bratislava B. Nevřelová
4. Eva Nedeliaeva 5 Mimozemšťania z farebnej planéty Súkromná základná umelecká škola LADON Nevädzová č. 4 811 05 Bratislava Alexandra Puchovská
4. Tamara Selepová 6 Môj vesmír Súkromná základná umelecká škola LADON Nevädzová č. 4 811 05 Bratislava Kristína Gavernik
5. Martina Špačková 13 Štruktúra neznámej planéty Základná umelecká škola Istrijská č. 22 841 07 Bratislava Táňa Kuzmová
5. Maroš Seidmann 14 Kozmická loď Základná umelecká škola Istrijská č. 22 841 07 Bratislava Anna Horváthová
5. Adam Obertáš 10 Na Mesiaci Základná umelecká škola Istrijská č. 22 841 07 Bratislava Táňa Kuzmová
5. Marek Homola 16 Vesmírne stavby Základná umelecká škola Eugena Suchoňa Batková č. 2 811 05 Bratislava B. Nevřelová
5. Gabika Belicová 16 Pohľad do vesmíru Základná umelecká škola Eugena Suchoňa Batková č. 2 811 05 Bratislava B. Nevřelová

  

 


  

 

Práce postupujúce na celoslovenské kolo - okres Nové Zámky
Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Ulica školy PSČ Mesto Pedagóg
1. Sarah Rebeka Sekerová 5 Rozhovor s mimozemšťanmi Materská škola Ďorocká č. 4 940 01 Nové Zámky Iveta Varényiová
1. Katka Almášová 6 Stretnutie s neznámou civilizáciou Základná škola s materskou školou č.243 941 33 Kolta Tatiana Matějíčková
1. Lukáš Ďurina 5   Cirkevná materská škola sv.Filipa Neri Andovská č. 4 940 01 Nové Zámky  
1. Ema Risznerová 5 Raketou na mesiac Materská škola Slniečko Bitúnková č. 6 940 01 Nové Zámky Elena Kešjarová
1. Kevin Cselétka 5 Pohľad do vesmíru Materská škola Družstevný rad č. 22 943 01 Štúrovo Bc. Štefáneková Marianna
2. Diana Hudecová 10 Aj odpad môže byť krásny Základná škola s materskou školou ul.kpt.Nálepku č. 43 941 01 Bánov Mgr. Petra Villemová
2. Maroš Tomko 7 Veselo je vo vesmíre Základná škola G.Bethlena č. 41 940 01 Nové Zámky  
2. Adela Bartošová 6 Tanec planét Základná škola Bernoláková č. 35 942 01 Šurany PaedDr. Adriana Poláková
2. Kristína Machatová 9 Návšteva z planéta YO Základná škola s materskou školou Školská č. 1 941 45 Maňa Mgr. Zuzana Mančušková
2. Ondrej Kender 9 Raketoplán Základná škola Školská č. 460/2 941 48 Podhájska Ľubica Steinerová
3. Zuzana Vörösová 14 Hviezdny prach Základná škola Hlavné nám.č14 941 31 Dvory nad Žitavou Mgr. Linda Škaudová
3. Ottó Válent 12 Kde je planéta Zem? Základná škola Endre Adyho s VJM Adyho č. 9 943 01 Štúrovo Siposová Timea
3. Andrea Podoláková 13 Tajomná krása vo vesmíre Základná škola Nábrežná č. 95 940 57 Nové Zámky  
3. František Bombicz 14 Hvezdáreň Hurbanovo Základná škola Á.Jedlika s VJM Školská č. 845 941 22 Zemné Eva Vargová
3. Matúš Piršel 12 Pripravený na odlet Základná škola s materskou školou ul.kpt.Nálepku č. 43 941 01 Bánov Dr. Z. Klučková
4. Tamáš Szenczi 7 Lietajúci ufóni Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
4. Kata Sára Czizmadia 6 Ufóniky Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
4. Adrián Lenkei 8 Život vo vesmíre Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
4. Alexandra Kubičková 8 Vo vesmíre Základná umelecká škola SNP č. 5 940 60 Nové Zámky Mária Zsapková
4. Dávid Nyitrai 9 Život vo vesmíre Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo  
5. Emese Kovács 12 Vesmírne bytosti Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo Mgr. Anna Kaplánová
5. Gergő Jakubík 11 Cestovanie vo vesmíre Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo Mgr. Zuzana Faragó
5. Diana Csemezová 12 Zieratá vo vesmíre Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo  
5. Nikoleta Holopová 14 Vesmírna akadémia Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo  
5. Štefánia Mocsiová 14 Vesmírne mesto Základná umelecká škola Ferenca Liszta Komenského č. 2 943 01 Štúrovo  

  

 


  

 

Ocenené práce - okres Komárno
Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Ulica školy PSČ Mesto Pedagóg
1. Sophia Riszdorferová 6 Čarovný vesmír Materská škola Eötvösová č. 64 945 01 Komárno Eva Csíková
1. Mia Orvošová 4.5 Pred štartom Materská škola Kapitánová č. 29 945 01 Komárno Zlatica Libaiová
1. Attila Dobai 5 Cesta na mesiac Materská škola Kapitánová č. 29 945 01 Komárno M. Adameková
1. Daniel Héder 6 Vesmírna stanica Materská škola Nový diel č. 50 947 01 Hurbanovo S. Lovászová
1. Veronika Szokolová 6 Kamaráti z vesmíru Materská škola Mederčská č. 38 945 01 Komárno Iveta Kaločaiová
2. András Gergely Jakab 9 Skúmanie Slnka Základná škola s VJM Školská č. 8 946 55 Pribeta Štefan Záležák
2. Máté Pallag 10 Mimozemšťania Základná škola M.Jókaiho s VJM Mieru č. 2 945 01 Komárno Jókai Eva
2. Alexa Horváthová 10 U susedky na kávičke Základná škola Školská č. 757/10 946 14 Zemianska Olča Mgr. Dagmar Janišová
2. Natálka Berkyová 9 Mimozemšťan Špeciálna základná škola Hradná č. 7 945 01 Komárno Mgr. Mečárová
2. Viktorka Olléová 8   Základná škola J.A.Komenského Komenského č. 945 01 Komárno  
3. Lujza Fekete 11 Sama v mliečnej ceste Základná škola M.Jókaiho s VJM Mieru č. 2 945 01 Komárno Mgr. Monika Bécsi
3. Boglárka Veszpreém 13 Vesmírne nákupy Spojená škola Hradná č. 7 945 01 Komárno I. Ganzerová
3. Réka Jakubek 11   Základná škola s VJM Eötvösová č. 39 945 01 Komárno Mgr. Ferencziová Eva
3. Emília Némethová 10   Základná škola J.A.Komenského Komenského č. 945 01 Komárno  
3. Veronika Chvostiková 11 Pod kupolou Základná škola Rozmarínová č. 1 945 01 Komárno Kubalová
4. Jennifer Keszanová 10   Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 947 01 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
4. Klaudia Barniaková     Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 946 03 Kolárovo Mgr. Tímea Golaszová
4. Ivana Hromadová 8 Vesmír podľa mňa Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 947 01 Hurbanovo Mgr. Soňa Poláchová
4. Viktor Szuksányi 10   Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 946 03 Kolárovo Mgr. Timea Golaszová
4. Réka Izsák 9 Ples marťanov Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 947 01 Hurbanovo Mgr. Melinda Záležáková
5. Simona Kecskésová 14   Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 947 01 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
5. Bianka Adamek 10   Základná umelecká škola Letná č. 12 945 01 Komárno Mgr. Art. Szilva Ilona
5. Noémi Zsóka Keszeg     Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 946 03 Kolárovo Mgr. Timea Golaszová
5. Tibor Kulich     Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 946 03 Kolárovo Mgr. Timea Golaszová
5. Lilla Petrík 15 Vesmírne divadlo Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 947 01 Hurbanovo Mgr. Soňa Poláchová

  

 


   

 

Práce postupujúce na celoslovenské kolo - okres Komárno
Kat. Meno Priezvisko Vek Názov práce Škola Ulica školy PSČ Mesto Pedagóg
1. Ladislav Petruš 6   Materská škola Lesná č.10 946 03 Kolárovo Mgr. Monika Kacz
1. António Lakatoš 6.5   Materská škola pri zdr.zariadení Hradná č. 7 945 01 Komárno Mgr. I. Ganzerová
1. Viktória Šejirmanová 6 Vo vesmíre Materská škola Kapitánová č. 29 945 01 Komárno M. Adameková
1. Oliver Peltzner 5 Na planéte Mars Materská škola Nový diel č. 50 947 01 Hurbanovo  
1. Máté Madarász 6   Materská škola Lesná č.10 946 03 Kolárovo Mgr. Monika Kacz
2. Sebastián Zahorcsek 9 Misia na Mars Základná škola s VJM Školská č. 8 946 55 Pribeta Štefan Záležák
2. Máté Jóba 10 Vznik Mimozemšťanov Základná škola M.Jókaiho s VJM ul. Mieru č. 2 945 01 Komárno Jókai Eva
2. Lucia Obuchová 8 Na planéte B612 Základná škola J.A.Komenského Komenského č. 3 945 01 Komárno  
2. Sofia Kocsisová 8 Dúhový most Základná škola Rozmarínová č. 1 945 01 Komárno R. Kubalová
2. Vanessa Polgár 9 Myš prišla vesmírnou dierou Základná škola Školská č. 757/10 946 14 Zemianska Olča Mgr. Dagmar Janišová
3. René Farkaš 15 Cestovanie v čase a v priestore Spojená škola pri zdr.zariadení Hradná č. 7 945 01 Komárno Mgr. I. Ganzerová
3. Sebastián Bartoš 14 Mimozemská civilizácia Špeciálna základná škola Lesná č. 9 946 03 Kolárovo Mgr. M. Mojšová
3. Peter Weinrauch 11 Potvorky z vesmíru Základná škola Nám.Konkolyho Thege č. 2 947 01 Hurbanovo Mgr. Marta Kováčová
3. Gabriel Juhász 12 Kozmonaut – návštevník vesmíru Základná škola s VJM Školská č. 8 946 55 Pribeta Štefan Záležák
3. Orsolya Csicsó 11 Vesmírne dobrodružstvo Základná šk/spanborder: 1px solid #000000;/td/span height=border: 1px solid #000000;ola s VJM Školská č .8 946 55 Pribeta Štefan Záležák
4. Jakub Hegedüs 8 Vesmír je blízko Základná umelecká škola Letná č. 12 945 01 Komárno Mgr. art. Szilva Emőke
4. Levente Gál 10   Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 947 01 Hurbanovo Bc. Anita Horváthová
4. Panka Kováč 9 Kamaráti Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 – prac.Sv.Peter 947 01 Hurbanovo Zsapková
4. Márk Madarász     Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 946 03 Kolárovo Mgr. Timea Golaszová
4. Denisa Keszeliová     Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 946 03 Kolárovo Mgr. Timea Golaszová
5. Orsolya Virág Kocsis 13 Valčík planét Základná umelecká škola Komárňanská č. 116 947 01 Hurbanovo Mgr. Zálezáková Melinda
5. Eszter Czirák     Základná umelecká škola Kostolné nám.č.10 946 03 Kolárovo  
5. Viktória Páczer     Základná umelecká škola Letná č. 12 945 01 Komárno Jozef Szilva
5. Réka Puha 12 Marťania Základná umelecká škola Letná č. 12 945 01 Komárno Ágota Novák
5. Mátyás Szalay 12 Vesmírne zážitky Základná umelecká škola Letná č. 12 945 01 Komárno Ágota Novák

 

 Fotky z vyhodnotenia okresného kola môžete nájsť v galérii TU.